Monika: modlitwa o uzdrowienie i prośba o modlitwę

Moją pierwszą Nowenne Pompejańską zaczęłam odmawiać krótko po tym jak dowiedziałam się, że moja mama ma raka. W czasie modlitwy mama przeszła zabieg usunięcia guza i okolicznych węzłów chłonnych chociaż nic nie wskazywało na to, że są tam przerzuty (lekarz podjął decyzje w trakcie operacji). Wszystko poszło bez żadnych komplikacji, mama szybko doszła do siebie i czuła się dobrze. W przedostatni dzień odmawiania modlitwy okazało się, że mama ma przerzuty do węzłow chłonnych co mnie strasznie załamało, pomyślałam nawet, że zrobiłam coś źle skoro Matka Boska mnie nie wysłuchała, ale teraz wiem, że tak miało być i tak naprawdę mama jest już zdrowa bo nie ma w sobie raka a chemie musi wziąć zapobiegawczo i predzej czy później zapomnimy o chorobie i wszystko będzie dobrze 🙂 poza tym bierze ją też po to żeby mieć pewność że nigdzie już nowotwór sie nie zagnieździ. jutro pierwsza chemia także wszystkich którzy chcą pomóc proszę o modlitwę 🙂

w czasie odmawiania modlitwy byłąm nieraz rozdrażniona i odczuwałam brak koncentracji ale też wszystko zaczynało się mi dobrze układać i otrzymałam łaski o które nawet nie prosiłam. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i wiem, że z Bożą pomocą mozną wszystko. Dzisiaj zaczynam odmawiać kolejną Nowenne, też w intencji mojej mamy i polecam ją wszystkim! każdy kto ją odmawia zostaje wysłuchany.

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
75 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Joanna
Joanna
30.12.12 16:22

Szczęść Boże
Ja po nowym roku też zaczynam nowennę.Jestem chora na raka,ostatnio lekarz powiedział mi,że trzeba mieć nadzieję na cud.Ja tę nadzieję pokładam w modlitwie.Proszę Was o modlitwę,abym wytrwała do końca. Szczęść Boże

M
M
23.01.13 03:45
Reply to  Joanna

Moniko, moja ma raka. Ma przerzuty na wątrobie. Lekarze powiedzieli, żebym nie miała nadziei. Przypadkiem znalazłam Nowennę. Byłam bardzo słaba psychicznie, załamana. Mama była w coraz cięższym stanie. Przeczytałam, że to trudna modlitwa, nie dlatego, że wymaga czasu i poświęcenia, ale to walka z szatanem i naszymi słabościami. Wyczytałam, że można ją odmawiać w rodzinie, dzieląc na każdego inną część Różańca. Wtedy poczułam, że robimy coś razem i będziemy się wspierać. Mama zaczęła się wizualnie zmieniać. Kilka dni po zakończeniu pierwszej Nowenny moja mama miała tomografię. Część raka zniknęła, choroba zaczęła się cofać. Wiem, że wyzdrowieje całkowicie. Pamiętaj dla Boga… Czytaj więcej »

Tomasz
Tomasz
29.10.16 19:20
Reply to  Joanna

Witam

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej narzeczonej z choroby nowotworowej

Matko okryj moją narzeczoną swoim płaszczem ochronnym…

Budujmy zaufanie…

Z Panem Bogiem…

Natalia
Natalia
30.04.17 05:57
Reply to  Joanna

Kochana Pani Joanno ☺szczerze polecam modlitwę z prośbą o wstawiennctwo u Boga do bł MARTY WIECKIEJ mi ta bl siostra zakonna w ciągu 2 lat wyprosila juz 13 różnych łask ciągle ja o coś proszę nigdy nie odmawia mowie do niej własnymi słowami dodając 1 ojcze nasz 3 zdrowas Maryjo 1 chwała ojcu proszę uwierzyć bł Martusia jest niezwykle czuła dla cierpiących i ma wielkie zasługi u Boga

DOMINIKA
DOMINIKA
01.02.13 20:37

Proszę o uzdrowienie na duszy i ciele dla iwa cymerysa ma 18 .5 roku napady agresji napady padaczkowe jest opóźniony w rozwoju w stopniu umiarkowanym błagam o cud uzdrowienia żeby się uspokoił o boży pokój proszę o uzdrowienie weroniki cymerys na duszy i ciele ma 19 lat jest także opóźniona w rozwoju i nie słyszy na uszy boże wysłuchaj modlitwy mojej proszę was o modlitwę

Madgalena
Madgalena
07.02.13 14:41
Reply to  DOMINIKA

Dominiko, wlacz w ta lub nastepna sobote transmisje ze spotkania w Czestochowie na stronie w w w. m i m j. p l od godz. 18:00 i pros o uzdrowienie.

katarzyna
katarzyna
06.02.13 10:56

Błagam o modlitwę za 3- letnią Ninę, u której wykryto guza mózgu, błagam o pomoc!

