Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny

Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich przyczyną uzyskać łaskę od Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Święty Dominiku, Kapłanie Najwyższego i chwalebny Patriarcho! Tyś był przyjacielem, ulubionym synem i powiernikiem chwalebnej Królowej Niebios! Tyś przez Różaniec Święty rozliczne czynił cuda! I Ty, Święta Katarzyno Sieneńska, najstarsza córo Zakonu Różańca Świętego, potężna pośredniczko u tronu Maryi i u Najświętszego Serca Jezusowego, które twoje serce ze swoim złączyło! O wy, ukochani święci! Wy znacie moją potrzebę i cierpienie moje. Zmiłujcie się nad nędznym stanem moim. W czasie życia Waszego tu na ziemi serca Wasze zajmowały się czule cierpieniami waszych bliźnich, a Wasze ręce nie ustawały nigdy w niesieniu im pomocy. Ponieważ w niebie Wasza potęga i miłość większe jeszcze się stały, aniżeli tu były na ziemi, więc błagajcie za mnie Matkę Różańca Świętego i Jej Boskiego Syna; wielka jest bowiem ufność moja, że za Waszą przyczyną otrzymam łaskę, którą tak wielce uzyskać pragnę. Amen.

Autor: Bartolo Longo


Nasze intencje modlitewne:

 

34
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
31 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
27 Autorzy
LeszekAnnAgaKatarzynaDawid Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Proszę o modlitwę o Cud uzdrowienia mojego dziecka.

Maja
Gość
Maja

Sw. Dominiku i Sw. Katarzyno ze Sieny modlcie sie za mna, by Krolowa Rozanca Swietego wysluchala mojej prosby i wyciagnela mnie z obecnego utrapienia, prosze o dar cierpliwosci i ukojenia duszy.Krolowo Rozanca Swietego, modl sie za nami!

Atrama
Gość
Atrama

Święta Katarzyno ze Sieny i Ty Święty Dominiku wyproście mi łaskę o którą błagam przenajświętszą Królową Różańca Świętego!

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Św. Katarzyno z Sieny i Św. Dominiku,wyproście mi i moim najbliższym łaskę wyjścia z długów o co usilnie błagam Królową Różańca Świętego.

Tercia
Gość
Tercia

Sw. Dominiku i Sw. Katarzyno ze Sieny, Wy dobrze znacie moją potrzebę i cierpienie moje.Proszę wstawcie się za mną do Królowej Różańca Świętego , o rozwiązanie moich problemów. Już bardzo długo proszę Mateczkę a wszystko się dzieje odwrotnie.

renata
Gość
renata

Św.Dominiku i Św.Katarzyno z Sieny wyproście mi u Królowej Różańca Świętego łaski o które się modle.Proszę o łaskę powrotu Agnieszki do domu,do rodziny i o łaskę uwolnienia Mateusza z nałogu.Błagam wysłuchaj mej prośby Maryjo.

Anna
Gość
Anna

Sw. Dominik to mój szczególny orędownik, bardzo mi pomógł gdy byłam w ciąży, polecam modlitwę do niego Panią w ciąży

krystyna
Gość
krystyna

Święty Dominiku udziel cudu uzdrowienia poczętego dziecka ma pół serduszka oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla jego mamy

Joanna
Gość
Joanna

Święty Dominiku proszę o cud uzdrowienia mojej najukochanszej córeczki z która jestem w 32 tyg ciazy ….noszę Twoj pasek i modlę sie do ciebie codziennie
Amen

Łucja
Gość
Łucja

Drogie Panie ciężarne!Ja taż miałam I ciążę zagrożoną!W 5 m-cu.Ńawet juz łożysko się odklejało,dziecko ochrzciłam z wody.Życie córeczki wisiało na włosku.Różaniec mój i obu Babc sprawił,że wbrew przewidywaniom moje dziecko urodziło się prawie w terminie(w 35 tyg.),z 10 punktami w skali Apgar!Trzeba różaniec wziąc do ręki i nie wypuszcza,a CUD SIĘstanie i wszystko się dobrze dla dziecka skończy.

Maria
Gość
Maria

Św.Dominiku i Św.Katarzyno ze Sieny proszę Was o wstawiennictwo do Matki Naszej Królowej Różańca Św. o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny o łaskę nawrócenia i trwałej trzeźwości dla męża oraz dla naszych synów .Proszę o wyjednanie mi umocnienia wiary zdrowie i spokój wewnętrzny oraz rozwiązanie problemów finansowych.Sama nie potrafię dobrze się modlić dlatego bardzo proszę Was drodzy święci o wstawiennictwo.Amen

jadwiga
Gość
jadwiga

Św. Dominiku i św. Katarzyno, proszę Was z ufnością dziecka o wstawiennictwo do Królowej Różańca Św. w intencjach, które noszę w sercu.

jadwiga
Gość
jadwiga

Św.Dominiku i Św. Katarzyno ze Sieny proszę o wstawiennictwo do Królowej Różańca Św.o szybki powrót do zdrowia Wiktora. po przebytej dzisiaj operacji złamanej nogi .

