Intencje modlitewne

Uwaga: jeśli chcesz dodać intencję na Mszę św. w Pompejach, to KLIKNIJ TUTAJ.

Módl się z nami przez internet!

Intencje pozostawione na tej stronie omadlamy w Internetowym Radiu Różaniec o godzinie 20.30. Dołącz do naszej modlitwy! Słuchaj przez internet, módl się z nami przez Skype. Zobacz, jak!

Uwaga: nasze wieczorne różańce są coraz częściej transmitowane także na Facebooku, wjedź na stronę, polub, żeby obserwować: https://www.facebook.com/radiorozaniec/

REGULAMIN – WAŻNE!

  1. Nie podawaj danych (nazwisk!) osoby, za którą się modlisz.
  2. To jest miejsce na modlitwę, nie na dyskusje.
  3. Nie zakładaj kilku osobnych wpisów, wszystkie intencje zmieścisz w jednym formularzu.

Dodawanie intencji

I prayed for this

Prayed for 4 times.

Klaudia

Królowo Różańca Świętego, nigdy nie jesteś obojętna na moje prośby, zawsze otaczasz mnie Swoją opieką, pomagasz w realizacji celów, dbasz bym uniknęła wszelkich kłopotów - wiedz, że jestem Ci za to ogromnie wdzięczna, jesteś dla mnie największym wsparciem, z Tobą mogę dzielić swoje smutki i radości i dlatego ponownie zwracam się do Ciebie z kolejną prośbą i tę sprawę również zawierzam Tobie i Panu Bogu... Dziś wspominamy św. Walentego, patrona zakochanych... Już od bardzo długiego czasu marzę o miłości, o tym by się wreszcie zakochać. Miłość jest pięknym darem, we dwoje można stworzyć coś wspaniałego. Miłość nas wzmacnia, dlatego cierpliwie czekam na tego odpowiedniego mężczyznę, wierzę, że z Twoją pomocą to się uda i wreszcie poznam tego jedynego, a może... nawet udało mi się go gdzieś już spotkać? Matko Boża, jeśli jest to mężczyzna, o którym myślę, spraw by było nam dane być ze sobą, by on odważył się i zrobił ten pierwszy krok (a może nawet drugi?;)) i by nie wstydził się swoich uczuć... Moje serce ostatnio niespodziewanie mocniej zabiło, jednak Ty wiesz najlepiej czy w odpowiednim kierunku. Zawierzam to Tobie i wierzę, że jeśli jest mi dane być z mężczyzną, o którym od niedawna ciągle myślę, to już wkrótce poprowadzisz nas ku sobie. Proszę o modlitwę w mojej intencji i w intencji wszystkich poszukujących swojej miłości.

Received: February 14, 2018

Powered by Prayer Engine