Powiadom o
magda
Gość
magda

Zosiu na pewno coś w tym jest. Ja miałam takie wrażenie jak byłam w związku, który już zakończyłam. pisałam wcześniej o tym. ciągle było coś nie tak.problem za problemem. nieustanne pasmo jakiś dziwnych spraw, sytuacji ponad ludzkich…nie będę opisywać jakich bo to nie istotne. chodzi głównie o to,że robiłam co mogłam i angażowałam w to innych, szukałam pomocy u specjalistów itp.. a i tak ciągle dochodziły nowe problemy. byłam u kresu sił. pomyślałam kiedyś,że ktoś ten związek przeklął! bo to nie możliwe by tak źle było nieustannie. Wtedy rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie, dużo się modliłam w tej intencji. moje myśli… Czytaj więcej »

Zofia
Użytkownik
Członek
Zofia

Madziu, jesteś taka kochana. Dziś mam taki dzień, że wciąż płaczę. Nie mam już sił. Tyle rzeczy wali mi się na głowę, że modlę się o to, aby nie zwariować. 🙁 Madziu, a jaka to dokładnie modlitwa. Mam na myśli jej treść.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Pomodlę się za Ciebie Zosiu :* Wierzę, że wszystko będzie dobrze.

magda
Gość
magda

Mati wiem,że Ci ciężko na serduchu. Jestem z Tobą i modlę się za Ciebie i Natalkę. Nie wiem dlaczego Bóg daje nam poznać pewne osoby, które darzymy uczuciem a one nas ignorują. Ja dorastam do stwierdzenia może bolesnego,że czasem Pan daje nam pewne osoby potrzebujące naszej modlitwy i wsparcia „cichego” nawet nie wiedząc o niczym, że modlimy się za nich. Widzisz ja poznałam tego człowieka, którego noszę w sercu w trudnym momencie. Dzięki jego obecności wróciłam do normalnego życia, modlitwy, poznałam Ciebie, Zosię. Rozwijam się duchowo. Poznaję siebie. Stajecie się każdego dnia bardzo ważni dla mnie. To jest cud modlitwy… Czytaj więcej »

1 4 5 6