Moje zdrowie a Nowenna Pompejańska

Dziękując Bogu i Maryi Matce Bożej za to że dziś czuję się znacznie lepiej niż na początku roku, chciałbym zaświadczyć o cudownym działaniu Nowenny Pompejańskiej.
Czułem się tak źle że myślałem że to mój koniec.
Nie mogłem nic jeść, nie czułem głodu, za to czułem kłucia w klatce piersiowej, dolegliwości w krtani, w przełyku oraz straszne lęki. Modliłem się różaniec szukając modlitwy którą mogłem wyprosić u Pana Jezusa i Matki Bożej zdrowie.
Wtedy natknąłem się na Nowennę Pompejańską.Udało mi się w pełni odmówić ją dwa razy. Niby nic nie odczuwałem z dnia na dzień, ale po jakimś czasie zacząłem uzmysławiać sobie że niektóre dolegliwości mijają np. że od kilku dni łatwiej mi się oddycha, albo że nic mnie nie zakłuło w klatce piersiowej. Wielką poprawę odczułem kiedy skończyłem w drugiej Nowennie część błagalną.
Skończyłem całą drugą Nowennę i od tej pory modlę się codziennie jedną tajemnicę Różańca.
Dziś nawet guzki które zaobserwowałem na ciele są mniejsze. Czuję się znacznie lepiej, jestem po dwóch badaniach których wyniki są bardzo dobre i wiem że wyprosiła to mnie Matka Boża której bezgranicznie zaufałem modląc się i wierząc w to że jeśli Maryja zechce to uleczy mnie lepiej niż jakikolwiek lekarz. Jeśli będziemy bardzo prosić i wierzyć to Matka Boża na pewno się zlituje i uprosi nam łaski u swojego syna Jezusa, który przecież Matce Bożej niczego nie odmówi!
Módlcie się i wierzcie – ta modlitwa czyni cuda!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Boża na wieki wieków. Amen.

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ryszard
Ryszard
26.08.13 16:50

Alleluja!

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x