Patrycja
Patrycja
06.02.13 20:13

Proszę o łaskę cudownego uzdrowienia mojej siostry z nieuleczalnego zwyrodnienia kręgosłupa i o łaskę wiary dla niej i dla rodziny.

Paweł
Paweł
09.02.13 18:38

Proszę o modlitwę w intencji pojednania/uzdrowienia relacji między Zygmuntem/ Janiną/Gosią/Pawłem/Darkiem,Kubą/Ewą/Bogdanem/Haliną/Andrzejem;łaskę sakramentu małżeństwa dla Bożeny/Pawła,;opiekę Maryi,Boże Miłosierdzie,łaskę mądrości,zdrowia,podejmowania odpowiednich decyzji dla:Pawła,Leszka,Alicji,Tadeusza,Pawła,Marty,Magdy ,Marii,Janiny,Kuby,Oliwii,Bartka,Grześka,Andrzeja, Magdy,Kuby,Darka,Ewy,Bartka,Jacka,Adriana,Łukasza, Kamila,Piotra,Bartka,Grześka,Asi( potrzebne siły i długie życie),Wandy,wszystkich członków ich rodzin, łaski potrzebne do nauki,znalezienie odpowiedniej pracy dla Pawła,Pawła(Bogu wiadoma intencja),nawrócenie/uwolnienie od złego dla Ewy,Zygmunta,Bartka,Bogdana,Oliwii,Ewy,Andrzeja,Pa wła,Gosi,Wandy;uwolnienie z lęków/depresji dla Pawła;łaskę nieba dla zmarłych, za wszystkich chorych, prześladowanych, samotnych; Pasterzy Kościoła.
Bóg zapłać

aga
aga
11.02.13 12:12

Proszę p modlitwę za ojca – jest w szpitalu w stanie cięzkim. Proszę o łaski potrzebne dla jego zbawienia, aby powiedział Bogu- tak.

JADWIGA
JADWIGA
30.06.13 20:10

Proszę o modlitwę w intencji KASI o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby neurologicznej.
Prosi matka Jadwiga

Jerzy
Jerzy
01.07.13 09:44

Już się pomodliłem w intencjach wszystkich którzy proszą o zdrowie fizyczne i duchowe dla swoich bliskich. Ja też Was proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej żony Teresy. Dziś mamy rezonans głowy w trzy miesiące po naświetlaniach i w trakcie drugiej Nowenny. Lekarze nie dali nam nadziei więc nadzieję mamy w Matce naszej i Miłosierdziu jej Syna.

weronika
weronika
14.10.13 16:52
Reply to  Jerzy

trzyletnia Wiki ma guza mózgu.jest po operacji.
proszę o modlitwę.
ja zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską.
odmawiam cztery części.
dziękuję za wsparcia i gorąco pozdrawiam.
duuuuuuuużżżżżżo zdrówka.

Jadwiga
Jadwiga
10.11.13 16:51

Proszę o modlitwę, o łaskę uzdrowienia mojej nieuleczalnie chorej córki Katarzyny.

Konfi
Konfi
28.12.13 09:23

Proszę o modlitwe o uzdrowienie dla 4 chłopczyka u którego wykryto białaczkę

Sylwia
Sylwia
21.02.14 19:43

Proszę o modlitwę uzdrowienia dla mnie z choroby

krystyna
krystyna
25.02.14 16:44

Janie Pawle II wstaw się u Boga, Jezu Miłosierny uczyń cud uzdrowienia poczętego dziecka, które ma pół serduszka oraz łaskę szczęśliwego rozwiązania jego mamie. proszę i modlitwę

Dorota
Dorota
01.07.14 04:57

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy Ireny aby nie miała bólu i mogła normalnie jeść i chodzić,opiekę dla mnie w pracy i błogosławieństwo dla całej rodziny.

magda
magda
01.07.14 08:53

dzięki łasce Bożej co rano chodzę na eucharystię. modlę się za wszystkich którzy proszą o wstawiennictwo dla siebie i bliskich. w trudnej chwili pamiętaj Dorotko,że co rano na ile Bozia mi pozwoli wytrwać na modlitwie niech Moc Eucharystii umocni Ciebie i Twoją mamę i wszystkich nas. nie poddawaj się. z PANEM BOGIEM.

