Prośby o modlitwę

Gabrysia: Mam bardzo duże kłopoty finansowe. Rozpoczełam modlitwę pompejańską może tym razem się stanie cud. JEśli ktoś może mnie wspomóc w mojej prośbie i modlitwię to bardzo proszę.

Joanna: Ja też mam ogromne problemy finansowe i też bardzo proszę o wsparcie w modlitwie.To okropne:modlić się o pieniądze, ale nie mam wyjścia.

Módlmy się też w intencji p. Danuty, która wielokrotnie prosi w komentarzach o pomoc

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Joanna
Joanna
10.12.12 15:46

Ja też mam ogromne problemy finansowe i też bardzo proszę o wsparcie w modlitwie.To okropne:modlić się o pieniądze, ale nie mam wyjścia.

bankrutka
bankrutka (@bankrutka)
10.12.12 23:39

KOCHANI,ja też mam ogromne długi,firma straciła płynność,nie jesteśmy w stanie tego spłacić.Może połączmy się w modlitwie i we wspólnych inicjatywach?

Anna MM
Anna MM
11.12.12 10:34
Reply to  bankrutka

U mnie też nie wesoło. Dwóch synów mam bez pracy. Jeden pracuje za nędzne grosze. Ja powinnam zamknąć firmę bo nie przynosi dochodu. Już mamy długi i co miesiąc wchodzimy w większe. Proponuję, umówmy się, że np. o godz. 22.00 chwytamy wszyscy za różańce i odmawiamy wszyscy np. tajemnicę radosną nawiedzenie świętej Elżbiety z rozważaniem: „Błogosławionaś jesteś któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana”

…Bo Ty Boże, Stwórco, powołałeś nas do szczęścia i radości. Pokaż nam nasze powołanie i wąską ścieżkę która prowadzi nas do Ciebie.

eliza
eliza
12.12.12 01:04
Reply to  Anna MM

Kochana

u mnie z tą 22 gą to marne szanse,bo mam małe dzieci,ale pomysł dobry:)

Anna MM
Anna MM
12.12.12 16:51
Reply to  eliza

Elizo, to jest tylko 10 x Zdrowaś Maryjo, od 2 do 3 minut. Dzieciom na paluszkach odmawiaj. Ja odmawiałam już na jabłuszkach, winogronach… a teraz przez telefon z JPII.
Błogosławię Ciebie i Twoje dzieciątka.
Z małymi dziećmi jesteś taka bardzo Maryjna – niech dobra i miłosierna Mateńka przytula Was do swojego serca i prowadzi do swojego syna Jezusa.

eliza
eliza
13.12.12 01:14
Reply to  Anna MM

Dziękuję:)

urszula
urszula
11.12.12 13:55

Mamy wypowiedxiane umowy kredytowe, zajęte rachunki bankowe i grożbę utraty domu a mimo to WIERZĘ, że unikniemy egzekucji bo chociaż mój mąż ma pracę to na chwile a ja też jestem na zasiłku dla bezrobotnych to UFAM MU i proszę Matkę Najświętrzą o pomoc. Przyłączam się do modlitwy.

eliza
eliza
12.12.12 01:05
Reply to  urszula

Bogu dzięki za każdą z Was:)

Maria
Maria
11.12.12 20:31

Również mam ogromne problemy finansowe.Módlmy się wspólnie za siebie z nadzieją,że zostaniemy wysłuchani.Nigdy nie modliłam sie o pieniądze,bo zawsze dla mnie wazne było BYĆ a nie MIEĆ.Boże dopomóż.

eliza
eliza
12.12.12 01:07
Reply to  Maria

I zapewne jest nadal bardziej BYĆ niż MIEĆ,czasem w życiu tak bywa,że i tego musimy doświadczyć:)Dziękuję,że jesteś:)

Maria
Maria
12.12.12 18:03
Reply to  eliza

Tak dobrze być w Rodzinie,w której jesteśmy akceptowani,dziękuję „eliza”

Gosia
Gosia
12.12.12 07:43

Całym sercem błagam Wszystkich o wspólną modlitwę. Lawina problemów przygniotła mnie. Mam ułomnego wnuczka , dzieci zdecydowały się po 6 latach dać życie kolejnemu dziecku. Ciąża Córki jest zagrożona. Mąż od roku jest w trakcie diagnostyki , ujawniają się poważne zaburzenia. Jestem jedynym żywicielem Rodziny , sytuacja materialna stała się okrutna.Boże, nie udźwignę tego Krzyża sama, bez opieki Matki, która wszystko może…Jeżeli możesz, odmów w intencji mojej Rodziny choć jeden paciorek..

