Jolanta: łaski po zakończeniu nowenny pompejańskiej

Kilka lat „broniłam się” przed odmawianiem nowenny,ale sytuacja życiowa mojej dorosłej córki sprawiła,że uznałam , że jedyne co mogę juz zrobić jako matka -to podjąć trud odmawiania nowenny pompejańskiej.Błagałam Maryję o potrzebne łaski dla mojej córki.Dzisiaj mija 6 dni od zakończenia . Odwiedziła mnie córka i opowiedziała jak tłumaczyła swojemu 9-letniemu synkowi , który zaczął się bardzo bać śmierci ,że należy się modlić.. i zaufać..Pokazała dziecku ,że odkąd zaczęła chodzić do kościoła i modlić się – udało się znależć pracę,która ich poratowała finansowo i inne sprawy się ułożyły.Pokazała dziecku ,że modlitwa im pomogła.Dla mnie – matki ,która wiele lat się modliła o wiarę dla córki to wielka łaska.Jestem pewna, że to wielka łaska ,którą wyprosiłam odmawiajac nowennę pompejańską .Kilka dni po rozpoczęciu pierwszej nowenny rozpoczęłam odmawianie równolegle drugiej , w intencji mojego 18-letniego syna.Byłam zdeterminowana ponieważ zaczął się buntować i przestał sie uczyć,a każdy dzień zaległości oznaczał problemy,którym by nie podołał.Praktycznie wyglądało to tak ,że ja w jednym pokoju się modliłam, a mąż w drugim pokoju próbował nakłonić syna do nauki i mu pomóc.Dwa dni temu zakończyłam nowennę-mój syn nadrobił zaległości.Każdą wolną chwilę wykorzystuje na przeczytanie lektury,po wczorajszym wspólnym obejrzeniu filmu /chodzi o Potop.Cudem udało się go nakłonić do filmu.Jesteśmy z mężem przekonani,że to wszystko zawdzięczamy wstawiennictwu Matki Przenajświętszej dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiejPolecam wszędzie tam gdzie mogę – odmawianie tej nowenny.Ja rozpoczęłam następną w intencji mojego chorego brata..

Maryjo-Królowo Różańca świętego – diękujemy z całego serca.”Ile mi sił starczy,będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów „-wdzięczna Twoja czcicielka.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna
Anna
28.09.13 14:25

To piękne świadectwo. Uważam ze największy dar jaki możemy dać swoich dzieciom to nie są rzeczy materialne, ale przekazanie wiary i modlitwa za nie.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x