Justyna
Justyna
02.09.14 09:46

Błagam o modlitwę o uzdrowienie mojego taty, żeby wrócił do domu pełen sił i zdrowia

Marcin
Marcin
08.11.14 01:29

Proszę o modlitwę za mojego tatusia Leszka kołackiego, teraz tylko miłosierdzie Jezusa i Marii może go uratować …wierzę że tak się stanie.

Ewelina
Ewelina
30.12.14 15:50

Błagam o modlitwe za moją mamę Urszulę ma raka płuc z przerzutami i bardzo osłabione serce od chemioterapi tu tylko cud może coś zmienić, proszę pomódlcie się za nią by nie cierpiała.

DANUTA
DANUTA
21.06.15 15:17

Blagam o modlitwe o laske zdrowia szybkie wyjscie z choroby nerwowej .

monika
monika
02.07.15 01:18

poszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mojej Mamy, jest w szpitalu w bardzo ciężkim stanie

ewelina
ewelina
12.08.15 08:10

Bardzo proszę o modlitwą za moje nienarodzone dziecko aby wszystko się wyjaśniło i dziecko narodziło zdrowe , żeby złe wyniki były jedynie pomyłką

asia
asia
24.09.15 10:47

W intencji uwolnienia mojej podświadomości od negatywnych wzorców przejętych od dziadków i mamy, usuniecie blokad, uwolnienia od kłatw uroków zlorzeczen zazdrości ludzkiej zawiści, o wypelnienie mnie i mojego zycia radoscia uśmiechem miloscia przyjazniaW intencji mojego pojednania z Mariuszem, budowania przyjaźni i związku opartego na miłości wierności zaufaniu wsparciu, rozmowie, budowania rodziny. W intencji Mariusza aby umial mi okazywać uczucia, otworzyl swoje serce, odrzucil strach leki i swoja przeszlosc, destruktywne znajomości, aby jego droga prowadzila do mnie,o wszelkie łaski dla nas dobrobytu zgody jedności wybaczenia radości wspólnie spędzanego czasu. uwolnij mnie od energii odracania porzucania odrzucania. przyciagaj do mnie cale dobro… Czytaj więcej »

sylwia
sylwia
25.01.16 00:49

w intencji mojej mamy która przeszła juz 3 zawaly prosze o zdrowie dla niej i dla siebie i całej mojej rodziny

Barbara
Barbara
27.01.16 22:55

Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą o cud uzdrowienia mojej siostry Hani z choroby nowotworowej i powrotu do pełni zdrowia.

maria
maria
16.10.16 19:46

Proszę o ochronę od uroków , klątw,złorzeczeń,zazdrości i zawiści ludzkiej.

Miki07
Miki07
26.10.16 21:45

Proszę o modlitwę w intencji mojego 9 miesięcznego synka, niech zdarzy się cud i mimo zlych rokowan Fabianek odzyska choć część zdrowia i dziecinstwa bez cierpienia

danuta
danuta
22.11.16 12:12

prosze o modlitwe w intencji chorego na raka ojego brata Piotra

Jolkar
Jolkar
19.12.16 23:25

Błagam o zdrowie dla siostry. ….ma raka i lekarze rozkładają ręce. Wierzę że z tego wyjdzie, Bóg ma ostatnie słowo

Bożena
Bożena
01.01.17 22:12

Prosze o modlitwę o uzdrowienie mojego meza z ciężkiej choroby niedowladu od kilku lat choroba postepuje maz leczy sie na borelioze ale choroba nie cofa sie w tym smutku i cierpieniu jestesmy praktycznie sami bo wszyscy nie maja fla nas czasu sa zajęci nie moga lub nie chca nam pomóc nie wiem moze mi sie tylko tak wydaje ale wiem ze moxemy liczyc tylko na siebie. Od keietnia 2016 roku odmawiam Nowenne Pompejanska bez przerwy i zawsze w intencji uzdrowienia czaszami nie mam sily wstac z łóżka bo nie moge patrzec na cierpienie mojego meza i smutek dzieci(10i18 lat) nadzieja… Czytaj więcej »

