Mundek: zawsze jest czas na różaniec

Serdeczne dzięki za modlitwę. JEST BARDZO SKUTECZNA–jak każda modlitwa, która płynie z serca. Mam rodzinę, dzieci i bardzo intensywnie pracuję zawodowo; należę do żywego różańca, także różańca rodziców modlących się za dzieci. Jest jeszcze duchowa adopcja, a ja bez problemu znajduję czas na cztery części różańca, trwając w Nowennie. To po ludzku niemożliwe, a jednak. Jeszcze raz dziękuję i proszę, nie przestawajcie.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
JadwiganadziejaKK Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
KK
Gość
KK

Dziś 20 dzień mojej Nowenny. Przechodziłam już różne trudności popadałam w depresję, wszystko wydawało mi się bez sensu, że moje życie musi tak wyglądać, że jestem na to skazana, że Matka mnie nie wysłucha, że źle się modlę, że nie zawsze na klęcząco. Ostatnio czuję ataki szatana, tak jakby namawiał mnie do zrobienie sobie czegoś złego i ciągle mi o tym przypominał… Kiedyś już miała tak, potem się uciszyło, ale teraz znów mnie to męczy. Nie wiem czy to spowodowane moją Nowenną. Nie chcę tych myśli, nie chcę tego dręczenia. To jest okropne. Tym bardziej, że jestem w ciąży i… Czytaj więcej »

nadzieja
Gość
nadzieja

UFAJ!!!

nie musisz modlić się na klęcząco, to nie jest obowiązek; liczy sie intencja a nie to czy klęczysz na grochu czy cierniach,

bądź dobrej myśli 🙂 i UFAJ !

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Nowenna Pompejańska to piękna modlitwa do Matki Najświętszej. Dziękuję Bogu, ze natknęłam się na tę modlitwę, choć dosć długa i czasami wydaje się nie do wykonania, a jednak w miarę modlenia się siły przychodzą, znika znużenie, wszelkie przeszkody, bo prowadzi nas nasza Kochana Mateńka. Musimy Jej zaufać i zawierzyć. Tę Nowennę odmawiam po raz drugi… zostało mi jeszcze 2 tygodnie do końca i naprawdę wiele problemów zniknęło, poprawił sie stan zdrowia, chociaż główna intencja jeszcze nie została spełniona do końca, ale wierzę, ze Królowa Rózańca Św. zadziała, bo nikogo nie zostawia bez pomocy 🙂 Dziękuję Ci Kochana, Najlepsza Mateńko. Zachęcam… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…