Czasopismo poświecone Matce Bożej Pompejańskiej i nowennie pompejańskiej!

W Polsce istnieje pismo poświęcone Matce Bożej Różańcowej z Pompejów pt. „Królowa Różańca Świętego”. Jest ono przeznaczone głównie dla odmawiających różaniec, ze szczególnym uwzględnieniem nowenny pompejańskiej. Z tego też powodu powstał Apostolat Nowenny Pompejańskiej, którego głosem jest właśnie czasopismo „Królowa Różańca Świętego”.

Apostolat Nowenny Pompejańskiej to nowe dzieło na religijnej mapie Polski, dlatego serdecznie prosimy wszystkich o modlitwę w jego intencji. Każdego 8 dnia miesiąca odbywa się msza w intencji wszystkich, którzy pragną należą do Apostolatu a tym samym pragną szerzyć nowennę pompejańską w Polsce. Mamy nadzieję na pozytywny odzew odnośnie nowego czasopisma i dzieła.

Więcej informacji na stronach

Czasopismo można nabyć na stronie www.rosemaria.pl

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
AlicjaAlicjabarbarakrystynabarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota

Witam serdecznie
Wdzięczna jestem Bogu,iż dzisiaj rozpoczynam modlitwę pompejańską jej II część w Bogu wiadomej intencji.
Ufam,że Maryja Niepokalana jest Tą Osobą, która za mnie niegodnej bezpośredniej więzi z Bogiem uprasza u Syna potrzebne łaski.Wielu świętych, błogosławionych jak Ludwik Maria Grignion de Monfort, Maksymilian M.Kolbe, Jan Paweł II… jest dla mnie inspiracą w podążaniu tą DROGĄ- (cała Twoja)-TOTA TUA.

Marek (adm.)
Admin
Wytrwały
Marek (adm.)

Powodzenia i wytrwałości!

barbara
Gość
barbara

Od środy popielcowej odmawiam Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia bliskiej mi osoby. Moc tej modlitwy jest wielka ,czego doświadczyłam odmawiając dwa razy tą nowennę w dwu różnych intencjach.Z pokorą błagam najukochańszą mateczkę Maryję Królową Różańca Św. o łaskę nawrócenia i uwolnienie z nałogów dla tej osoby słowami;Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste i odnów we mnie moc ducha ” odmawiając 4 części różańca św . codziennie. Wiem,że i tym razem zostanę wysłuchana , a Bóg okaże swe miłosierdzie nam niegodnym grzesznikom.Nowennę kończę w Św. Miłosierdzia Bożego ,mam nadzieję ,że dane mi będzie i w tym roku być wtedy w… Czytaj więcej »

krystyna
Gość
krystyna

witam wszystkich za 9 dni kończę NP tak się złożyło że będzie to rocznica śmierci Jana Pawła nie odmawiam w swojej intencji złożyłam intencję w ręce naszej Królowej w jej intencjach gdzieś czytałam że Maryja o to prosi .proszę tylko oby Maryja przyjęła tą moją modlitwę ,ufam że ją skończę .NiECH BEDZiE BOG UWIELBIONY

krystyna
Gość
krystyna

maryja jest rowniez naszą matką zawierzmy jej wszystko

barbara
Gość
barbara

barbara od 25 maja 2015 zaczelam odmawiac Nowenne Pompejanska w intencji nawrocenia syna jest bardzo zagubiony i wierze ze Maryja wyslucha i wstawi sie do swojego syna Jezusa i obdarzy go laska nawrocenia ,,.otrzymalam wiele lask odmawiajac rozaniec a teraz zaczelam odmawiac NP, wiem ze laska Boza czowa nad nami i tu podziele sie jedna laska ktora wyprosilam dla syna przez wstawiennictwo MBR i Sw. Rity o potomstwo i w bardzo krotkim czasie zadzwonila synowa ze jest w ciazy a juz o tym wiedzialam dlaczego dzwoni radosc byla wielka urodzila corke zdrowa i nie choruje ma 2,5 roku inie byla… Czytaj więcej »

Alicja
Gość
Alicja

11 września zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską , w bardzo trudnej do spełnienia intencji – chodzi o powrót do zdrowia pewnej osoby , której zdrowie jest w coraz to gorszym stanie . Gorąco pragnę aby Maryja wysłuchała mnie i pomogła , tej osobie . Wiem , że proszę o cud , ale czyż Mateczka nasza nie zdziała tego cudu ? Zawierzam tą intencję Mateczce z Pompei . Alicja .

Alicja
Gość
Alicja

Wczoraj rozpoczęłam II gą nowennę w intencji z 11 września, i mam nadzieję że jeśli będę się gorąco i szczerze modliła w tej intencji , to w końcu Mateczka Przenajświętsza mnie wysłucha i uczyni ten cud uzdrowienia o który proszę . Alicja .

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