Intencje modlitewne

Uwaga: jeśli chcesz dodać intencję na Mszę św. w Pompejach, to KLIKNIJ TUTAJ.

Módl się z nami przez internet!

Intencje pozostawione na tej stronie omadlamy w Internetowym Radiu Różaniec o godzinie 20.30. Dołącz do naszej modlitwy! Słuchaj przez internet, módl się z nami przez Skype. Zobacz, jak!

Uwaga: nasze wieczorne różańce są coraz częściej transmitowane także na Facebooku, wjedź na stronę, polub, żeby obserwować: https://www.facebook.com/radiorozaniec/

REGULAMIN – WAŻNE!

  1. Nie podawaj danych (nazwisk!) osoby, za którą się modlisz.
  2. To jest miejsce na modlitwę, nie na dyskusje.
  3. Nie zakładaj kilku osobnych wpisów, wszystkie intencje zmieścisz w jednym formularzu.

Dodawanie intencji

I prayed for this

Prayed for 4 times.

Wiki

Witajcie modlę się od jakiegoś czasu do św. Rity o powrót ukochanego. Sprawa jest bardzo beznadziejna znaliśmy się krótko, wszystko ładnie się rozwijało dopóki ja przez swoją głupotę, strach tego nie zepsułam. Od wielu lat jestem sama, sama wychowuje 8 letnie dziecko. Kiedy poznałam J. zrozumiałam że nikogo tak nie kochałam ale zamiast dac temu czas ja to zepsułam. Wróciły źle wspomnienia gdzie ktoś mnie kiedyś zdradził i zaczęłam przekładać przeszłość na teraźniejszość A na koniec zrobiłam z siebie kompletną idiotke. On się wystraszył i odszedł. Mam ogromną prośbę jak ktoś może niech modli się ze mna za jego powrót. Jestem dojrzała kobieta wiem czego chce i wiem co to znaczy kochać i wiem jakich błędów już nie popełniać. Bóg zapłać.

Received: March 14, 2018

Powered by Prayer Engine