Czasopismo poświecone Matce Bożej Pompejańskiej i nowennie pompejańskiej!

W Polsce istnieje pismo poświęcone Matce Bożej Różańcowej z Pompejów pt. „Królowa Różańca Świętego”. Jest ono przeznaczone głównie dla odmawiających różaniec, ze szczególnym uwzględnieniem nowenny pompejańskiej. Z tego też powodu powstał Apostolat Nowenny Pompejańskiej, którego głosem jest właśnie czasopismo „Królowa Różańca Świętego”.

Apostolat Nowenny Pompejańskiej to nowe dzieło na religijnej mapie Polski, dlatego serdecznie prosimy wszystkich o modlitwę w jego intencji. Każdego 8 dnia miesiąca odbywa się msza w intencji wszystkich, którzy pragną należą do Apostolatu a tym samym pragną szerzyć nowennę pompejańską w Polsce. Mamy nadzieję na pozytywny odzew odnośnie nowego czasopisma i dzieła.

Więcej informacji na stronach

Czasopismo można nabyć na stronie www.rosemaria.pl

Prenumerata "Królowa Różańca Świętego"

„Królowa Różańca Świętego” to czasopismo poświęcone Matce Bożej Różańcowej oraz nowennie pompejańskiej.

Zobacz

 • Witam serdecznie
  Wdzięczna jestem Bogu,iż dzisiaj rozpoczynam modlitwę pompejańską jej II część w Bogu wiadomej intencji.
  Ufam,że Maryja Niepokalana jest Tą Osobą, która za mnie niegodnej bezpośredniej więzi z Bogiem uprasza u Syna potrzebne łaski.Wielu świętych, błogosławionych jak Ludwik Maria Grignion de Monfort, Maksymilian M.Kolbe, Jan Paweł II… jest dla mnie inspiracą w podążaniu tą DROGĄ- (cała Twoja)-TOTA TUA.

  • Od środy popielcowej odmawiam Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia bliskiej mi osoby. Moc tej modlitwy jest wielka ,czego doświadczyłam odmawiając dwa razy tą nowennę w dwu różnych intencjach.Z pokorą błagam najukochańszą mateczkę Maryję Królową Różańca Św. o łaskę nawrócenia i uwolnienie z nałogów dla tej osoby słowami;Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste i odnów we mnie moc ducha ” odmawiając 4 części różańca św . codziennie. Wiem,że i tym razem zostanę wysłuchana , a Bóg okaże swe miłosierdzie nam niegodnym grzesznikom.Nowennę kończę w Św. Miłosierdzia Bożego ,mam nadzieję ,że dane mi będzie i w tym roku być wtedy w Łagiewnikach.Życzę wszystkim wytrwałości w odmawianiu nowenny .

 • witam wszystkich za 9 dni kończę NP tak się złożyło że będzie to rocznica śmierci Jana Pawła nie odmawiam w swojej intencji złożyłam intencję w ręce naszej Królowej w jej intencjach gdzieś czytałam że Maryja o to prosi .proszę tylko oby Maryja przyjęła tą moją modlitwę ,ufam że ją skończę .NiECH BEDZiE BOG UWIELBIONY

 • barbara od 25 maja 2015 zaczelam odmawiac Nowenne Pompejanska w intencji nawrocenia syna jest bardzo zagubiony i wierze ze Maryja wyslucha i wstawi sie do swojego syna Jezusa i obdarzy go laska nawrocenia ,,.otrzymalam wiele lask odmawiajac rozaniec a teraz zaczelam odmawiac NP, wiem ze laska Boza czowa nad nami i tu podziele sie jedna laska ktora wyprosilam dla syna przez wstawiennictwo MBR i Sw. Rity o potomstwo i w bardzo krotkim czasie zadzwonila synowa ze jest w ciazy a juz o tym wiedzialam dlaczego dzwoni radosc byla wielka urodzila corke zdrowa i nie choruje ma 2,5 roku inie byla chora Serdeczne Bog zaplac za otrzymane laski Szczesc Boze

 • 11 września zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską , w bardzo trudnej do spełnienia intencji – chodzi o powrót do zdrowia pewnej osoby , której zdrowie jest w coraz to gorszym stanie . Gorąco pragnę aby Maryja wysłuchała mnie i pomogła , tej osobie . Wiem , że proszę o cud , ale czyż Mateczka nasza nie zdziała tego cudu ? Zawierzam tą intencję Mateczce z Pompei . Alicja .

 • Wczoraj rozpoczęłam II gą nowennę w intencji z 11 września, i mam nadzieję że jeśli będę się gorąco i szczerze modliła w tej intencji , to w końcu Mateczka Przenajświętsza mnie wysłucha i uczyni ten cud uzdrowienia o który proszę . Alicja .

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!