3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
nadusia2007Bartektereza Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
tereza
Gość
tereza

Ja również chciałam się podzielić swoim świadectwem w intencji o powrót mojego byłego chłopaka. Byliśmy przez okres 3 lat , w tamtym roku zdradził mnie przyznał się wybaczyłam mu, zeszliśmy się znów. Miesiąc temu zostawił mnie i wtedy zaczęłam nowennę. Nowenna odmieniła moje życie, zaczęłam się więcej modlić i zbliżyłam się do Boga. Odkąd zaczęłam odmawiać nowennę jest dużo lepiej, na początku dużo płakałam, chciałam z nim rozmawiać po czasie to ucichło, tak jak by mi przeszło, przestałam o nim mysleć ale w głębi serca miałam nadzieję ze on wróci i nadal mam i się modlę. Dziś powinnam zacząć część… Czytaj więcej »

Bartek
Gość
Bartek

Kochani, 15 marca zakończyłem Nowennę, podczas Nowenny różnie było raz czułem się lepiej, a raz masakrycznie, gdzie mi bliscy mówili „dziwne, modlisz się i jest Ci gorzej hmm… może to choroba” miałem problemy z natretnymi myslami, dziwne obrazy widziałem w nocy, strach itp.. Skończyłem Nowenne hmmm… i nic chociaż dziwne, że nadzieja rosła i chęć odmówienia następnej. Po chyba trzech dniach po zakończeniu Nowenny jakby coś pstryknęło mi w głowie i jest niesamowicie lepiej!!! Wczoraj zacząłem kolejną Nowennę, by się umacniać z Maryją!!! Matka nasza kochana jest skromna i daje łaski „po cichu”, ale Mateńko wiem, że to Ty 🙂… Czytaj więcej »

nadusia2007
Gość
nadusia2007

Krystyna-Dziękuję Ci Matko! O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu .Na poczatku gdy przeczytałam, pomyślałam sobie o jejku ! tak długo,czy wytrzymam? ,dam radę? .Zmobilizowałam się jednak ponieważ mój mąż zaczął mieć problemy ze zdrowiem a dokładnie mówiąc problemy z przełykaniem pokarmu.Nie mógł mich połykać ,tylko płynne posiłki. Baliśmy się że to rak! Nowenne zaczęłam 17.03 .2014r..-12-04-część błagalną.Mąż miał badanie przełyku 26.03.2014r.,potem czas oczekiwania trzech tygodni na wyniki.Miałam więc czas na to by szczerze się modlić ,prosząc Marie z Pompei o dobre wyniki z gastroskopii.Kiedy odebraliśmy dobre wyniki z gastroskopii modliłam się juz część dziękczynną.Dziękuje Ci o Miłosierna Panno Różańcowa… Czytaj więcej »