Marcin: Uzdrowienie nienarodzonego dziecka

Szczęść Boże! Znajoma mojej żony była w ciąży z kolejnym dzieckiem. Niestety testy prenatalne wykazały u dziecka zespół Downa. Lekarz stwierdził, że „trzeba się spieszyć” i już chciał umawiać „zabieg”. Znajoma nie brała w ogóle pod uwagę aborcji i zdecydowała o urodzeniu dziecka. Razem z żoną podjęliśmy nowennę pompejańską w intencji maluszka. Zakończyliśmy ją w uroczystość Chrystusa Króla. Dziecko urodziło się nazajutrz zupełnie zdrowe (mimo, iż termin porodu przypadał kilka dni wcześniej, a było to czwarte dziecko tej mamy :). Maryjo, dzięki Ci!

Ikony i obrazy z Matką Bożą

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cytryna
Cytryna
10.12.12 23:47

Takie świadectwa powinny być jak najszerzej rozpowszechniane!!! Lekarze zbyt często wydają wyroki na jeszcze nienarodzone dzieci! Chwała tej mamie, że mimo zdecydowała się urodzić to dzieciątko i nie dała się sprowadzić na złą drogę. I jeszcze te cud, że dzidziuś jest jednak zdrowy 🙂 To naprawdę wspaniałe świadectwo!

Agnieszka
Agnieszka
11.12.12 10:46

Chwała i cześć Maryi!! Chwała i cześć Jezusowi!!

Nikita
Nikita
12.12.12 21:06

Chyba jednak nie do końca wiadomo czy to był cud. Czasem zdarza się, że testy prenatalne wykazują u dziecka zespół Downa a dzidziuś rodzi się zdrowy. Było już wiele takich przypadków (bez żadnej modlitwy o uzdrowienie). Tak to już jest w medycynie… Nie piszę tego, aby podcinać komuś skrzydła ale do cudów należy podchodzić z zachowaniem zdrowego rozsądku.

Cytryna
Cytryna
12.12.12 21:29
Reply to  Nikita

Ja z kolei uważam, że warto się dopatrywać cudów w codziennym życiu, nawet w najdrobniejszych sprawach i po prostu cieszyć się tym. Jakby patrzeć na wszystko tylko racjonalnie to każde ze świadectw na tym portalu można by było podważyć, bo np. Pani Wanda mogła wyzdrowieć z raka dlatego, że chemia w końcu zadziałała a nie dlatego, że odmówiła NP – ale przecież wiadomo, że człowiek nie zdrowieje z dnia na dzień, kiedy lekarze już nie dają szans, albo np. ktoś mógł dostać pracę przypadkowo zaraz po odmówieniu NP – ale chyba wszyscy wchodzimy na tę stronę bo wierzymy w moc… Czytaj więcej »

Cytryna
Cytryna
12.12.12 21:36
Reply to  Cytryna

A nawet jeśli się mylę, co jest możliwe, nie przeczę, to i tak warto takie świadectwa rozpowszechniać, żeby dać do myślenia kobietom, które z powodu takich badań prenatalnych decydują się na aborcję. Nawet jeśli to nie był cud, to ludzie zastanówcie się nad tą historią i przekazujcie ją dalej, może niejedna kobieta sie nad tym zastanowi i zrozumie, że lekarz może się pomylić. A zresztą choroba dziecka nie jest powodem by je zabijać. Co to za lekarz, który namawiał tę matkę na aborcję! naród który zabija własne dzieci jest skazany na porażkę i tyle w tym temacie

Nikita
Nikita
13.12.12 21:02
Reply to  Cytryna

Cytryno, na pewno należy się modlić a Różaniec jest modlitwą, dzięki której człowiek otrzymuje wiele łask. Chodziło mi tylko o nienadużywanie słowa „cud”. Znalezienie pracy trudno uznać za cud, raczej za łaskę i pomoc Bożą za wstawiennictwem Maryi. Jeśli chodzi o to dziecko to po prostu mogło nie być chore tylko tak zostało zdiagnozowane. Dlatego należy, moim zdaniem, zachować zdrowy rozsądek w podejściu do cudownych wydarzeń, jak zresztą we wszystkim innym. Nawiasem pisząc zdrowy rozsądek nie jest tożsamym z przesadnym zdrowym rozsądkiem (przesadny nie będzie zdrowym :-)).

