Świadectwo Agnieszki: łaski płynace z nowenny

Jestem w trakcie 2 NP postanowiłam również przedstawić swoje świadectwo. Odkąd modlę się nowenną Matka Boża cały czas mnie zaskakuje zauważyłam, że jest to taki proces nie daje od razu tego o co się modlę tylko tak po trochę i takie rzeczy się dzieją, że nawet o nich nigdy bym nie pomyślała.

Matka Boża Pompejańska ma mnie w opiece cały czas. Długo by temat rozwijać ale wraz z modlitwą zaczęło się w moim życiu układać, niedawno Matka Boża pomogła mi odzyskać portfel który z roztargnienia zostawiłam przy kasie w sklepie, dotarłam do osoby która ten portfel mi wzięła do domu bo jak twierdziła wybiegła ze sklepu za mną ale mnie już nie było w pobliżu.

Matka Boża dała mi rozpoznanie, że wszystko dobrze się skończy, nie znałam kobiety Matka Boża podsunęła mi inną kobietę która poradziła mi żebym poszła do kierownika aby na kamerze odtworzyć moment pobytu przy owej kasie , na kamerze widziałam kto zabrał mi ten portfel następnie Matka Boża podszepnęła mi imię tej kobiety i że mogę znaleźć ja za pomocą portalu społecznościowego. Tak się stało dotarłam do tej kobiety nigdy jej wcześniej nie znając ani nie wiedząc jak ma na imię. Historia dobrze się skończyła. Dziękuję Matko Boża.

Następnie Pomaga mi odnowić i naprawić relacje z moją matką. Dała mi łaskę i odwagę napisania listu do niej na który oczywiście odpowiedziała pozytywnie, moja mama po długim zerwaniu kontaktu z bratem na nowo szuka z nim relacji.
Modlę się w szczególności o łaskę uzdrowienia z endometriozy, mam ogromne problemy ginekologiczne 7 lat po ślubie nie mamy dzieci, w niewielkim procencie ale bardzo znaczącym Matka Boża zadziałała moje samopoczucie stopniowo się polepsza, nie mam już napięcia przedmiesiączkowego które było bardzo uciążliwe i wpędzające w depresję i potworne dysfunkcje organizmu – kobiety które maja taki problem wiedzą o czym pisze – kiedyś brałam na to leki od niedawna nie biorę na to nic i jest lepiej , a w zasadzie tego już nie ma. MATKO BOŻA JAK CI DZIĘKOWAĆ! 🙂

Bardzo długo byłam na bezrobociu, wysłałam dziesiątki CV, pojawiały się spotkania rekrutacyjne aż wreszcie kiedy już prawie zwątpiłam zadzwonił telefon z propozycją pracy, pracuje już 2 miesiące i jestem całkiem innym nowym i bardziej radosnym człowiekiem i to dzięki wierze i wytrwaniu w modlitwie. Matka Boża Pompejańska delikatnie i subtelnie udziela mi łask. Dziękuje Jej za to!

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
Ania
29.03.12 21:06

Agnieszko, chyba znam kogoś, kto może Ci pomóc. Jest to lekarz, który oprócz tego, że jest świetnym specjalistą, jest również bardzo dobrym człowiekiem. Wiem, bo prowadził ciąże u moich trzech sióstr. Zresztą moja najstarsza siostra była wcześniej u innego lekarza, który zasugerował usunięcie ciąży w 4 miesiącu, ponieważ jego zdaniem płód miał liczne wady: serca i neurologiczne, poza tym powiedział, że dziecko urodzi się niepełnosprawne. Oczywiście siostrze do głowy nawet nie przyszło, aby zabić swoje dziecko, ale pojechała do tego lekarza i wyobraź sobie, że podczas badania siostra usłyszała, że ciąża przebiega prawidłowo i to będzie zdrowy i silny dzieciaczek.… Czytaj więcej »

mama Marty
mama Marty
14.04.12 07:18
Reply to  Ania

Aniu bardzo dziękuje, ze dzielisz sie adresem dobrym lekarzem. Ja modlę sie za moja córkę bo właśnie ma bardzo poważne schorzenia hormonalne, które powodują bezpłodność. Gdybyś była łaskawa podać mi namiary na tego lekarza byłabym Ci bardzo wdzięczna. Myślę, ze lekarz który ma w sercu Boga podchodzi do każdego chorego bardzo życzliwie i daje nadzieje.

Ania
Ania
19.04.12 14:58

Bardzo chętnie. Przesyłam swój adres mailowy:
annadec@poczta.onet.eu

byłam u tego lekarza osobiście i faktycznie działa cuda, dlatego tym bardziej go polecam! 🙂 przede wszystkim dowiedziałam się, że nie mam żadnego zespołu pęcherzyków Graffa i niekoniecznie gruczolaka na przysadce, ale to będzie niedługo weryfikowane.
Ponadto te lekarz jest wszechstronnie uzdolniony, odpowiadał na moje pytania nie tylko z zakresu swojej specjalizacji, a także sam udzielał wielu porad w różnych dziedzinach. Leczy małżeństwa z bezpłodności, pomaga przygotować się kobiecie do ciąży no i faktycznie widać, że wiara ma dla niego fundamentalne znaczenie:-)
czekam na wiadomość i zdrówka życzę!
Ania

jozef
jozef
29.09.13 08:31

Jak ja wszystkim zazdroszcze tych lask . Omawiam 6np i nic nie moge napisac zadnego swiadectwa .

Wioleta
Wioleta
24.01.14 13:52
Reply to  jozef

Panie Jozefie, niech Pan ufa. Mam na imie Wioleta. Pochodze z Wilna. Teraz jestem w trakcie odmawiania swojej trzeciej NP. Dwie pierwsze zostaly wysluchane. Pierwsza odmawialam w intencji mojej Matki chrzestej, ktora trafila do szpitala, a raczej domu opieki w stanie beznadziejnym. Tuz po odmowieniu NP jej stan sie polepszyl. Nagle. Bez lekow. Lekarka stwierdzila, ze to Pan Bog sprawil, a medycyna nie ma z tym nic wspolnego. I na ktoryms sympozjum (!) mowila o tym wypadku innym lekarzom. Druga nowenne odmawialam w intencji, ktora zostala wysluchana dokladnie w dziewiatym jej dniu. Nawet nie spodziewalam sie, ze az tak szybko… Czytaj więcej »

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x