Znalezienie pracy – świadectwo

Wraz z mężem podjęliśmy wysiłek modlitwy za pomocą nowenny pompejańskiej. Modliliśmy się wzajemnie za siebie z prośbą o łaskę znalezienia pracy. Matka Boża Pompejańska wysłuchała i dzisiaj cieszymy się obydwoje możliwością zatrudnienia i pracy w swoich wyuczonych zawodach. Wszystko zawdzięczamy Matce Bożej i za jej wstawiennictwo i okazane łaski z serca dziękujemy!

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria
Maria
03.04.12 17:34

Nowennę pompejańską po raz pierwszy zaczęłam odmawiać prawie dwa lata temu w intencji znalezienia pracy. Podjęłam ją po czterech miesiącach bezowocnego poszukiwania pracy. Po dwóch tygodniach znalazłam pracę, z wielką wdzięcznością odmawiałam nowennę dalej. Dwa miesiące po zakończeniu modlitwy pojawiła się kolejna oferta pracy, związana z moim wyuczonym zawodem, z dużo lepszymi zarobkami. Zmieniłam więc pracę i mija właśnie drugi rok odkąd rozwijam się w moim zawodzie. Jestem głęboko wdzięczna Maryi za okazaną mi łaskę. W tym roku odmówiłam nowennę dwa razy. Pierwszy raz w intencji naszego dziecka, które urodzi się za kilka dni, o zdrowie i błogosławieństwo dla niego.… Czytaj więcej »

Jolanta Chrostowska-Sufa
Jolanta Chrostowska-Sufa
15.04.14 16:52
Reply to  Maria

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy przez mojego męża. Od miesięcy szuka pracy, aplikuje na stanowiska zgodne z jego oczekiwaniami, wysyła dziesiątki CV i LM, przechodzi do drugiego czy trzeciego etapu rekrutacji… i na tym się kończy. Bronię się przed zwątpieniem i goryczą, Mam nadzieję na poprawę sytuacji. Proszę o wsparcie w modlitwie. Pozdrawiam.

marzena
marzena
07.04.12 09:49

Proszę o modlitwę za mnie ja trzy lata nie mogę znaleźć pracy w swoim zawodzie modlę się o to od ponad roku i nie mogę wyprosić tej łaski. Przez rok praktycznie jej nie szukałam ze względu na inne problemy, które się nałożyły i zły stan zdrowia a potem było już coraz gorzej na rynku pracy. Bez pracy żyć się nie da to konieczność tym bardziej jak jest się samotnym. Odmawiam nowennę pompejską i inne modlitwy do świętych ale jak na razie łaski nie otrzymałam.Proszę chociaż o jedną zdrowaśkę w mojej intencji. Bóg zapłać.

Karina
Karina
12.04.12 09:55
Reply to  marzena

Marzenko:) od dzisiaj dołączę Twoja prośbę w swoich modlitwach. Niech Matka Boża czuwa nad Tobą. Ufaj całym sercem a juz niedlugo na pewno Zostaniesz obdarzona wszelkimi potrzebnymi łaskami 🙂

marzena
marzena
13.04.12 22:29
Reply to  Karina

Dziękuję Ci z całego serca cieszę się, że ktoś chce się za mnie pomodlić dziękuję także za to Bogu i również będę Ciebie wspominała w swoich modlitwach aby Pan za pośrednictwem Matki Bożej wysłuchał Twoich próśb. Dodałas mi otuchy bo są chwile kiedy przechodzę potworne kryzysy do tego stopnia, że myślę o najgorszym choć nie powinnam wiem. Paniczny lęk o przyszłość paraliżuje mnie i zabija wszelką nadzieję do tego stopnia,że odmawim także inne modlitwy o uwolnienie od lęku i to pomaga na jakiś czas uspokajam się i wyciszam. Postanowiłam w tej intencji pojechać do Częstochowy mam nadzieję,że tam zostanę wysłuchana.… Czytaj więcej »

