Kiedy trudno samemu odmawiać różaniec

Chyba każdy odmawiający nowennę pompejańską doświadcza trudności w skupieniu, czasem znużenie albo zmęczenie. Szczególnie wtedy wielką pomocą jest modlitwa różańcowa we wspólnocie, także przez internet.

Różaniec jest odmawiany w internecie i o stałej porze:

Różaniec na płytach CD:

To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią modlić się niezależnie od pory dnia i audycji w radiach katolickich. Różaniec na CD to zdecydowanie ułatwienie:

Płyta: Nowenna pompejańska

Nowenna pompejańska na płycie CD

Dzięki niej łatwiej odmówisz nowennę zwaną "nie do odparcia", a wieńczący płytę piękny Hymn przeniesie Cię do pompejańskiego Sanktuarium, gdzie narodziła się nowenna pompejańska i skąd rozeszła się na cały świat!

Zobacz

Płyta: Nowenna pompejańska mp3

Nowenna pompejańska na płycie CD - wersja MP3

Wszystkie modlitwy, jakie potrzebne są w różańcu i nowennie pompejańskiej, ułożone według kolejności ich odmawiania. Audiobook - Płyta audio mp3 wspomoże Cię w modlitwie różańcowej. Nagrania zawierają cztery części różańca (z tajemnicami światła) oraz modlitwy nowenny pompejańskiej. Na płycie znajdziesz też pieśń do Matki Bożej Pompejańskiej w wykonaniu zespołu LUMEN. Nowenna pompejańska nie bez powodu zwana jest nowenną nie do odparcia. Przekonaj się i Ty o nadzwyczajnych łaskach, jakie można wyprosić przez tę różańcową nowennę! Chociaż jest to wymagająca forma modlitwy, niniejsza płyta okaże się dla Ciebie sporą pomocą!

Zobacz

 

 

 • Różaniec w Radiu Maryja jest najczęściej o godzinach: 6.30, 12.30, 20.20 (podano błędnie 22:20)

   • Marku mam do Ciebie pytanie. Wczoraj od 10-18.30 praktycznie byłam na obchodach archidiecezjalnych światowych Dni Młodzieży, a potem po powrocie do domu 21 odmówiłam 2 części.Przy 3 usnęłam.Czy muszę zaczynać od nowa czy mogę dalej kontynuować nowennę?

    • Nie ważne, gdzie byłaś. 🙂
     Przeprosiłbym w modlitwie za zaniedbanie i złożył obietnicę, że różańca nie będę zostawiać na ostatnią chwilę dnia. I kontunowałbym.

 • czy to znaczy, że mogę modlić się z kimś? ale co wtedy z podziałem na role? wiem, może to głupie pytanie ale to moja pierwsza nowenna pompejańska 🙂

 • Wydaje mi się, że to czy jest podział na role czy nie – nie ma znaczenia. Modlitwa przecież też może być myślna, a w momencie gdy ktoś mówi część modlitwy – ja słucham, więc też jakoś myślą podążam za tym, co ta osoba mówi.

 • czy części różańca można odmawiać w innej kolejności (np. chwalebna, radosna, bolesna) bądź jeśli ktoś odmawia radosną (bo np. jest sobota) a mi zostala chwalebna to mogę tą część z tą drugą osobą odmawiać i traktować jako chwalebne?

 • czy części różańca można odmawiać w innej kolejności (np. chwalebna, radosna, bolesna) bądź jeśli ktoś odmawia radosną (bo np. jest sobota) a mi zostala chwalebna to mogę tą część z drugą osobą odmawiać i traktować jako chwalebne?

 • Odkąd odmawiam różaniec czuję obecność Bożej Miłości wokół siebie kocham wszystkich syna który naduzywa alkoholu kocham najbardziej wiem zez Boża pomocą podzwignie się z problemow i uwolni od uzależnienia od alkoholu to prawda że alkoholizm to choroba duszy a lekarzem od dusz jest Pan Bóg Boże Miłosierny ulecz jego dusze

 • Chce odmawiac rozaniec pompejanski ale nie rozumie tych wszystkich opisow ,prosze napisz do mnie od ktorej zaczynam tajemnicy czy ta jedna tajemnice modle sie przez 27 dni? Bardzo chce odmowic ten rozaniec.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!