Ela
Ela
27.01.13 12:15
Reply to  Nikita

tak a co powiesz na to iz jestem w ciazy i lekarz genetyk w Prokocimiu stwierdzil wade serca u plodu ze usg na to wskazuje inny lekarz wczesniej prowadzacy i inny z Kliniki w Krakowietez tak stwuerdzili i chore jelitka i obrzek plodu i powiedzieli ze dziecko nieprzezyje do porodu a jestem w 9 miesiacu ciazy . modlilismy sie do Ojca Pio i nie tylko i wszystko zniklo echo serca 3 tygodnie temu zrobione znow i nie ma wady zdrowe serdszko i jak to wytlumaczyc byla wada i jej nie ma co serce sie naprawilo samo wiec niedowierzasz jestes jakims… Czytaj więcej »

ela
ela
28.09.15 22:29
Reply to  Nikita

zależy mi bardzo na tym by ktoś napisał czy te badania prenatalne to była amniopunkcja.Ja jestem w 7 miesiacu i miałam amniopunkcję która potwierdzila u mojego dziecka zespół dawna,nie usunełam ciąży,modle sie o cud i czekam na poród.

Joanna
Joanna
13.12.12 12:17

Moja mama miała poronienia z powodu konfliktu serologicznego – prawdopodobnie, ale też nie miała należytej podpory ze strony mojego ojca i wiele stresów spowodowanych jego postępowniem, zamiast otoczeniem jej opieką. Miałabym więc rodzeństwo, a tak jestem jedynaczką. Sama za to mam 4-kę dzieci, gdyż przed konfliktem uchroniły mnie sczepionki w szpitalu. I pomimo, że mój mąż nie jest może chodzącym ideałem, ale jest dla mnie dużą podporą i prawdopodobie nie będę kontynuować tradycji rodzinnej i z mężem się nie rozwiodę.Jeśli chodzi o dzieci – te żywe dowody na cud (jedne z wielu w moim życiu)rokują dobrze, ale wymagają opieki i… Czytaj więcej »

Joanna
Joanna
14.12.12 09:50

Nie czekałam do jurta. Tak bardzo pragnę, żeby potencjał mojego ancymonka przerodził się w pozytywne cechy charakteru, że dołączyłam z nową Nowenną już wczoraj, oczywiście Koronkę do Bożego Miłosierdzia dołączyłam również i będę cierpliwie czekać i pracować nad synem i jego przemianą na lepsze z dużym poparciem i pomocą z Nieba. Znalazłam też Litanię do jego patrona, co mam nadzieję przyczyni się do wzmocnienia dążenia do doskonałości. Niech w tym zgiełku domowym Modlitwa pozwoli mi się skupić na czymś pożytecznym. Niech uwolni mnie od smutku wiążącego się z zakłamaniem w polityce. Poprzez modlitwę czuję się wolna , choć przynależna BOGU,… Czytaj więcej »

Małgorzata
Małgorzata
18.08.14 15:56

Proszę wszystkich o modlitwę o zdrowie mojego nienarodzonego dziecka, nie chcę wierzyć lekarzom, chcę ufać i wierzyć,że mogę wyprosić łaskę. Wiem,że sama mogę niewiele, ale jeśli mi pomożecie chociaż jedną cząstką różańca wiem,że dziecko będzie zdrowe, dzisiaj jest mi ciężko… Bóg zapłać wszystkim ludziom dobrej woli.

Mama Kasia
Mama Kasia
18.12.14 16:46

Witajcie, ja również proszę wszystkich o modlitwę za zdrowie mojego nienarodzonego synka. Jestem w 5-mcu ciąży i lekarze wykryli u niego wiele wad, w tym poważną wadę mózgu. Podejrzewają duże upośledzenie. Ja również nie chcę wierzyć lekarzom i badaniom genetycznym.
Od wczoraj odmawiam NP, którą poleciła mi koleżanka, której Maryja pomogła w trudnej sytuacji. Modli się już za nas dużo osób nam bliskich i wierzę, że dzidziuś urodzi się zdrowy, proszę dołączcie się i Wy.