Bożena
Bożena
07.01.17 23:23

Boże mój Boże nie opuszcza j nas

Barbara
Barbara
07.02.17 14:41

Proszę o modlitwę . Jestem poważnie chora i obolała. Na lekarzy nie mam co liczyć, chyba że dam kasę. Lekceważenie na każdym kroku. Straciłam pracę, jestem samotna, boję się że wpadnę jeszcze w depresję bo już nie wytrzymuję momentami. Pozdrawiam wszystkich Bóg zapłać za modlitwę i dobre słowo.Barbara

Barbara
Barbara
21.02.17 12:47

Bardzo proszę o modlitwę. Mam trudną sytuację życiową. Od dłuższego czasu choruję i nie trać mnie na specjalistyczne leczenie. Bóg zapłać za każdą modlitwę. Barbara

Bożena
Bożena
22.02.17 07:11

Pani Barbara pomodle się za Panią ,moja rodzina też przeżywa bardzo trudne chwile od kilku lat ja nie tracę nadziei bo wiem że Matka Boska Pompejanska nas ochrania .Niech Pani odmawia nNP ona naprawdę czyni cuda, bez niej nie daslabym rady żyć i patrzeć na cierpienie mojego męża i wiem że nie potrafię się za nią rozstać.

Barbara
Barbara
22.02.17 10:17
Reply to  Bożena

Bardzo Pani dziękuję. Aby odmawiać całą nowennę nie mam siły. Ja po prostu już nie tylko fizycznie, ale psychicznie wysiadam. Ja kiedyś odmawiałam tą nowennę w pewnej sprawie. Trochę pomogło,ale teraz nie mam sił. Życzę Pani i mężowi dużo zdrowia. Też będę pamiętać w modlitwie.

Monika Makowska
Monika Makowska
22.02.17 11:20
Reply to  Barbara

Pani Basiu warto najpierw „potrenować” – tzn. codziennie odmawiać tajemnice przypadające na dany dzień tygodnia – w dowolnej intencji albo „tak po prostu na chwałę Maryi”.Obiecuję że będę o Pani pamiętać w modlitwie. Powiem Pani że za pierwszym razem z Nowenną Pompejańską mi nie wyszło – zaczynałam 3 razy. Zaczęło wychodzić po pieszej pielgrzymce na Jasną Górę – obecnie na jutro przypada ostatni dzień mojej 20 Nowenny Pompejańskiej. Warto NP rozpocząć dzisiaj (rocznica pierwszego ukazania się Pana Jezusa św. Faustynie) – ostatni dzień przypadnie w Wielkanoc. Natomiast jeśli rozpocznie się za tydzień (Środa Popielcowa przypadająca w tym roku w dzień… Czytaj więcej »

Bożena
Bożena
22.02.17 11:03

Pani Barbaro niech Pani spróbue ja odmawiam szòsta Nowennę Pompejanska w intencji uzdrowienia mojego męża i jest coraz gorzej kółka razy przerwał mi się różaniec nieraz zasypiam ,ale wierzę. Jestem znerwicowana powinnam leczyć się u psychiatry ale od kiedy odmawiam Nowennę jest lepiej na razie nie muszę się leczyć.Nowennę rozpoczynam przed pracą czli często o godzinie ,4 rano.odmawoiam również Nowennę do św Rity Ojca Pio Chabrela Jana Pawła 2i koronke do milasdierdzia bozego i do Matki Bozej Nieistajacej Pomocymocno wierzę że BÓG się nad nami zmiluje. Teraz już wiem że Maryja opiekuje się moim mężem i ciągle Błagam żeby choć… Czytaj więcej »

Barbara
Barbara
22.02.17 11:07
Reply to  Bożena

Bardzo Pani dziękuję za życzliwe słowo. Jest Pani bardzo dzielna w tej trudnej sytuacji. Spróbuję napisać i poprosić o mszę.

