Agnieszka: nowenna i nerwica lękowa

Trudno mi wyrazić słowami wdzięczność wobec Mateńki mej kochanej. Dzięki nowennie pompejańskiej nerwica lękowa w dużym stopniu uległa cofnięciu.

Bogu niech będą dzięki!

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
IJMaria
IJMaria
18.07.13 17:16

Bóg z Tobą. Ciekawe, co politycy teraz wymyślą, żeby łatać dziurę budżetową, bo oni też pewnie żyją w nerwach. Oby poszli w Twoje ślady i zwrócili się o pomoc do Boga, zaczęli modlić do Najświętszej Panienki, to może by wreszcie ich oświeciło, jaki skuteczny sposób znaleźć na dobre rządzenie, takie żeby się Panu Bogu podobało, to i nam żyło się lepiej. Modlę się o to codziennie. Proszę przyłączcie się do mnie, do nas, bo wszyscy tym powinniśmy być zainteresowani, żeby politycy byli wysłannikami Boga i działali zgodnie z wolą Bożą.

Joanna
Joanna
19.07.13 10:02
Reply to  IJMaria

Ponieważ od dawna już modlę się w różnych intencjach w swojej dozgonnej Nowennie Pompejańskiej-części chwalebnej- za łaski dla księży, żeby nie było aborcji, żeby każdy z nas miał uporządkowane finanse, na tyle, żeby móc uczciwie i godnie żyć, za polityków właśnie, żeby dobrze rządzili i wsłuchiwali się w głos Boży oraz za grzeszników, żeby nie tracili wiary, że dla nich też jest możliwe dostąpienie łask Bożych, jeśli się nawrócą i przebłagają Boga za swoje grzechy oraz zrobią zadośćuczynienie za wyrządzone krzywdy, to proponuję, żeby każdy z nas oprócz swoich Nowenn P. poświęcił czas na dodatkową część chwalebną, każdego dnia lub… Czytaj więcej »

Elżbieta
Elżbieta
01.10.15 22:52

Ja polecam Krucjatę Różańcową za Polskę. Zapisałam się, szczególnie jak dowiedziałam się, że na Węgrzech była odmawiana. I teraz widzimy jakiego mają premiera – Orbana!!!

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x