Maria
Maria
12.12.12 18:10
Reply to  Gosia

Gosiu współczuję Ci bardzo, ale pamiętaj,że masz nas. W miarę swoich możliwości będę się modlić w Twojej intencji.Módl się Gosiu również do Ducha św,On Cię poprowadzi.

eliza
eliza
13.12.12 01:12
Reply to  Gosia

Św.Józefie,Opiekunie Rodzin,Troskliwy Obrońco Chrystusa weź wraz z Maryją pod opiekę nasze rodziny i ich trudności…. Maryjo,uzdrowienie chorych-módl się za nami.Duchu św.który znasz zamysł Boży dla każdego z nas,błogosław i wypełnij sobą,swymi darami nasze serca,umocnij siły i uzdrawiaj.Amen,

Marysiaa
Marysiaa
12.12.12 18:21

módlmy się za siebie 🙂 musimy zaufać Maryi :)!

urszula
urszula
12.12.12 18:21

Rozumiem, że dzisiaj o 22, również 2 tajemnica radosna?
Pozdrawiam Was w Panu.

Anna MM
Anna MM
12.12.12 22:10
Reply to  urszula

Tak.

eliza
eliza
13.12.12 01:08
Reply to  Anna MM

Kochane
dziękuję,że JESTEŚMY RAZEM:) Sama świadomość daje ukojenie:) Niech Dobry Bóg przez i w Sercu Maryi błogosławi nam w każdym momencie.

Joanna
Joanna
13.12.12 13:36
Reply to  eliza

Joanna 2 do Anny MM i Joanny 1 i innych zainteresowanych – któż z nas nie chciałby być bogaty? Czasami jednak chęć bycia bogatym może być podszeptem Diabła(niestety on też jest żywy i trzeba mieć tego świadomość- bo uleganie złudzeniu że go nie ma jest jego największym podstępem). Myślę,że osłonowo ( jak przy antybiotyku)należałoby prosić Boga o realizację naszych potrzeb finansowych z jednoczesnym ofiarowniem modlitwy o dobre rozporządzanie tymi pieniędzmi, które Bóg nam ofiaruje i wdzięczność dozgonną. Jednoczmy się więc myślą i modlitwą o tej 22 każdego dnia, przy 2 tajemnicy radosnej,na tych parę minut, w intencji o poprawę naszych… Czytaj więcej »

Anna MM
Anna MM
13.12.12 15:27
Reply to  Joanna

Myślę, że nasze modlitwy o godz. 22 niosą w sobie obydwie te intencje i na pewno nikt na tym forum nie zapomni o podziękowaniu za dary Maryi. Uważam też, że Maryja która miażdży głowę węża, wie dobrze czy nasze intencje są szczere i taka niedorzeczność jak spełnianie podszeptów szatana – nie może mieć miejsca – nawet w naszych myślach. Nie mam też najmniejszych wątpliwości, że osoby modlące się o poprawę warunków finansowych, nie mają na myśli bogactwa. A przy dysponowaniu niekiedy naprawdę groszami nauczyły się rozporządzać dobrze każdą złotówką, dziesięć razy zastanawiając się na co ją wydać, którą dziurę załatać.… Czytaj więcej »

Joanna
Joanna
13.12.12 16:02

Niech BÓG za pośrednictwem NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI obdarzy nas według naszych potrzeb, byśmy mogli żyć godnie i wspierać się wzajemnie i z pomocą BOŻĄ zasłużyć na życie wieczne w NIEBIE.

urszula
urszula
13.12.12 18:31

Myślę, że żadna z nas nie prosi o bogactwo i nie ma żadnych wątpliwości co do działania złego. Prosimy o normalność w moim przypadku błagam o rozwiązanie problemów materialnych a przede wszystkim stałą pracę (zlecenia)dla mojego męża.