bez sił
bez sił
22.02.17 11:41

proszę o modlitwę za mnie , tak bardzo jest mi potrzebna łaska ,sama nie podołam , pomóżcie , Bóg Zapłać za wasze dobre serca

Bożena
Bożena
16.03.17 23:28

Pani Barbaro proszę napisać jak się Pani czuje bo u mnie coraz gorzej kolejny cios moja 11 letnia córka ma napady nerwicy czasami krzyczy jak opętana strasznie się boję ale nie przestaje się modlić i wierzyć .ja mam silną nerwicę i czasami bardzo źle myśli przychodzą mi do głowy.ale noie przestawne się modlić i ufać

Barbara
Barbara
17.03.17 17:20
Reply to  Bożena

Witam Pani Bożeno. Na pewno zły duch się wkurza, że Pani się modli do Maryi i bardzo chce Panią zniechęcić. Ja doświadczyłam małej łaski. Może nie bezpośrednio poprzez Nowennę, ale przecież Pan Bóg mówi do nas przez fakty. Otóż ja trafiłam w pewnym sensie przez przypadek na rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym. Jednym z charyzmatow takiego ruchu (katolickiego oczywiście) jest modlitwa wystawiennicza. Wiele osób poprzez ich wstawiennictwo otrzymuje łaski uzdrowienia ciała, duszy, relacji np. w małżeństwie. Ja na jednym ze spotkań doświadczyłam zmniejszenia bólów w mojej chorobie i trafiłam na dobrego lekarza , który mnie pokieruje. Zatem jest to na… Czytaj więcej »

Bożena
Bożena
29.03.17 18:14

Moje dziecko mnie wykańcza nie mam siły myślę że mnie nienawidzi i lepiej jak się usunę bo gdy wraca ze szkoły zmienia się w potwora ja nie mam siły już żyć

Krzysztof i Renata
Krzysztof i Renata
14.04.17 14:32

Bardzo prosimy o modlitwę za nasze dzieci Rafała (19 lat) i Natalkę (13 lat). Rafał ma Zespół Aspergera i od 6 lat choruje na depresję. Natalka również od 3 lat choruje na depresję. Obydwoje odwrócili się od Pana Boga, choroba uniemożliwia im naukę w szkole i rozwój talentów chociaż są bardzo zdolne. Leczenie nie przynosi widocznych rezultatów. Ich cierpienie bardzo nas rodziców boli i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Prosimy o modlitwę w ich intencji, o nawrócenie, Dary Ducha Świętego, uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie oraz błogosławione pełne miłości, wiary, nadziei życie w Bożym Pokoju. Prosimy również o wsparcie modlitewne dla nas… Czytaj więcej »

Barbara
Barbara
16.04.17 12:02

Dziś skończyłam NP. Jak na razie Pan Bóg nie usunął cierpienia, bólu i choroby, ale może to nie tak od razu. Szkoda myślałam, że będę miała piękne, zdrowe Święta a tak w nocy nawet z powodu złego samopoczucia nie mogłam spać. Jestem rozgoryczona i mam żal do Boga . Życzę wszystkim radosnych Świąt.

Bożena
Bożena
07.05.17 00:37

Pani Barbaro proszę napisać jak się Pani czuje, bo moje dziecko uspokoiło się podczas odmawiania również za nią NP a u mojego męża bez zmian nie zdrowieje ostatnio dostał wino Gildejskie do smarowania chorego ciała .Jeździliśmy również do Gilde prosić Matkę Boską uzdrowicielke o pomocJezeli mój kochany mąż da radę to pojedziemy w czerwcu do Gilde nas mszę u uzdrowienie wciąż się modlę coraz więcej ,modlą się też najbliżsi i ufasm Bogu.

Barbara
Barbara
07.05.17 10:36
Reply to  Bożena

Witam serdecznie. Dziękuję, że Pani napisała do mnie. Ja dalej chora i źle się czuję. Nawet chodziłam na takie rekolekcje z modlitwą o uzdrowienie i wiele osób było uzdrowionych, no ja nie. Czułam się podle po tym, tak cierpię, a PAN Bóg mnie nie uleczył. Chodzę często do spowiedzi by się nie załamać

Barbara
Barbara
17.05.17 16:02

I jak Pani Bożeno? Czy jest lepiej? Ja już tracę wiarę w skuteczność tej modlitwy, ale z tego co wiem, niektórym ludziom pomaga. Ja już nie będę więcej modlić się NP, bo człowiek tylko bardziej się może załamać. Boję się o swoje zdrowie, boję się operacji. Bóg nie pomaga mi, niestety.