Anna
Anna
23.05.15 10:26

Małgorzato i Kasiu będę sie modliła za Wasze dzieciątka. Niech Bóg ma je w swojej opiece. Wierzę, ze wszystko będzie dobrze . Anna

Marcin
Marcin
01.06.15 23:29

Szczęść Boże, cieszę się, że moje świadectwo wywołało tyle pozytywnych reakcji i refleksji. Dziękuję też za głosy krytyczne – one uczą pokory. Oczywiście, że zawsze jest gdzieś w tle niepewność – czy to możliwe, aby to była jakaś moja „zasługa”. Ale z drugiej strony zwycięża radość, że wszystko dobrze się skończyło i można dziękować Bogu! Mam też nadzieję, że mamom, które prosiły o modlitwę wszystko ułożyło się zgodnie z Bożym planem – otaczam Was spóźnioną modlitwą. Marcin

natalka0205@icloud.com
natalka0205@icloud.com
02.06.15 17:49

Prosze o modlitwe dla mojego nienarodzonego dziecka. Z powodow nerwicy boje sie o niego. Porod za 27 dni

Marcin
Marcin
02.06.15 22:49

Pewnie!!!

Babcia
Babcia
12.06.15 12:22

Proszę o modlitwę o zdrowie mojej nienarodzonej wnuczki podejrzenie wad genetycznych .Proszę dołączcie do modlitwy .Zrozpaczona babcia.

Małgorzata
Małgorzata
29.06.15 00:05

Bardzo proszę o modlitwę za moje nienarodzone jeszcze dziecko . Jestem w 32 tygodniu ciąży , lekarze nie dają żadnych szans na urodzenie zdrowego dziecka . Wcześniej namawiali do aborcji , co absolutnie nie przechodziło mi przez myśl. Im bliżej rozwiązania tym bardziej się boję że po narodzinach nie usłyszę płaczu dziecka . To straszne !!!!! Błagam o modlitwę .
Małgorzata

ela
ela
28.09.15 22:47

Nie śmiałam prosić o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego dziecka,ale skoro inni mają odwagę to i ja poproszę.Jestem w 7 miesiącu z amniopunkcji wyszło że dziecko jest chore na zespół downa,lekarze sugerowali przerwanie ciąży ,,jak najszybciej”,nie zdecydowałam się bo wiem że nie mogłabym żyć z tym od tak jakby to było normalne.Odmawiam nowennę pompejską ja,moja mama i siostra z nadzieją że Matka Boża zlituje się i urodzę zdrowe dziecko – modlitwy nigdy za dużo,więc jeśli ktoś chciałby pomodlić się za moje dziecko to z góry dziękuję.Poród dopiero w grudniu,chyba że przyspieszą cc,ze względu na wysokie ciśnienie z którym się borykam.… Czytaj więcej »

ela
ela
30.01.16 21:19

Witam wszystkich czytających,i modlących sie modlitwą pompejską.Jakiś czas temu prosiłam o modlitwę w intencji mojego dziecka,by urodziło się zdrowe,by Matka Najświętsza dokonała cud uzdrowienia z Zespół Downa.Urodziłam 5 grudnia synka a Matka Boźa nie do końca mnie wysłuchała.Dziecko urodziło się z ZD,i szczerze mówiąc byłam zawiedziona i zła na Boga że pomimo tylu modlitw moich,rodziny i obcych mi zupełnie ludzi prośba została niewysłuchana.Dopiero po jakimś czasie gdy dotarło do mnie ze moje dziecko pomimo choroby ma zdrowe serce,zdrowe nerki,nie miało żadnych wylewów do mózgu,zdrowe oczy i uszy zrozumiałam że Matka Boża dała mi to o co prosiłam,Chciałabym by mój syn… Czytaj więcej »

Gabriela (GJ)
Gabriela (GJ)
30.01.16 22:00
Reply to  ela

Do eli. Niech Ci Pan Bóg błogosławi i Filipowi. Moja przyjaciółka ma córeczkę z ZD, śliczną Julkę. Dziecko bardzo dobrze się rozwija, wspomagane przez rehabilitację.. Jak chcesz, odmawiaj z nami dowolny dziesiątek, Trzeciego Róże Uzdrowienia Chorych zaczynają kolejną dziewięciodniową nowennę. Może chcesz np. Narodzenie Pana Jezusa?