Iwona
Gość
Iwona

Proszę o modlitwę o Cud uzdrowienia mojej nienarodzonej córeczki Emilki

jadwiga
Gość
jadwiga

Św. Dominiku i Św. Katarzyno, wyproście Edwardowi bezpieczeństwo ,które jest zagrożone przez złych ludzi.Boże zniwecz niecne zamiary gnębicieli.

renata
Gość
renata

Sw Dominiku blagam o laske macierzynstwa.Chron moje poczete dzieciatko daj mu zdrowie i sily by urodzilo sie w terminie.Niech zagrozenie minie.Daj mi rowniez zdrowie i opieke bym z rozancem w reku w spokoju ducha doczekala narodzin.Modl sie za nami Sw Dominiku.

Arka
Gość
Arka

Sw.Dominiku i SW.Katarzyno proszę Cie o wysłuchanie mej intencji która nosze w sercu ,błagam o pomoc,Wierzę mocno Sw.Dominiku że mnie wysłuchasz i pomożesz moim dzieciom i rodzinie.

Anna
Gość
Anna

Dziś święto św. Katarzyny módlmy się do niej smile

Dorota
Gość
Dorota

Św Dominiku proszę o pomoc i opiekę w pracy z Bożym błogosławieństw em.

SYLWIA
Gość
SYLWIA

Św Dominiku proszę Cię o zdrowie dla wszystkich matek, które pod serduszkiem noszą maleństwa, a ich dzieciątka niech urodzą się żywe i zdrowe. Amen

Monika
Gość
Monika

Sw.Dominiku prosze cie o uleczenie mnie z nieplodnosci,prosze o dzidziusia.

MAŁGORZATA
Gość
MAŁGORZATA

Św.Dominiku i Św. Katarzyno proszę o łaskę zdrowia i wyjscie z problemów jakie ogarnęły mój dom.

Michalina
Gość
Michalina

Święty Dominiku i Święta Katarzyno, którzy jesteście dla nas wzorem modlitwy różańcowej proszę wstawcie się z moją prośbą u Pana Boga – o dar poczęcia zdrowego Dzieciątka.

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Św.Dominiku i Św.Katarzyno proszę o uproszenie mi zdrowia oraz moim bliskim ,a także o wysłuchanie łask ,o które się modliłam i modlę nowenną pompejańską.

alicja
Gość
alicja

SW Dominiku prosze o wstawiennictwo do Matki Bozej Krolowej Rozancowej i Ciebie sw Katarzyno prosze o pomoc w moich trudnych sprawach.Prosze o laske uzdrowienia i pomoc w sprawach finansowych.Blagam pomozcie mi.

Sylwia
Gość
Sylwia

Święty Dominiku i św. Katarzyno, za waszym wstawiennictwem proszę o cud poczęcia dziecka, o zdrową i prawidłową ciążę. Proszę, aby uzdrowił moją niepłodność. Amen.

kasia
Gość
kasia

SWIETA KATARZYNO MOJA IMIENNICZKO I SW.DOMINKIU PROSZE WAS O MODLITWE ZA UWOLNIENIE I UZDROWIENIE MNIE I MOJEJ MAMY ORAZ NASZEJ RODZINY I NASZEGO MIESZKANIA ORAZ PROSIMY O OCHRONE NASZYCH DUSZ PRZED WSZELKIM ZLEM.POKORNIE WAS PROSIMY .NIECH DOBRY BOG BEDZIE Z NAMI WSZYSTKIMI.AMEN

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Św. Katarzyno i Św. Dominiku módlcie się w moich intencjach ,w których się modlę nowenną pompejańską.Proszę o to z całego serca.

Dawid
Gość
Dawid

Módlmy sie,modlitwa przede wszystkim

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Święta Katarzyno, święty Dominiku, wyproscie nam u Najwyższego poczęcie zdrowego dziecka na Chwałę Bożą.

Aga
Gość
Aga

Matko Przenastwietrza proszę o zdrowie dla mojego nienarodzonego jeszcze dziecka . Matko ufam Tobie ….

Aga
Gość
Aga

Św Dominiku i Św Katarzyno proszę o cud uzdrowienia mojej córeczki jestem w 33 tyg ciazy i ma chore serduszko oraz prawdopodobnie dodatkowy chromoson 21 … błagam drodzy święci ublagajcie NMP o łaskę dla córeczki … już 3 raz odmawiam NP już więcej nie zdążę odmówić do narodzin ale po porodzie będę dalej się modlić bo to obiecałam Najświętszej Panience z Pompejow . Amen . Bóg zapłać .

Ann
Gość
Ann

Św Dominiki i Św Katarzyno zmiłujcie się nade mną. Proszę o modlitwę za powrót mojego partnera jestem z nim w ciąży a on stwierdził że mnie nie kocha proszę aby to zło co w nim siedzi odeszło aby wrocila nasza miłość Boga zapłać

Leszek
Gość
Leszek

Święta Katarzyno i Święty Dominiku,

Proszę za Waszym wstawiennictwem o łaski, których tak bardzo potrzebuje moja rodzina, a są Wam znane. Proszę, iż ja już nie mam sił.