Intencje modlitewne

Uwaga: jeśli chcesz dodać intencję na Mszę św. w Pompejach, to KLIKNIJ TUTAJ.

Módl się z nami przez internet!

Intencje pozostawione na tej stronie omadlamy w Internetowym Radiu Różaniec o godzinie 20.30. Dołącz do naszej modlitwy! Słuchaj przez internet, módl się z nami przez Skype. Zobacz, jak!

Uwaga: nasze wieczorne różańce są coraz częściej transmitowane także na Facebooku, wjedź na stronę, polub, żeby obserwować: https://www.facebook.com/radiorozaniec/

REGULAMIN – WAŻNE!

  1. Nie podawaj danych (nazwisk!) osoby, za którą się modlisz.
  2. To jest miejsce na modlitwę, nie na dyskusje.
  3. Nie zakładaj kilku osobnych wpisów, wszystkie intencje zmieścisz w jednym formularzu.

Dodawanie intencji

I prayed for this

Prayed for 2 times.

Anonymous

Mateńko Najukochańsza dziękuję za dotychczasową opiekę ! Pozwól dzieciątku, które nosi pod sercem moja synowa urodzić się szczęśliwie. Otocz je i jego mamę płaszczem swej opieki.Pozwól szczęśliwie dotrwać do terminowego rozwiązania. Mateńko Najukochańsza czuję Twoją obecność przy mnie i moich najbliższych...Mateńko czuwaj nadal nad moją rodziną, moimi dziećmi i ich rodzinami... Postaw na drogach moich dzieci mądrych i dobrych ludzi. Prowadź ich po drogach bezpiecznych. Dopomóż, aby w naszych domach panowała zgoda i zrozumienie, uchroń nas przed chorobami.... . Otocz płaszczem swej opieki również nasz promyczek,który za Twoją przyczyną jest z nami i pozwól by drugi też mógł rosnąć na Twoją chwałę i cieszyć nasze serca . Daj moim synom jasny umysł, by umieli sprostać postawionym przed nimi zadaniami, by nadal mieli stabilizację zawodową. Proszę o dar Rodzicielstwa dla Piotra i Kasi. Ufam jak zawsze..Bądź wola Twoja..

Received: July 12, 2018

Powered by Prayer Engine

%d bloggers like this: