Agnieszka: nowenna pomaga!

Pod koniec zeszłego roku postanowiłam zmienić parę rzeczy w moim dotychczasowym życiu i wtedy, jakby „przez przypadek” natrafiłam na nowennę pompejańską. Pierwszą skończyłam odmawiać w połowie lutego a teraz odmawiam kolejne, każda w innej intencji. Muszę powiedzieć, że ta modlitwa jest niesamowita. Daje mnóstwo wewnętrznego spokoju, pozwala spojrzeć na ludzi i sprawy z zupełnie innej perspektywy, człowiek staje się o wiele spokojniejszy. Zmieniają się nasze relacje z Bogiem, na lepsze oczywiście. Wbrew pozorom nie jest trudna i zawsze można znaleźć czas na jej odmawianie.

Zbyt mało czasu minęło by mówić o wysłuchaniu intencji w których się modliłam i modlę obecnie ale ostatnio rozwiązała się dla mnie pomyślnie trudna sprawa w pracy (sama się rozwiązała), która od stycznia spędzała mi sen z oczu i o której rozwiązanie wcale nie prosiłam. Wiem że to „efekt uboczny” tej modlitwy za co bardzo dziękuję Najświętszej Panience.
Zachęcam wszystkich do odmawiania NP.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
maria
maria
01.03.12 12:42

Za kilka dni kończę drugą nowennę, w swojej trudnej bardzo sprawie. W trakcie odmówiłem też nowennę w intencji chorego dziecka przyjaciół i Maryja wysłuchała. Operacja ( bardzo trudna operacja tzw. ratująca życie , przeprowadzona na główce dziecka ) się udała, rekonwalescencja przebiega dobrze. Wiem, że w tej intencji modliło się wiele osób i Maryja nas wysłuchała. W swojej intencji, w trakcie odmawiania nowenn, mam tylu różnych myśli, podszeptów szatańskich, niewiary i ufności jednocześnie, że czuję walkę duchową czasami jakby ona toczyła się wręcz przy mnie. Samo odmawianie nowenny dla mnie jest cudem i Łaską, że dostałem taki dar modlitwy. Zatopić… Czytaj więcej »

nowinka
nowinka
04.03.12 23:10

Nowenna Pompejańska jest fantastyczna!
Polecam wszystkim!
Zmówiłam już dwie – efekty natychmiastowe widoczne nie tylko przeze mnie ale i przez innych! Ludzie mówią do mnie „to chyba cód”! A ja się uśmiecham w duszy „pod nosem” bo wiem dobrze że to jest cód prawdziwy rozmodlony Nowenną Pompejańską!
Mam już zaplanowane kolejne intencje – na długo w przyszłość…

Cóż Ci mogę dać o Królowo Pełna Miłości? – Klękam przed Tobą z różańcem… z wdzięczności!

Marcin
Marcin
12.03.12 16:23
Reply to  nowinka

ja nie mam tyle szczęścia a efektów nie ma , nie ma nawet statusu quo – jest jeszcze gorzej.

maria
maria
06.03.12 20:45

Skladam rowniez swiadectwo modlilam sie moze pol roku temu i patrzac teraz wiem ze spawa sie rozwiazala na moja korzysc jeszcze czekam na 1 laske o ktora sie modlilam ale wszystko idzie w dobrym kierunku.Warto sie modlic do Krolowej Rozanca Sw

brygida
brygida
14.03.12 09:07

Zachęciłam męża i razem odmawialiśmy Nowennę Pompejańską za męża o uwolnienie z nałogu papierosów. Choć mąż nadal ma pokusy palenia ale Matka Boża chroni go przed palącymi a jeżeli palą to nie częstują. Wierzę że pokusy też ustąpią.

Magda
Magda
31.03.12 16:21

Za tydzień kończę Nowennę Pompejańską.Przez ten czas czuję,że stałam się innym człowiekiem. Wiele spraw dotyczących mojej intencji wyjaśnia się. Czuję, że Maryja wysłuchuje moich próśb. Wierzę w to, że Bóg obdarzy mnie łaską o którą modlę się. Dostrzegam jaką moc ma różaniec.Matka Boska pomogła mi rozwiązać w między czasie inne ważne sprawy.Odnalazłam wewnętrzny spokój, siłę wiary.Warto zawierzyć Królowej Różańca Świętego.

Ewa
Ewa
29.03.15 19:14

Nie martw się Marcinie, Matka Boża sama wybierze czas, żeby spełnic Twoje prośby i zrobi to tak, żeby dla Ciebie było najlepiej. Czekaj z wiarą. Nie jesteś sam

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x