Kiedy trudno samemu odmawiać różaniec

Chyba każdy odmawiający nowennę pompejańską doświadcza trudności w skupieniu, czasem znużenie albo zmęczenie. Szczególnie wtedy wielką pomocą jest modlitwa różańcowa we wspólnocie, także przez internet.

Różaniec jest odmawiany w internecie i o stałej porze:

Różaniec na płytach CD:

To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią modlić się niezależnie od pory dnia i audycji w radiach katolickich. Różaniec na CD to zdecydowanie ułatwienie:

Różaniec z nowenną pompejańską na CD - AUDIOBOOK wersja mp3

W magazynie SKU:978-83-63110-68-0
Cena promocyjna 9,90 zł Cena 11,90 zł

AUDIOBOOK Nowenna pompejańska – nagranie różańca pompejańskiego na płycie CD!

W magazynie SKU:978363110659
Cena promocyjna 9,90 zł Cena 11,90 zł

 

 


Nasze intencje modlitewne:

 

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
9 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
IzaUlaDawidMarek (adm.)matka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Różaniec w Radiu Maryja jest najczęściej o godzinach: 6.30, 12.30, 20.20 (podano błędnie 22:20)

hancyna
Gość
hancyna

czy to znaczy, że mogę modlić się z kimś? ale co wtedy z podziałem na role? wiem, może to głupie pytanie ale to moja pierwsza nowenna pompejańska smile

M.
Gość
M.

Wydaje mi się, że to czy jest podział na role czy nie – nie ma znaczenia. Modlitwa przecież też może być myślna, a w momencie gdy ktoś mówi część modlitwy – ja słucham, więc też jakoś myślą podążam za tym, co ta osoba mówi.

G.
Gość
G.

czy części różańca można odmawiać w innej kolejności (np. chwalebna, radosna, bolesna) bądź jeśli ktoś odmawia radosną (bo np. jest sobota) a mi zostala chwalebna to mogę tą część z tą drugą osobą odmawiać i traktować jako chwalebne?

g.
Użytkownik
g.

czy części różańca można odmawiać w innej kolejności (np. chwalebna, radosna, bolesna) bądź jeśli ktoś odmawia radosną (bo np. jest sobota) a mi zostala chwalebna to mogę tą część z drugą osobą odmawiać i traktować jako chwalebne?

Beata
Gość
Beata

Jeszcze jest różaniec na stronie – http://modlitwawdrodze.pl/index.php?id=227

matka
Gość
matka

Odkąd odmawiam różaniec czuję obecność Bożej Miłości wokół siebie kocham wszystkich syna który naduzywa alkoholu kocham najbardziej wiem zez Boża pomocą podzwignie się z problemow i uwolni od uzależnienia od alkoholu to prawda że alkoholizm to choroba duszy a lekarzem od dusz jest Pan Bóg Boże Miłosierny ulecz jego dusze

Dawid
Gość
Dawid

Piękna inicjatywa

Ula
Gość
Ula

Chce odmawiac rozaniec pompejanski ale nie rozumie tych wszystkich opisow ,prosze napisz do mnie od ktorej zaczynam tajemnicy czy ta jedna tajemnice modle sie przez 27 dni? Bardzo chce odmowic ten rozaniec.

Iza
Gość
Iza

Odmawiasz wszystkie części rozanca (czyli 3 lub 4) codziennie.

Ula
Gość
Ula

Dziekuje .Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019.Szczesc Boze wszystkim.