Kasia i pięć nowenn pompejańskich

Pragnę podziękować Ukochanej Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie otrzymane łaski. Odmawiałam  5 razy Nowennę Pompejańską w tej samej intencji.Sprawa była bardzo trudna:( po ludzku nie do rozwiązania.Mateńka już od pierwszej nowenny otoczyła nas swoją opieką,pomału z dnia na dzień było widać BOŻE działanie.W połowie odmawiania części dziękczynnej ( przy 5 NP) otrzymaliśmy pomoc z NIEBA.Moja modlitwa została wysłuchana.Królowa Różańca Świętego tak pięknie wszystko poukładała 🙂 było czuć dotyk RĘKI BOŻEJ.Nie marzyłam nawet o tak cudownym rozwiązaniu bardzo przykrej dla całej rodziny sprawy.Chcę jeszcze zaznaczyć,że w czasie odmawiania NP doznawałam różnych działań złego.To prawda ON nie śpi, zrobi wszystko aby nas zniechęcić, ciągle podpowiadał po co się modlę i tak nie wymodlę.Wtedy powtarzałam Boże Ratuj i ratował zawsze! ale nie ukrywam,było ciężko, zdarzało się,szczególnie przy odmawianiu pierwszych NP,że z bezsilności na sytuację w której byłam płakałam ,ale uparcie odmawiałam nowennę dzień po dniu.Mateńka czuwała i wytrwałam z Bożą pomocą.
Piszę to świadectwo ,dlatego,że chcę zachęcić wszystkich do odmawiania NP:) Wiem i wierzę z całego serca ,że nie ma takiej sprawy, sytuacji ….. w której byśmy nie otrzymali pomocy od Mateńki,uwierzcie wszyscy!  Królowa Różańca Świętego z Pompejów pomoże każdemu,zaufaj Jej a otrzymasz pomocną MATCZYNĄ dłoń.Ona Nas kocha i czeka na nas ! NP jest cudowną modlitwą,która przepełnia serce spokojem,radością,miłością i ufnością.Świat zaczyna wyglądać inaczej ,pełniej,nabiera prawdziwej wartości ! z opieką Mateńki wszystko jest możliwe,nawet to co do tej pory było nieosiągalne, Mateńka pomaga nawet w sprawach nie omadlanych, Ona wszystko widzi i RATUJE. Królowa  Różańca Świętego  wysłuchuje!zaufajcie Jej, na pewno Cię nie zwiedzie!jest cudowną Mateńką,kocham Ją pomad wszystko i dziękuję codziennie Bogu,że dał nam SWOJĄ Matkę aby była i naszą Matką.

Ps.NP odmawiałam 5 razy w tej samej intencji,dlatego,że ta modlitwa pozwalała mi w tym wszystkim na normalne życie.Dzięki NP z dnia na dzień stawałam się silniejsza i coraz bardziej zbliżałam się do BOGA.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pomorzanka
Pomorzanka
12.09.12 00:58

Gdy się czyta takie świadectwa, one dodają wiary, że i nas Matka Boska wysłucha. JAk to dobrze, że są takie świadectwa opisywane!

Kasia
Kasia
16.09.12 09:59
Reply to  Pomorzanka

Witam serdecznie,
Nasza Mateńka wysłucha, na pewno wysłucha, my musimy zaufać,oddać się w opiekę Panu Jezusowi i Jej opiekę, nie szarpać się z trudami życia, oddać wszystkie problemu Bogu i Mateńce.
Będę wspierać w modlitwie:) z Bogiem !

KASIA
KASIA
24.09.12 17:52

ZACHĘCAM DO ODMAWIANIA NOWENNY. JA BYLAM W WIELKIEJ ROSTERCE TUŻ PRZED ŚLUBEM, ZACZYNAŁAM MIEĆ WĄTPLIWOŚCI CO DO PARTNERA, ALE NA SZCZĘŚCIE WSZYSTKO SIĘ UŁOŻYŁO I OBECNIE JEST JAK NAJLEPIEJ. POZDRAWIAM.

Renia
Renia (@talika)
14.04.13 17:00

Równiez odmawiam pięć nowenn w wiadomej Bogu intencji, sprawa po ludzku trudna, ale widzę efakty modlitwy i wiem, że może być tylko lepiej i bedzie dobrze, jakiś głos wewnętrzny powiedział mi,że muszę odmówić pięc razy nowennę i wszystko będzie dobrze, więc ufam,ze tak właśnie jest, kończę za trzy dni część pierwszą i zacznę od 17 kwietnia część dziękczynną piątej nowenny, jestem ufna i już mniej niepokoju we mnie.Polecam wytrwałość i modliwę nieustającą. Pozdrawiam wszystkich, którzy ufają i tych , którzy wątpią,pamiętajcie nie jesteście sami, Bóg nas nie opuszcza.

Nina
Nina
14.04.13 18:51

Czemu akurat pięć nowenn? Ma to jakies znaczenie?
Wczoraj mnie ogarnal niepokoj, to pewnie dzialanie szatana, poplakalam sie, wiem ze tylko Bog moze mi pomoc, Matka nasza otoczyc opieką.
Niech nas wszystkich nasza kochająca Mateńka ma w swojej opiece.

Renia
Renia
14.04.13 22:22
Reply to  Nina

Nie bierz tego do siebie, liczba jest sprawą indywidualną, mnie skojarzyło się z moja sytuacją i dlatego tez odniosłam się do tej samej liczby odprawionych nowenn. Myślę,ze w każdym przypadku jest to sprawa indywidualna i nie ma gotowego wzoru, na modlitwę i rozwiązanie problemów. Niepokój i zwątpienie też były moim udziałem , już od pewnego czasu czuję się pewniej, choć bywaja chwile ciężkie. Nie umiem sobie teraz wyobrazić dnia bez różańca, więc wiem, że po pięciu nowennach pewnie zacznę szóstą, nawet jestem tego pewna.

Nina
Nina
14.04.13 22:41
Reply to  Renia

Acha, rozumiem.
Ja odmawiam trzecią nowenne i podobnie jak Ty Reniu nie wyobrazam sobie dnia bez rozanca. On bardzo wiele dla mnie znaczy, daje mi takie poczucie wiezi z Bogiem, Matką naszą i Jezusem. Bardzo pokochalam Matkę Bozą.
I daje poczucie bezpieczenstwa. To jest tak jak w ludzkiej rodzinie, jak sie dobrze dzieje, to ma sie poczucie bezpieczenstwa, czlowiek wie ze jest kochany i sam tę miłosc daje, z tą różnicą, że nasza Matka w niebie jest matką pełną Miłosci doskonalej, ktora nie zawiedzie, gdy się do Niej będziemy uciekać.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x