Intencje modlitewne

Uwaga: jeśli chcesz dodać intencję na Mszę św. w Pompejach, to KLIKNIJ TUTAJ.

Módl się z nami przez internet!

Intencje pozostawione na tej stronie omadlamy w Internetowym Radiu Różaniec o godzinie 20.30. Dołącz do naszej modlitwy! Słuchaj przez internet, módl się z nami przez Skype. Zobacz, jak!

Uwaga: nasze wieczorne różańce są coraz częściej transmitowane także na Facebooku, wjedź na stronę, polub, żeby obserwować: https://www.facebook.com/radiorozaniec/

REGULAMIN – WAŻNE!

  1. Nie podawaj danych (nazwisk!) osoby, za którą się modlisz.
  2. To jest miejsce na modlitwę, nie na dyskusje.
  3. Nie zakładaj kilku osobnych wpisów, wszystkie intencje zmieścisz w jednym formularzu.

Królowa Różańca Świętego - numer 36

3,99 zł

Dodawanie intencji

W tym formularzu możesz zostawić swoją intencję modlitewną


Anonimowo

Matuchno kochana proszę o spokojną noc i dobry dzień jutro. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać

Przysłana: 13-09-2019

KATARZYNA

O znalezienie dobrej pracy

Przysłana: 13-09-2019

bb

MATKO RATUJ ...Matko pomoz mogła miec zawsze te dwa dni odpoczynku oddechu prosze juz nie daje rady.. naprawde nie dam rady Matko ratuj ...prosze .

Przysłana: 13-09-2019

Bez

Prosze zeby nie bylo zadnych afer zadnych scysji awantur prosze daj mi Matko spokojnie zyc prosze Prosze tez zebym mogla w spokoju spac w ciszy ..

Przysłana: 13-09-2019

Justyna

Proszę o modlitwę za mojego męża i moją rodzinę, o cód by się nie rozpadła.

Przysłana: 13-09-2019

Mateo

Ty, co zasiadasz pod osłoną Najwyższego i pod cieniem Wszechmocnego przebywasz. Wzywasz WIEKUISTEGO: Moja obrono i moja twierdzo; Boże mój, któremu ufam. On cię wybawi od zastawionych sideł oraz od zgubnej zarazy. Osłoni cię Swym skrzydłem, a pod Jego lotkami będziesz bezpieczny; tarczą oraz puklerzem jest Jego prawda. Nie ulękniesz się strachu nocy, ani strzały lecącej podczas dnia. Zarazy, która pełza w ciemności; ani moru, co niszczy w południe. U twego boku padnie tysiąc, a miriady przy twej prawicy; lecz do ciebie to się nie zbliży. Tylko twoimi oczyma będziesz patrzeć i zobaczysz zapłatę niegodziwych. Gdyż WIEKUISTEGO – swoją obronę, bo Najwyższego uczyniłeś twą ucieczką. Nie spotka cię nieszczęście, ani klęska nie zbliży się do twojego namiotu. Bo On ustanowił dla ciebie Swych aniołów, aby cię strzegli na wszystkich twoich drogach. Na dłoniach cię uniosą, byś o kamień nie potrącił twojej nogi. Będziesz stąpał po szakalu i żmii, zdepczesz lwa oraz smoka. Dlatego, że Mnie umiłował – mówi Pan – obronię go, bo uznał Moje Imię. Gdy Mnie wezwie – wysłucham go; będę przy nim w niedoli, wyzwolę go i zaszczycę. Nasycę go długim życiem i ukażę mu Moje zbawienie. Księga Psalmów 91:1‭-‬16 NBG https://bible.com/bible/319/psa.91.1-16.NBG

Panie Ty prowadź moje życie Ty nim kieruj

Przysłana: 13-09-2019

Siostra

Maryjo jutro jest dla Mariusza dzień ważny i trudny spraw aby wszystko się poukładało O spokojna noc dla całej rodziny i jutrzejszym dzien

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Kasia

Maryjo, proszę, dopomóż mi poradzić sobie z moim problemem zdrowotnym. Święty Michale Archaniele, chroń mnie przed złym.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Mateo

