Ofiara na Mszę św. w Pompejach

Osoby, które pragną złożyć ofiarę na Mszę św. zbiorową (piszemy o tym tutaj), mogą to uczynić w następujący sposób:

1. Poprzez samodzielny przelew na konto Fundacji

Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”

Konto bankowe: 86 7999 9995 0651 8035 8904 0001
Adres: Zbąszyńska 19/4, 60-359 Poznań

UWAGA: Koniecznie z dopiskiem „Msza święta w Pompejach”.

2. Szybka wpłata przez internet

transferujBezpieczne płatności on-line obsługiwane przez transferuj.pl:

 • z większości banków w Polsce,
 • lub zagranicy (karty, Paylpal),
 • także płatności kartami z Polski i zagranicy (poprzez Paypal).

Jeśli chcesz wpłacić poprzez kartę płatniczą:

 1. krok: Skorzystaj z powyższego formularza i kliknij „Wpłacam”
 2. krok: wybierz płatność Paypal
 3. krok: wybierz: „Nie masz konta Paypal?” (zob. obok znaków kart płatniczych), klikamy na „Kontynuuj”.

Z ofiary przekazanej przez system transferuj.pl potrącana jest opłata w wysokości ok. 2% (w zależności od wybranego banku – zob. tabela prowizji transferuj.pl). System Paypal z przekazanej darowizny potrąca 2,9% + 0,80 zł.

Opt In Image
Powiadomienia o Mszy św.

Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłych Mszach św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu.

19 myśli na temat „Ofiara na Mszę św. w Pompejach

 1. Przed chwilą złożyłam ofiarę na Mszę św.W Pompejach,ale nie mam swojego konta i z konta córki,ale podałam swoje nazwisko ,mam nadzieję że będzie dobrze

 2. Dzien dobry dzisiaj zlozylam ofiare na Msze Sw w Pompejach proszę o potwierdzenie czy pieniądze doszly DZIEKUJE POZDRAWIAM ANETA

 3. Wysłałam ofiarę na Mszę Świętą w Pompejach ale zapomniałam napisać imie i nazwisko jest tylko napisane ” intencja na Msze ŚW. dnia 17.03.2014 Maria Radzimska Międzychód proszę o potwierdzenie cy pieniążki wpłynęły. Pozdrowaim Maria

 4. Dzień Dobry, Wysłałam intencję przez powyższy formularz oraz przesłałam ofiarę przelewem dnia 13.03.2014 r. Informacje te wysłałam mailem jednak nie otrzymałam potwierdzenia czy wszystko dotarło. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Małgorzata

  • Ja podobnie jak Małgorzata wysłałam intencję (chodzi o córkę Kamilę) i ofiarę (on-line)20.03.2014 i czekam na potwierdzenie.Trochę się zaniepokoiłam bo już tu pisałam a poprzedniego wpisu nie widać.

   • Część komentarzy czeka na zatwierdzenie. Intencje na 23 III zbieraliśmy do 20 III – potem poszły do tłumaczenia, a potem do Sanktuarium. Pani intencja przyszła w nocy, nie zdążyliśmy jej dopisać do listy i wyślemy ja na kolejną Mszę, 25 kwietnia.

  • Witam. Bardzo proszę, aby sprawdzić skrzynkę spamową. Wysłałem potwierdzenia do wszystkich osób, w tym też do pani – sprawdziłem właśnie (intencja związana m.in. z pracą), wiadomość powinna przyjść 20 III, w każdym razie ode mnie wyszła. Wysąłem też do Pani e-maila na prywatne pytanie, powinien też przyjść.

   Kochani, dodam, ze nie jestem w stanie zrobić wszystkiego na raz – Fundacja nie ma pracowników na etacie. Dlatego proszę każdego o cierpliwość, bo dopiero na 5-6 dni przez Mszą siadam, sprawdzam przelewy i KAŻDEMU przysyłam potwierdzenie. Nie ma tego aż tak dużo, ale lepiej zrobić to raz a dobrze.

   Jeśli nie dojdzie powiadomienie, proszę o e-mail, zawsze sprawdzę i odpiszę. Można też zadzwonić, ale proszę to traktować jako ostateczność (bo mamy telefony 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu).

   Jest też niestety normą to, że raz na jakiś czas ktoś wpisze swój niepoprawny e-mail i wtedy dostaję wiadomość zwrotną. Niestety, nie wiem, co z tym zrobić. Jeśli to np. literówka w domenie, to można się domyśleć, ale jeśli w pierwszej części adresu – to już nie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.