Intencje modlitewne

Uwaga: jeśli chcesz dodać intencję na Mszę św. w Pompejach, to KLIKNIJ TUTAJ.

Módl się z nami przez internet!

Intencje pozostawione na tej stronie omadlamy w Internetowym Radiu Różaniec o godzinie 20.30. Dołącz do naszej modlitwy! Słuchaj przez internet, módl się z nami przez Skype. Zobacz, jak!

Uwaga: nasze wieczorne różańce są coraz częściej transmitowane także na Facebooku, wjedź na stronę, polub, żeby obserwować: https://www.facebook.com/radiorozaniec/

REGULAMIN – WAŻNE!

  1. Nie podawaj danych (nazwisk!) osoby, za którą się modlisz.
  2. To jest miejsce na modlitwę, nie na dyskusje.
  3. Nie zakładaj kilku osobnych wpisów, wszystkie intencje zmieścisz w jednym formularzu.

Dodawanie intencji

I prayed for this

Prayed for 4 times.

Marzena

Bardzo proszę o modlitwę w następującej intencji: aby źli ludzie to że dręczą moją rodzinę odeszli skąd przyszli. Aby całe zło dotykające mają rodziny został przywiązany do krzyża Jezusa Chrystusa i zlikwidowane aby Krew Jezusa Chrystusa ochraniała moją rodzinę codziennie. O przepływ pieniędzy dla mnie niezbędne do spłacenia długów i rozwiązania problemów. O to abym znów czuła się zdrowa szczęśliwa codziennie. O to abym wygrałam w wiadomej sprawie w sądzie i na co dzień znk jące mi moje mieszkanie ludźmi. I Najważniejsze aby cały jutrzejszy dzień udało mi się tak jak zaplanowałam i dwa Najbliższe miesiące! Pomódl się się w mojej intencji Ja również codziennie się modlę za was. Bóg zapłać Bogu niech będą dzięki!

Received: June 14, 2018

Powered by Prayer Engine