Dziś podczas modlitwy o uwolnienie z przeszłości zobaczyłem swiatloni wir a w tym wirze była smutna zaplakana twarz mojej żony i twarz mojej córki obok nich był pan Jezus i nikt więcej matko boska dziękuję że pokazałaś mi to co najważniejsze w życiu dom i rodzina. Matko ty wiesz jak usuwać przeszkodybjak zwalczać zło. USUWAJ WSZYSTKO ZLO ODE MNIE USUWAJ WSZYSTKO ZLO ODE MNIE USUWAJ WSZYSTKO ZLO ODE MNIE USUWAJ WSZYSTKO ZLO ODE MNIE USUWAJ WSZYSTKO ZLO ODE MNIE USUWAJ WSZYSTKO ZLO ODE MNIE. Matko Boska dziękuję ci za łaskę prawdziwa poznania i doświadczenia dziś na modlitwie Ciebie

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Ola

Proszę o zdrowie fizyczne i psychicznie oraz dobre samopoczucie i apetyt dla babci. Proszę o to zeby choroba mamy nie wrociła. Prosze o ukojenie cierpień dusz w czyśćcu cierpiących. Prosze o przyjęcie duszy Pana F. do Krolestwa Niebieskiego. Proszę o zdrowie dla mojego przyjaciela. Proszę o zaangażowanie T w naszą relacje oraz o wspólną przyszłość oraz zeby nam się układało. Proszę o zabranie mojego bólu i lęku oraz poczucia bezsenowności. Mateczko jesteś moją ostatnią nadzieją. Dopomoz. Jezu ufam Tobie.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Jola

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, by nasze drogi się nie rozchodziły, by mąż zakończył romans, wrócił do domu i wycofał pozew rozwodowy.

Przysłana: 13-09-2019

Mateo

Proszę o wsparcie w modlitwie. Jestem wolny od narządu a zniewolony ciałem swym. Mam problemy z cielesności błagam o modlitwę o wsparcie duchowe bo moja żona mi nie wierzy że usilnie staram się wyzbyć swojej cielesności że nie finansuje że wszystko zło co się działo odsunelem świadomie od siebie wszystkie kobiety i osoby które mi przeszkadzały i zniszczyły mnie i moja rodzinę Boże blogoslaw tym osobą które świadomie lub mniej świadomie chciały i dzieliły moja żonę i mnie. Pomóżcie na modlitwie wesprzyjcie w walce z masturbacja jestem na 12 krokach na SA i zaczynam codzienna modlitwę różańcowa i eucharystia o uwolnienie z ego syfu który wkradł się w moje życie. Zniszczył mnie moja rodzinę pozwolił wepchnąć się w to innym ludzia i niewiadomo kiedy bo nieświadomie zniszczyłem życie żony i córki błagam pomóżcie mi. MATKO BOSKA ZDZIALAJ CUD NADEMNA BEDE U CIEBIE W MEDJUGORIE TERAZ I BLAGAM CIE UZDROW MOJE CIALO WYZBADZ Z NIEGO ZLO OCZYSC MOJE CIALO I RATUJ MNKE ABYM BYL DOBRYM MEZEM I OJCEM ABY ZONA ZOBACZYLA Z CZYM SIE ZMAGAM ILE RO KOSZTUJE ENERGII I WYSILKU TO MA BOLEC TO MUSI BOLEC BO KRZYZ ZAWSZE BOLI. KRZYZ PRAWDY CHCE NIESC ZE SOBA I PANIE JEZU TY WIESZ ILE KOSZTUJE MNKE TO WYSILKU JAK BOLI SAMOTNOSC I ILE TRACI MOJA RODZINA PRZEZ MOJA MASTURBACJE I TO ZE WPUSCILEM W SWOJE ZYCIE PORNOGRAFIE. MATKO BOSKA ZMILUJ SIE NADEMNA USUWAJ WSZYSTKO ZLO ODE MNIE USUWAJ WZYSTKIE PRZESZKODY I OSOBY I KOBIETY KTORE MYSLA ZE SEX CZY COOKOLWIEK INNEGO JEST MILOSCIA I DOBREM. MATKO BOSKA BLAGAM COE POMLZ MI PROSZE COE NIE OPISZCZAJ MNIE NIE POZWOL ABY MOJA RODZINA SIE ROZPADLA PRZEZ TO WSZYSTKO.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Mateo

Matko Boska ratuj mnie. Dziś zaczynam terapie i modlitwę o uwolnienie z masturbacji. Odsunelem już dawno wszystkie źle osoby i pokusy z mojego życia teraz proszę przez Boga zone o wybaczenie bo nie wiedziałem że mam taki problem . MATKO BOSKA wspieraj i ratuj mnie chroń ode złego od kobiet strzeż złych i usuwaj wszystkie zło z mojego życia. Chroń moja żonę Iwonę i córkę Julianne okryj je swoim płaszczem miłości i dobrodziejstwa moja żonę i córkę.

