Książki do rozdania! :)

Loteria dla wszystkich! 🙂 Wśród osób, które zostawiają swoje świadectwa albo wpisy w komentarzach, co miesiąc wylosujemy książkę „Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach” lub obraz z Matką Bożą Pompejańską (do wyboru) i cztery mniejsze książeczki pt. „Nowenna pompejańska„. Do nagród dodajemy obrazki Matki Bożej Pompejańskiej oraz bł. Bartola Longa.

Co prawda mamy na razie tylko dwa wpisy, ale dzięki temu szansa na wygraną jest duża. Zależy nam, by nie zapominać o łaskach Maryi oraz propagować nowennę pośród tych osób, które jej nie znają, chcieliby odmawiać albo poznać jej historię.

Konkurs trwa do końca wakacji (albo i dłużej! 🙂 ).

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
"Cuda i Łaski Królowej RÓżańca Świętego w Pompejach", Nowenna Pompejanska"
"Cuda i Łaski Królowej RÓżańca Świętego w Pompejach", Nowenna Pompejanska"
27.06.11 09:21

O Nowennie Pompejańskiej wiedziałam juz dawno ale nie tak dokładnie jak wiem teraz dzięki zakupionej książce . Juz 3 razy udało mi się odmówić w całości tę nowennę , jest to dość trudne ze względu na czas który trzeba poświęcić na codzienne odmawianie różańca , ale jak już sie podejmie to Pan Bóg dopomoże i uda się. Zachęciłam juz kilka osób do odmaiania nowenny i dalej bedę ja polecać, wiem że intencje w kórych się modliłąm nie zostaną spełnione tak od zaraz, ale mam spokój w sercu , że te moje ważne sprawy poleciłam Matce Najświętrzej a Ona je wysłuchała… Czytaj więcej »

Nowenna Pompejańska
Nowenna Pompejańska
01.07.11 23:20

O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam z Radia Maryja, dzwoniła Pani i zachęcała do odmawiania. Rozpoczęłam odmawiać z wielką nadzieją o pomoc i uzdrowienie mojej Mamusi od dnia 26.04. lecz niestety 2.05. zmarła. Zwątpiłam, zastanawiałam się czy nie zwątpić we wszystko w co wierzyłam co kontynuowałam… Dokończyłam do końca- 54 dni, nie mogąc modlić się o duszę Św. pamięci z początku ale dobrnęłam do końca. Dodatkowo włączyłam 2 nowennę od 14.05 również za duszę Św. pamięci. Nie wiem jak to się stało,że przy braku czasu, bez problemu codziennie odmawiałam po 8 różańców, tak jakby czas został rozciągnięty i dalej odmawiam już tylko… Czytaj więcej »

pawel281989
pawel281989 (@pawel281989)
06.07.11 16:15

O Nowennie Pompejskiej dowiedziałem się zaledwie kilka dni temu . Był to przypadek , otóż nie wiem w jaki sposób natrafiłem na informacje o tej nowennie , nie szukałem nic na ten temat bo nawet nie wiedziałem ze taka Nowenna istnieje . Po zapoznaniu się z informacjami na temat Nowenny Pompejskiej postanowiłem zacząć ja odmawiać – chce podkreślić fakt iż wcześniej osobiście nie podejmowałem próby odmawiania różańca św. ponieważ wydawał mi się zbyt ciężki i monotonny , lecz nie wiem dlaczego po zapoznaniu się z Nowenną nie mogę przestać o niej myśleć czując wielki pociąg do tej modlitwy. Dzisiaj mija… Czytaj więcej »

Gabrysia
Gabrysia
07.07.11 09:46

Też chciałabym powiedzieć o mocy nowenny pompejańskiej, odmawiałam ją już dwa razy i udało mi się uzyskać pracę której dosyć długo poszukiwałam. Wielu moich znajomych odmawia nowennę i wiem że jest skuteczna
Nigdy nie myślałam że będę sercem wracać do Sanktuarium w Pompejach, bo byłam tam już osobiście kilkanaście lat temu
Teraz znów odmawiam

tatiana
tatiana
08.07.11 21:28

Nowennę pompejańską znalazłam przypadkiem szukając innej nowenny.Nie sądziłam,że w ogóle będę ją odmawiać(wydawała mi się zbyt długa i wątpiłam,że dam radę)Zaczęłam odmawiać z chęci sprawdzenia czy wytrwam i od 29 maja kontynuuję odmawianie.Udało się,chociaż były trudne momenty..Łaski jeszcze nie uzyskałam ale wierzę,że uzyskam w stosownym dla mnie czasie…Myślę o tym by po skończeniu tej odmawiać następną.