Karina
Karina
14.04.12 18:35
Reply to  marzena

Jesli chodzi o niepokój i lęk związany z przyszlościa to są to tylko podszepty złego ducha aby zwątpic w milosc Pana Naszego do nas. Mnie rowniez nie jest łatwo , ale nie ma niczego piekniejszego i wiekszego od milosci Boga. Pan Bog z pewnoscia szykuje cos wyjatkowego dla Ciebie jesli tak dlugo czeka z obdarowaniem Cie łaska. Ufaj cały czas, a ja jeszcze bardziej bede prosic o upragniona prace dla Ciebie. Masz we mnie sprzymierzenca. 🙂 hehe Matka Boza bedzie miala juz nie jedna a dwie natarczywe, proszace osoby 🙂 Pozdrawiam w Bogu

Karina
Karina
14.04.12 18:39
Reply to  marzena

POlecam również msze sw. , grupy MAMRE, prowadzone przez ksiedza Cyrana. Ja na takich mszach ładuje moje akumulatory , głownie to serce , do szczesliwego przezywania dni, ktore dane mi sa tutaj na Ziemi 🙂

SS777
SS777
14.04.12 19:51
Reply to  Karina

potwierdzam 🙂 3 tygodnie temu byłem w Gorzkowicach na takiej Mszy, na prawdę warto 🙂

marzena
marzena
13.05.12 10:05
Reply to  Karina

Wszystkim którzy modlili się za mnie o wyproszenie łaski znalezienia pracy pragnę podziękować z całego serca gdyż właśnie łaskę tę otrzymałam i otrzymałm pracę w zawodzie. Szczególnie dziękuję Tobie Karino Ty odpisałas na mój post i wiem że się modliłaś za mnie. Bardzo mnie to wzruszyło.Ja również często polecałam Ciebie Bogu aby Pan wysłuchał Twoich prósb wierzę, że otrzymałaś lub otrzymasz to o co prosisz. Zapewniam o dalszej modlitwie. Jeśli to czytasz to proszę odpisz. Pozdrawiam wszystkich. Chwała Panu.

Wierząca
Wierząca
13.05.12 23:04

Marzenko cieszę się Twoim szczęściem.To umacnia moją wiarę.Sama wlasnie skończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji trudnej dla mnie sytuacji.Może Matuchna uznała ze jeszcze nie czas na łaski dla mnie… Ale nie przestaję wierzyć i proscić…Wierzę ze nadejdzie taki dzien gdy będę płakac ze szczęscia…
łączę się ze wszystkimi którzy wierzą w Boskie Miłosierdzie

bożenka
bożenka
27.06.12 00:37

te wasze świadectwa podnoszą na duchu. zastanawiam się ile ja będę musiała czekać.
Jest mi ciężko w obecnej pracy, wcześniej szukałam czegoś w międzyczasie i też nic.
Ja marzę o takiej pracy, żebym nie musiała pracować w niedzielę, abym nie zastanawiała się na 2 tygodnie przed 10 jak dożyć do wypłaty. Ja nie wiem jak to jest mieć dobrą pracę i otrzymywać godne wynagrodzenie i być ze sobą w zgodzie wewnętrznej aby móc naprawdę czcić Dzień Pański.

sławek
sławek
04.01.13 19:45

ja też już prawie rok szukam pracy i nic, też odmawiam już którąś z kolei nowenne ale bez rezultatu

Beata
Beata
16.04.14 10:06

Kochani! Może ktoś mógłby pomodlić się najkrótszym westchnieniem w mojej intencji.Po świętach Wielkanocnych otrzymam wypowiedzenie, modlę się nieustannie, kończę kolejną Nowennę, proszę o westchnienie w intencji mojego pracodawcy, który mógłby inaczej rozwiązać problem mojego zwolnienia, ponieważ są takie możliwości.Obiecuje również swoją modlitwę za wszystkich poszukujących pracy.

Agnieszka
Agnieszka
13.05.14 15:55

Kochani, bardzo proszę o modlitwę za mnie o znalezienie dobrej pracy w zawodzie. Modle się juz długo i niestety nie mogę znaleść dobrej pracy. W obecnej nie da się juz pracować,psychicznie się wykanczam się. Jestem załamana,nic mi nie wychodzi. Zacznę chyba kolejna odmawiac nowenne za pracę coś mi każe zacząć ją odmawiać,ale mam chwile zwątpienia.Proszę o modlitwę.

