Intencje modlitewne

Uwaga: jeśli chcesz dodać intencję na Mszę św. w Pompejach, to KLIKNIJ TUTAJ.

Módl się z nami przez internet!

Intencje pozostawione na tej stronie omadlamy w Internetowym Radiu Różaniec o godzinie 20.30. Dołącz do naszej modlitwy! Słuchaj przez internet, módl się z nami przez Skype. Zobacz, jak!

Uwaga: nasze wieczorne różańce są coraz częściej transmitowane także na Facebooku, wjedź na stronę, polub, żeby obserwować: https://www.facebook.com/radiorozaniec/

REGULAMIN – WAŻNE!

  1. Nie podawaj danych (nazwisk!) osoby, za którą się modlisz.
  2. To jest miejsce na modlitwę, nie na dyskusje.
  3. Nie zakładaj kilku osobnych wpisów, wszystkie intencje zmieścisz w jednym formularzu.

Dodawanie intencji

I prayed for this

Prayed for 9 times.

Iza

Kochana Matko Boża!

Proszę o dar miłości dla mnie, o dobrego, wiernego, kochającego i wierzącego męża oraz o uwolnienie mojego złamanego serca z bólu zadanego przez byłego narzeczonego. Proszę Cie Mateńko bym umiała na nowo zaufać, bym umiała przebaczyć, bym umiała pokochać i bym się nie bała kolejnej zdrady. Proszę Cię też o dary Ducha Świętego, uwolnienie z egoizmu, odwagę do stanięcia w prawdzie i potrzebne łaski dla mojego byłego narzeczonego, by zrozumiał co zrobił i by zakończył związek z 15 lat starszą kobietą z dziećmi. Proszę Cię również za wszystkie cierpiące, pogubione, zranione osoby i za wszystkich samotnych, byś ukoiła ich lęki i poukładała ich życie, tak jak moje Mateńko powoli układasz. Miej Nas w swojej opiece! Maryjo Matko pięknej miłości- módl się za Nami!

Received: February 14, 2018

Powered by Prayer Engine