Gabrysia
Gabrysia
22.07.11 15:48

Dziś dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiej otrzymałam to o co prosiłam, na pewno będę o wszystkich łaskach opowiadać innym i propagować nowennę

Daniel
Daniel
24.07.11 16:01

Witam,
Dzisiaj pierwszy raz dowiedziałem się o nowennie pompejańskiej. W moim życiu dzięki różańcowi wyszedłem z wielu problemów, otrzymałem wiele łask i ukojenia. Zaznałem spokoju i dalej doznaje w otaczającym na świecie, świecie pełnym chaosu. To właśnie Maryja przez różaniec pomogła mi w walce z moimi słabościami. Myślę że ta nowenna stanie sie kolejną wielką ‚bronią’ do walki ze złem jaki otacza nas na codzień.

Łukasz
Łukasz
28.07.11 15:06

Na temat nowenny pompejańskiej natrafiłem przypadkowo pod koniec ubiegłego roku. Nie sądziłem że uda mi się odmówić ją całą ale udało mi się i znaleźć czas i siły. Po ukończeniu jednej zaczęłem kolejną. Gdy poczułem potrzebę modlitwy tą nowenną za nawrócenie grzeszników modliłem się 2 nowennami naraz. Podczas mojej drugiej nowenny modliłem się o trzeźwość ponieważ mam problem z umiarem w piciu alkoholu. W ciągu trwania nowenny odeszła mi ochota do picia nie widzę w tym sensu. jestem już ponad rok trzeźwy. Rzuciłem również palenie papierosów ważna dla mnie osoba wybaczyła mi wiele złego. Oprócz tego otrzymałem wile łask o… Czytaj więcej »

Łukasz
Łukasz
28.07.11 15:18

wkradł się błą w mój poprzedni wpis; od ponad pół roku jestem całkowicie trzeźwy. Przepraszam

Miriam
Miriam
29.07.11 11:07

Dzisiaj trafiłam w internecie na tę stronę. Jestem pod wrażeniem;nie wiedziałam nic o tej nowennie i tym bardziej, chętnie przyjmę książkę do szkolnej biblioteczki,ponieważ gromadzę różności z dziedziny religii. Dzieci i młodzież -chętnie skorzystają. Ciekawe są również coraz nowsze świadectwa i wpisy osób, którym dane jest lub było usłyszeć o nowennie, a nawet podejmować gorliwą modlitwę. Zobaczyłam też prezentację o nowennie na youtube; niesamowita,konkretna informacja dla zainteresowanych i oczywiście obraz Królowej Różańca Świętego w Pompejach. Uwielbiam modlitwę różańcową od lat; codziennie odmawiam kilka tajemnic; wierzę, że ta modlitwa Matki Bożej pomoże odnowić oblicze tej ziemi. Pozdrawiam.

Elżbieta
Elżbieta
01.08.11 19:11

Gdy rozpoczęła się Nowenna Pompejańska za Polskę – poinformowano mnie o tej modlitwie i przekazano informacje, rozpoczęłam – prawie zawsze mam przeszkody. Tak upadłym aniołom – diabłom- to przeszkadza. Jeżeli omijam przeszkody – nie jest to moją zasługą. Jeszcze tak nie było, żeby tyle było przeszkód, więc ta modlitwa ma tak niesamowitą moc i jest skuteczna.

ania
ania
01.08.11 21:05

Na Nowennę Pompejską, trafiłam zupełnie przypadkiem, kupiłam kilka dostepnych nowenn jakie były w sklepie z dewocjonaliami. Nowennę zaczęłam odmawiać 05,07, jakos znajduje czas na modlitwę, czasami rozkładam sobie „na raty” modlitwę, nie zawsze jestem w stanie odmówic od razu cały różaniec, wtedy mówię na 2-3 razy.
Jestem pełna nadziei, że Maryja uprosi mi u swego Boskiego Syna łaske o która proszę.

lidia
lidia
02.08.11 22:00

O nowennie dowiedziałam się przypadkiem. Na poczcie rok temu spotkałam Pana, który wysyłał tą nowennę komuś znajomemu. Opowiadał, że jest to modlitwa, której Matka Boża nie odrzuci. Nowennę udało mi się odmówić w całości tylko raz, teraz odmawiam drugi raz. Pomimo, że nie otrzymałam łaski, o którą się modliłam, wiem, że dało mi odmawianie tych modlitw. Dostąpiłam innych łask, moje życie powoli się układa.
Matka Boża nigdy nie pozostawia nas samych.

Michał
Michał
03.08.11 09:12

Witam,
o Nowennie dowiedziałem się z jednego z forum. W sumie przypadkiem. Byłem w ciężkim strapieniu z powodu pewnej sytuacji osobistej. Zacząłem odmawiać Nowennę w tej sprawie.
Pomimo silnego pragnienia spełnienia mej prośby myślałem, że nawet to mnie nie zmotywuje i nie podołam. Było inaczej! Odmawianie Nowenny przychodziło nadspodziewanie gładko. Owszem, rodziło się kilka przeszkód niespodziewanych, ale dawałem radę.
W trakcie odmawiania Nowenny, w sprawie, w której się modliłem pojawiło się kilka dobrych zdarzeń, w które – że się zdarzą – nawet już nie śniłem.
Odmawianie Nowenny już skończyłem. Co będzie dalej, czy zostanie moja prośba wysłuchana – czas pokaże.