Barbara
Barbara
17.05.17 16:21

Bardzo się na Tobie Maryjo zawiodłam. Bez przerwy chce mi się płakać. Nie pomogłaś mi, a mowisz, że jesteś dobrą Matką. Nikomu nie polecę tej modlitwy. Zawiodłam się strasznie

Małgorzata
Małgorzata
17.05.17 18:00

Barbaro nie wolno tak pisać!

Monika
Monika
17.05.17 19:31

Pani Barbaro – powiem tak , Bóg jest przy Pani tak blisko że AŻ to Panią oślepia i Pani tego nie zauważa. Bardzo współczuję w cierpieniu i chorobie – lecz nie to jest wcale problemem, a to że traci Pani wiarę. W życiu nie chodzi o to by być zdrowym – choć zdrowie to dar i trzeba się o nie modlić, jednak nie traktujmy naszego Stwórcy i Matki Bożej jak maszynki do spełniania życzeń. Czy pomyślałaPani chociaż przez moment że BÓG PANIĄ KOCHA i ma dla Pani wspaniały plan? Być może jest on inny niż tego Pani chce. Ale skoro… Czytaj więcej »

Bożena
Bożena
19.05.17 09:05

SPani Barbaro wcale nie jest lepiej.Zmieniło se to że ja bardzo kocham Boga jestem lerpszxym człowiekiem Modle się dużo i mój mąż również .jest ciężko ale bez Boga nie byłoby nic.ciągle mysle o Bogu i modlitwie kiedy tylko mam chwilę modlę się .Pani Barbaro niedawno skonczylam NP za moje 11 letnie dziecko.bo gdy zaczęłam kolejna Nowennę w środę popielcowamoja córka zaczęła zachowywać Siejak opetana ja wiem że to sprawka diabła ale już w trakcie odmawiania NP wszystko dziecko moje kochane zaczęło się us pokajac a teraz jest dobrze Wiem że tak by nie było gdyby nie Maryja.proszę mi wierzyć to… Czytaj więcej »

Bożena
Bożena
19.05.17 21:03

Pani Barbaro z tego co Pani pisze może Pani wyzdrowieć dzięki operacji a mój mąż nie ma takiej możliwości lekarze podejrzewają chorobę neuronu ruchowego np sla l która zabija .mąż leczy się na boreliozę bo wyszxla w badaniach al bez skutku.ja taz na początku byłam załamana czasami watpilam ale tak bardzo pokochałam Boga I Maryję i Jezusa .to NP trzyma mnie przy życiu modli się mój mąż syn ja teściowa i może jeszcze ktoś nie wiem.nie dopuszczam do siebie myśli że będzie gorzej zabiorę mojego męża na mszę o uzdrowienie i nie przestanę błagać Maryi o jego uzdrowienie. Będzie tak… Czytaj więcej »

Bozena
Bozena
20.05.17 20:54

Pani Barbaro proszę się odezwać wierzę mocno że przeprosi pani Maryję i na nowo jerj zaufa bo warto ona naprawdę nas kocha

Bozena
Bozena
20.05.17 21:01

Moniko jeśli czytasz jeszcze te komentarze napisz mi jak czuje się Twoja mama

Bozena
Bozena
27.05.17 20:19

Pani Barbaro proszę się odezwać ,martwię się że Pani coś się stało

Judyta
Judyta
27.05.17 22:30

Borelioę z powodzeniem leczy dr Kozak z Zabrza,anestezjolog który sam chorował i wyleczył się.A link do poczytania.
Polecam każdemu.
Szczęść Boże.

https://iozn.pl/moja-walka-z-borelioza.html

Barbara
Barbara
28.05.17 14:51

Dziękuję Pani Bożeno, że Pani się martwi. Ja bóle mam okropne, od kolan po szyję. I do operacji tak będzie. Jestem załamana nie mam na nic siły. Też mogę mieć bolerioze, bo byłam pogryziona przez pasożyta, ale nie stać mnie na te badania. Dziękuję jeszcze raz za pamięć.

75
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x