ela
ela
31.01.16 20:59

Pomyśle o tym w troszke pózniejszym terminie na razie odmawiam swoją tajemnice różancową ,a oprócz tego wciąż modle się modlitwą pompejską którą skończe 11 lutego,w świeto Matki Bozej z Lourdes a zarazem jest to dzień chorego…widzę w tym jakiś znak…mam nadzieję ze Matka Boża nigdy nie opóści mojego syna i zawsze bedzie tuż obok czuwać,,, nawet gdy mnie zabraknie poki co zrobię wszystko co w mojej mocy by go rehabilitować reszta w reku BOGA

Gabriela (GJ)
Gabriela (GJ)
31.01.16 21:26
Reply to  ela

Elu, będzie dobrze, wpisuję Filipa do naszej nowenny, musisz śledzić info na forum lub napisać na mój mail, żebym miała Twój adres, to będę wysyłać info. Dzieci z ZD przynoszą rodzicom dotyk aniołów. Zobaczysz sama, jak miną najtrudniejsze chwile.

Marta
Marta
15.08.16 12:00

Proszę o modlitwę za mojego nienarodzonego maluszka. Zaszlam w ciążę i szczerze nie cieszyłam się a bardziej myślałam co teraz, jak to poukładamy że to za wcześnie itd….teraz wiem że już nic nie ma znaczenia jak tylko to żeby dziecko było zdrowe. Lekarz w 12 tyg. Wykrył wysoki poziom nt-4.5 oraz obrzęk potylicy. Wszystko inne ok. Kość nosowa także. Tym nas podtrzymał na duchu…w momencie tego co nam powiedział swiatnam się zawalił od 4dni próbuje się jakoś trzymać ale placze i modlę się i błagam żeby dziecko było zdrowe. Mój mąż ufa bardziej niż ja i powtarza ze wszystko będzie… Czytaj więcej »

Marika
Marika
18.05.17 12:11
Reply to  Marta

Jak skończyła się twoja historia? Obecnie jestem w podobnej sytuacji 🙁 obrzęk płodu itd i kolejne badania 🙁 postanowiłam powierzyć zdrowie mojego maluszka modląc się codziennie.. 🙁 jest mi ciężko ale pozostała tylko nadzieja.. I wiara że Maryja mi pomoże

Marta
Marta
19.05.17 09:26
Reply to  Marika

Hej Kochana Moja historia zakończyla się CUDownie!!!nie bez powodu napisałam CUD wielkimi literami Zosia przyszla na świat 15 lutego 2017. Poród był udany wywoływany i urodziłam normalnie. 9/10 w skali Apgar. Mała była przez 2 tygodnie w szpitalu, badali ja na wszystkie możliwe strony dlatego że urodziła się z bardzo jasną karnacja (ja tez miałam bardzo jasną karnacje i też tyle dostałam jak się urodziłam) i oprócz tego z tzw marmurkiem na całym ciele. Miała wszelkie możliwe USG i eco serca-wszystko dobrze!!!podczas ciąży okazał się że musimy jechać profilaktycznie zbadać serce w Warszawie i wyszło że Nasz Zosia nie ma… Czytaj więcej »

Marika
Marika
30.05.17 22:28
Reply to  Marta

Boże tak strasznie Ci zazdroszczę 🙁 nie poprzestałam na modlitwie i wierzę że się uda ale jest mi ciężko 🙁 bardzo chciałabym już znać wyniki i mieć pewność, zacząć cieszyć się ciążą. Napisz proszę do mnie na maila marika.eisop@gmail.com

Karolina
Karolina
08.11.16 15:28

Ja także serdecznie was proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego nienarodzonego synka. Modlę sie aby sie rozwijał i urodził w terminie mimo niewydolności szyjki macicy. Bardzo sie boję. Ale ufam ze bóg sprawi ze urodzi się zdrowy. Bóg zapłać za waszą modlitwę.

Anna
Anna
12.11.16 17:24

Szczęść Boże,proszę o modlitwę za mojego nienarodzonego synka.Jestem w 20 tygodniu ciąży. Lekarz podejrzewa Zespół Downa i poważne problemy ze sercem. Bóg zapłać.