Asia
Asia
06.08.11 20:30

o Nowennie usłyszałam już jakiś czas temu, ale wtedy nie sądziłam, że podołam odmawianiu tak „długiej”modlitwy. Zaczęłam odmawiać ją kilka dni temu i jestem pod wrażeniem ile spokoju i radości wnosi w moje życie ta modlitwa. Wierzę, że siłę do jej odmawiania daje mi sam dobry Bóg Ojciec. Ufam Matce Bożej i polecam wszystkie sprawy jej opiece. Szczęść Boże!!!

gryfek31
gryfek31
06.08.11 22:33

moje życie, to ciągłe przeszkody, otrzymałem kiedyś dar widzenia dobra tego najczystrzego, kilka razy i ten dar mam do dziś, ostatnio też podczas mszy egzorcystycznej z ks. Rufusem Perejro, zobaczyłem i poczułem obecność zła, to sprawiło że zwiększyła się we mnie wiara, choć z koronką do Miłosierdzia Bożego nie rozstaję się od kilku lat, i dzieki wstawiennictwu NMP uczestniczę od tego czasu w nowennach do Matki Nieustającej Pomocy:) bedę polecal innym tę nowennę.. Wiara czyni cuda:)

Małgosia
Małgosia
11.08.11 15:19
Reply to  gryfek31

Nowenne odmawiam od 3.08. Dowiedziałam się o niej przypadkowo. Nigdy nie myślałam, że dam radę odmawiać cały różaniec w całości. Zawsze modliłam się Koronką do Miłosierdzia Jezusowego. Wczoraj gdy odmawiałam Nowenne ( było już bardzo póżno i myślałam, że nie dam rady) przy ostatniej części jakby nagle ,, ożywiłam się” , zmęczenie ustąpiło i dokończyłam. Poleciłam Nowenne mojej bardzo chorej znajomej.Myślę, że Mateńka Pompejska nie zostawi ani jej ani mnie bez pomocy.

ania
ania
28.08.11 20:55

wczoraj skończyłam odmawiać Nowennę Pompejską, nie było trudno, nie miałam takich dni że kusiło, wiedziałam że jest czas modlitwy i sie modliłam, czekam na łaskę o jaka prosiłam, chociaz wiem że Bóg może miec inne plany względem mnie.
wszystko w Jego rękach.

Justyna
Justyna
08.11.11 16:53

Na Nowennę Pompejską natrafiłam 1,5 roku temu, byłam w bardzo kryzysowej sytuacji rodzinnej i uczuciowej. Dziś jest to moja 10 Nowenna, 7 w jednej intencji, i jak na razie nic nie wymodliłam. Stwierdziłam że będę prosić do skutku, może Bóg tego chce, ale jak na razie nie poddaję się. W Niedzielę kończę kolejną i chcę zacząć następną w poniedziałek. Z moich wyliczeń wynika że skończę ją 6 stycznia w Objawienie Pańskie, czyż to nie piękny dzień. Nie wiem skąd mam tyle wiary, za dużo się nigdy nie modliłam. 🙂 Ale chyba to już będzie ostatnia jaką odmówię i zrobię sobie… Czytaj więcej »

daniel
daniel
24.11.13 18:54

Nie wierzę w przypadki. Jakiś tydzień temu trafiłem na stronę internetową dotyczącej Nowenny Pompejańskiej i od razu zamówiłem książkę na ten temat. Szkoda, że nie przytrafiło mi się to kilka lat temu, kiedy myślałem o życiu konsekrowanym, może sprawy inaczej by się potoczyły. Starałem się zagłuszać moje powołanie, aż do czasu, kiedy tak się rzeczywiście się stało. Od czasu do czasu te myśli wracają. Będę odmawiał tę nowennę, by Matka Najświętsza pomogła mi uświęcać się w inny sposób. Z Panem Bogiem!

Edyta
Edyta
08.04.14 19:50

Na przełomie grudnia i stycznia modliłam się Nowenną Pompejańską za tatę mojego chłopaka. Miał sporego guza nowotworowego na nerce (18 cm średnicy w listopadzie, w grudniu w dniu operacji już 20 cm). Wielu lekarzy oraz szpitali nie chciało się podjąć przeprowadzenia operacji. Jedynie klinika w Krakowie się zgodziła ale mimo poważnego stanu zdrowia było zwlekanie, przedłużanie, wynajdowanie coraz to nowych badań do zrobienia. I termin na luty, a zapis był w listopadzie. Dzięki tej Nowennie wszystko było dobrze, wszystko było „CUDEM”. Znalazł się i onkolog, który sam z siebie nie proszony załatwił tą operację u swojego kolegi w Zabrzu w… Czytaj więcej »

23
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x