Maryjo bądź z nami o 22 w spotkaniu z Elżbietą, BŁAGAM CIĘ.

urszula
urszula
17.12.12 19:03

Wczoraj zakończyłam 2 Nowennę i otrzymałam światło od Naszej Mamy, dzisiaj zaczynam od nowa. Oczywiście o 22-giej będę obecna.

Beata
Beata
16.02.13 18:19
Reply to  urszula

pani urszulo prosz eo kontakt moje gg 8668374 pozdrawiam beata

Anna MM
Anna MM
17.12.12 22:26

Kochani! Czy zgadzacie się na dorzucenie jeszcze 10 Zdrowaś Maryjo,(po 9 dniach odmawiania w powyższych intencjach czyli od 20 grudnia)- tajemnicy światła Przemienienie Pańskie na Górze Tabor w intencji: ” o żywą wiarę, świętość oraz łaski Boże dla kapłanów, sióstr zakonnych i powołanych do stanu duchownego.” lub jeśli ktoś może: Poniżej prośba skierowana do katolików w całej Polsce (ja dostałam mailem): Do ogłoszeń parafialnych w niedzielę 09.12.2012r. lub najpóźniej 16.12.2012r. ( na terenie diecezji szczecińskokamieńskiej ). Sekretariat Różańca Pompejańskiego przy parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Barzkowicach serdecznie dziękuje Wszystkim biorącym udział w Nowennie Pompejańskiej za Ojczyznę. W dniu… Czytaj więcej »

Ania
Ania
18.12.12 20:49

jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej Nowenny Pompejańskiej, dziś 25 dzień modlitwy i dziś po raz pierwszy poczułam, odmawiając część radosną Różańca Świętego, tajemnicę piątą – znalezienie Pana Jezusa w Świątyni – poczułam, że otrzymałam łaskę o którą się modlę. Modlę się o miłość, taką prawdziwą bezwarunkową, modlę się za człowieka, którego bezgranicznie kocham, aby opuściły go wątpliwości i otrzymał dar miłości. Nie wiem, czy moja prośba została wysłuchana ale po raz pierwszy w życiu poczułam taką pewność, że tak. Gdy zamknęłam oczy najpierw widziałam oczy Maryji, a potem oczy mojego ukochanego. Mocno wierzę w to, że Maryja dała mi… Czytaj więcej »

Joanna
Joanna
19.02.13 11:29
Reply to  Ania

Od trzech lat odmawiam NP, czasem mam problemy.
Zawsze trzeba się postarać o odmówienie tajemnicy radosnej rano a potem w ciągu dnia następne. Kiedy dochodzi południe a ja jeszcze nie odmówiłam żadnej
części różańca, wtedy zwracam się z prośbą do Bł.Bartola Longo o pomoc w odmówieniu nowenny w dniu
dzisiejszym – zawsze mi pomaga, jeszcze nigdy mnie nie
zawiódł.Potem cieszę się, podziwiam jak On to robi,że zawsze mnie zmobilizuje i znajdzie czas na modlitwę.
Nowenna jest ciężka ale wciąga i dużo dobrego robi w życiu odmawiającego. Pozdrawiam wszystkich odmawiających NP.

Joanna
Joanna
09.01.13 11:23

Trwam codzinneie o godz. 22 w modlitwie za godne życie i pomoc finansową, i o pracę choćby dorywczą,i o napotykanie na drodze życia życzliwych ludzi dla tych wszystkich, którzy tej pomocy potrzebują i o wstawiennictwo Najświętszej Panienki i proszą. Ale podpisuję się również pod potrzebą wzmożonej modlitwy za Ojczyznę,by politycy patrioci zostali docenieni przez społeczeństwo i mieli siłę przebicia i zdziałania dobrych rzeczy dla świata i dla ludzi tych zwykłych, zapracowanych i zatroskanych,jak również rozmodlonych wraz z kapłanami i siostrami zakonnymi – krzewicielami wiary. Bartolo Longo, który w XIX w znalazł się pod wpływami masonerii- która m.in. odciągała ludzi od… Czytaj więcej »

28
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x