AgnieszkaM
AgnieszkaM
13.05.14 19:42
Reply to  Agnieszka

U mnie tak samo, już nie mam siły.
Nich Matka nam błogosławi i odmieni ten trudny okres.

Agnieszka
Agnieszka
13.05.14 20:11
Reply to  AgnieszkaM

Do AgnieszkiM też modlisz się o pracę ? Długo już

AgnieszkaM
AgnieszkaM
13.05.14 20:18
Reply to  Agnieszka

Skończyłam niedawno pierwszą NP w intencji znalezienia dobrego męża, teraz odmawiam drugą za rodzinę. W pracy kocioł od kilku miesięcy modliłam się do św Rity, św. Chabrela, Judy Tadeusza, a teraz do Jana Pawła II i Ojca Pio. Zarówno w prywatnych i zawodowych sprawach zero poprawy.

Agnieszka
Agnieszka
13.05.14 20:22

Aga M ja byłam na kanonizacji i u grobu JP II i Ojca Pio i ŚW Antoniego i Św Franciszka

AgnieszkaM
AgnieszkaM
13.05.14 20:54
Reply to  Agnieszka

Pomodlę się za Ciebie Apelem Jasnogórskim, może choć trochę pomoże. Tyle tych modlitw i nic, nie ma wyjścia trzeba czekać i trwać nadal na modlitwie. Fajnie że zobaczyłaś przynajmniej trochę świata.

Agnieszka
Agnieszka
13.05.14 21:22

Dziękuję za modlitwę, też pomodliłam sie Apelem Jasnogórskim za Ciebie będę się modlić za Ciebie. Musimy modlić się.

Ania
Ania
13.06.14 09:34

Proszę Was módlcie się za mnie bym i ja znalazła prace, nawet nie mówię o pracy w wyuczonym zawodzie ale jakiejkolwiek, jestem już na wykończeniu emocjonalnym, ogarnia mnie lęk i niepokój, błagam wstawcie się za mną!

Aneta
Aneta
03.11.14 23:45

Podłączam się, proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy. Bardzo dziękuję.

Gosia
Gosia
04.11.14 09:45
Reply to  Aneta

Anetko, ja pamiętam o tej mini nowennie 🙂 . Staram się mówić obiecany dziesiątek różańca łącząc się z Częstochową na Apel Jasnogórski, bo wtedy wszyscy tam zgromadzeni również modlą się w tej intencji 🙂

Aneta
Aneta
04.11.14 10:19
Reply to  Gosia

Gosiu, bardzo Ci dziękuję. Z serca wielkie Bóg zapłać. I przepraszam za kłopot.

MateuszM
MateuszM
27.05.15 00:27

Proszę o modlitwę za mnie o znalezienie dobrej pracy w wyuczonym zawodzie. Dziękuje

MateuszM
MateuszM
27.05.15 00:30

Proszę o modlitwę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy w wyuczonym zawodzie.Dziękuje Bardzo.

Zadowolona
Zadowolona
28.05.15 11:42

Mateusz…polecam stronę „Modlitwy wstawienniczej” ( wystarczy wpisać w google ) i wysłać intencje.
Tam w sile przeszło 500 osób modlimy się w przesyłanych intencjach.

stonka
stonka
16.11.15 13:22

Około rok temu zaczęłam się modlić o pracę. Zostałam wysłuchana:):):) Co prawda nie otrzymałam umowy na stałe, tylko na zastępstwo, ale to i tak bardzo dużo. Po kilku miesiącach pracy Bóg i Maryja sprawili, że zaszłam w ciążę. Obecnie oczekujemy naszego synka, a potem czeka mnie urlop macierzyński. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji szczęśliwego porodu dla mnie i dla Maluszka. Po urlopie macierzyńskim nie będę już miała tej pracy, ale wierzę, że Pan Bóg tak pokieruje naszą przyszłością, że pomoże mi znaleźć nowe źródło zarobku. Amen!

29
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x