Marta
Marta
13.11.16 15:59
Reply to  Anna

Dzisiaj pomodle się za Twoje Dzieciątko tak jak ja potrzebowałam pomocy i dzięki temu nasza córeczka jest uzdrowiona. Chwała Panu

Dariusz
Dariusz
27.12.16 20:19

Szczęść Boże proszę o modlitwę moja żona jest w ciąży i jest podejrzenie ze urodzi dziecko z Zespołem Downa
Proszę o modlitwę żeby dziecko urodziło sie Zdrowe
Bóg zapłać

Lidia
Lidia
17.02.17 14:18

Proszę o modlitwę w intencji naszego nienarodzonego dziecka. USG prenatalne wykazało NT 4,7. Test papa wyszedł również źle. Ja jestem obciążona genetycznie ale ufam ze nasze dziecko będzie zdrowe. Waham się jeśli chodzi o amiopunkcje. Boże miej to dziecko w swej opiece.

Marika
Marika
18.05.17 12:13
Reply to  Lidia

U mojego maluszka NT też bardzo wysokie 🙁 robię badania ale modlę się o to aby maluszek był zdrowy 🙁 jak u ciebie? 🙁

Marta
Marta
19.05.17 09:37
Reply to  Marika

Napiszę jeszcze tylko że ja nie sprawdzalam już nic na. Zwierzyłam Bogu i nie mówię że nadania to coś złego tzn jak amnio czy jakieś testy ale wszystkie dziewczyny które poznałam z takimi problemami i robiły testy mają chore dzieci. Ja zaufalam i już nic nie robiłam

Sylwia
Sylwia
25.09.17 16:02

Za 2 tyg mam rozwiązanie, całą ciąże przeżyłam w silnym stresie i napięciu co doprowadziło do nawrotu nerwicy, robiłam wszystko co w mojej mocy żeby temu zapobiec, ale z dzisiejszej perspektywy mogłam zrobić więcej nie dałam z siebie 100% obwiniam się za to i bardzo martwię się o dziecko. Dobrze się odżywiałam i serce podpowiada mi, że fizycznie będzie ok z dzidziusiem. Panie Boże spraw by moje dziecko było silne, szczęśliwe i żeby ten mój stan nie wpłynął na nią. Stoję przed Tobą Panie i żałuje wszystkich złych czynów, które popełniłam. Wiem, że nie jesteś maszynką do spełniania marzeń, ale… Czytaj więcej »

Joanna
Joanna
20.12.17 08:30

Wiem I ja ze modlitwa I wiara czyni cuda! Podziele sie z Wami moimi przezyciami. Od pol roku nie udawalo sie, tak bardzo pragnelam tej ciazy, ze wariowalam z kazdym miesiacem kiedy przychdzila miesiaczka, wraz z mezem wybralismy sie do lekarza aby zrobic podstawowe badania na plodnosc, moje wyniki byly dobre niczego lekarz nie mogl zarzucic, meza tez na pozor nie byly zle ale jakosc nasienia tez nie byla zaskakujaco dobra ale lekarz nie kazal sie martwic poki co tylko sie starac na spokojnie. Codziennie sie o to modlilam, codziennie przed praca chodzilam do kosciola choc na 5 min alby… Czytaj więcej »

Minka
Minka
29.03.18 18:06

U mojego Synka jest bardzo poważne podejżenie zespołu downa. Test wolnego płodowego dna nie daje nadziei, amnio nie zrobiłam. Błagam z całego serca o modlitwę o uzdrowienie mojego Synka

Magda
Magda
27.03.19 14:21
Reply to  Minka

Minka jak skończyła się Twoja historia?

Magda
Magda
27.03.19 14:25

Ja również proszę o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego dzieciątka. Czekam na wyniki aminopunkcji – po USG wyszło dużo nieprawidłowości w mózgu, przepuklina pępkowa i podejrzenie rozszczepu podniebienia. wg lekarzy to świadczy o poważnych wadach genetycznych. Ja modlę się o cud. Proszę wesprzyjcie mnie w mojej modlitwie. Jezu Ty się tym zajmij.

Magdalena
Magdalena
12.05.19 09:05
Reply to  Magda

Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo! Będę się modlić za wszystkie mamy w ciężkiej sytuacji… Mój synek ma nt 3.6 a lewa komora serca nie jest unaczyniona.. też modlę się o cud że serduszko będzie całe i zdrowe..

Asia
Asia
26.05.19 14:43

Jestem w 20 tygodniu ciąży bliźniaczej. U jednej z moich córek stwierdzono wadę dłoni. Proszę Matkę Najświętsza o CUD. Proszę o modlitwę.

42
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x