Kiedy trudno samemu odmawiać różaniec

Chyba każdy odmawiający nowennę pompejańską doświadcza trudności w skupieniu, czasem znużenie albo zmęczenie. Szczególnie wtedy wielką pomocą jest modlitwa różańcowa we wspólnocie, także przez internet.

Różaniec jest odmawiany w internecie i o stałej porze:

Różaniec na płytach CD:

To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią modlić się niezależnie od pory dnia i audycji w radiach katolickich. Różaniec na CD to zdecydowanie ułatwienie:

 

 

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
DawidMarek (adm.)matkaJoanna JastrzębskaBeata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Różaniec w Radiu Maryja jest najczęściej o godzinach: 6.30, 12.30, 20.20 (podano błędnie 22:20)

hancyna
Gość
hancyna

czy to znaczy, że mogę modlić się z kimś? ale co wtedy z podziałem na role? wiem, może to głupie pytanie ale to moja pierwsza nowenna pompejańska 🙂

M.
Gość
M.

Wydaje mi się, że to czy jest podział na role czy nie – nie ma znaczenia. Modlitwa przecież też może być myślna, a w momencie gdy ktoś mówi część modlitwy – ja słucham, więc też jakoś myślą podążam za tym, co ta osoba mówi.

G.
Gość
G.

czy części różańca można odmawiać w innej kolejności (np. chwalebna, radosna, bolesna) bądź jeśli ktoś odmawia radosną (bo np. jest sobota) a mi zostala chwalebna to mogę tą część z tą drugą osobą odmawiać i traktować jako chwalebne?

g.
Użytkownik
Członek
g.

czy części różańca można odmawiać w innej kolejności (np. chwalebna, radosna, bolesna) bądź jeśli ktoś odmawia radosną (bo np. jest sobota) a mi zostala chwalebna to mogę tą część z drugą osobą odmawiać i traktować jako chwalebne?

Beata
Gość
Beata

Jeszcze jest różaniec na stronie – http://modlitwawdrodze.pl/index.php?id=227

matka
Gość
matka

Odkąd odmawiam różaniec czuję obecność Bożej Miłości wokół siebie kocham wszystkich syna który naduzywa alkoholu kocham najbardziej wiem zez Boża pomocą podzwignie się z problemow i uwolni od uzależnienia od alkoholu to prawda że alkoholizm to choroba duszy a lekarzem od dusz jest Pan Bóg Boże Miłosierny ulecz jego dusze

Dawid
Gość
Dawid

Piękna inicjatywa

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!