Przysłana: 13-09-2019

Ewa

I

św. Marii Magdaleny,


1

Za zmarła mamusię o pokój wieczny w domu Ojca,,abym została oczyszczona z zarzutów i została uniewinniona


2 za dziecko nienarodzone w ramach adopcji dziecka nienarodzonego

abym została oczyszczona z zarzutów i została uniewinniona

11,W intencjach Bożeny i jej rodziny za wstawiennictwem świętych 2 abym nie straciła pracę o łaski Ducha św abym nie popełniała błędów w pracy i jej nie straciła abym została oczyszczona z zarzutów i została uniewinniona 3 Prośmy Boga, naszego Ojca i Opiekuna, o błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny,]

abyśmy wpierali ją naszą modlitwą i pracą i byli zdolni

do wszelkich poświęceń dla nieJ,aby łapka mego kotka Lordzika wyzdrowiała i kość pęknięta zrosła się III 1 Wrzesień ogólna: Aby politycy, naukowcy i ekonomiści wspólnie pracowali dla ochrony mórz i oceanów. o pomyślność piłkarzy Górnika Zabrze w Estraklasie 2 za zmarłego Ojca o pokój wieczny w Domu Ojca abym została oczyszczona z zarzutów i została uniewinniona 18 12 3 za zmarłych pacjentów,o pomyślność piłkarzy Górnika Zabrze w Estraklasie za zmarłą Dorotkę o pokój wieczny w Domu Ojca i dziękuję Boże za nią abym została oczyszczona z zarzutów i została uniewinniona 18 12 - Dziękuję za Was za Radio Różaniec i za moderatora który przeszkadza mi w odmawianiu Nowenny 21 12 -abym wyszła z długów i nauczyła się oszczędzać abym została oczyszczona z zarzutów i została uniewinniona

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Józef

Maryjo Królowo Różańca Św z Pompejów, pomóż. Proszę o modlitwę.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Anonimowo

Maryjo, Prosze oddal zlego dzialanie ode mnie i od moich bliskich.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Anonimowo

Maryjo , zawierzam Ci moja corke i wszystkie jej problemy . Prosze pomoz jej rozwiazac pozytywnie to co jest teraz najistotniejsze, a wydaje sie nie do rozwiazania. Otocz ja opieka i ochrona.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Mateusz

O DZIEWCZYNĘ Z TELEDYKU

Przysłana: 13-09-2019

Jadwiga Szlanda

o DZIEWCZYNĘ Z TELEDYSKU DLAMTEUSZA JADWIGA SZLANDA

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 4 razy.

Iwona

Proszę o spokój w moim domu A także nawrócenie że złej drogi meza proszę o to najusilniej

Przysłana: 13-09-2019

Anonimowo

Maryjo, proszę pomóż w sprawach nierozwiązywalnych po ludzku. Pozwól nam rozeznawać co jest dobre a co złe i iść właściwa droga . Miej nas w swojej opiece

Przysłana: 13-09-2019

Anonimowo

Maryjo, Królowo Różańca Świetego , proszę chroń mnie , D i K przed złem i złego działaniem . Spraw, aby nasza miłość zatriumfowała .

Przysłana: 13-09-2019

Anonimowo

Maryjo dziękuje za pomoc jakiej mi udzielasz . Wciąż potrzebuje Twojej pomocy i powtarzam prośbę , bo zły znów atakuje . Maryjo, Jezusie proszę o ochronę i pomoc ...Archaniele Michale przybądź i pokonaj złego dzialania... Któż jak Bóg . Maryjo ochroń mnie ,D i K przed złem , spraw , aby nasza miłość okazała się silniejsza ponad wszystko inne.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Anonimowo

Maryjo, proszę pomóż w sprawach nierozwiązywalnych po ludzku. Pozwól nam rozeznawać co jest dobre a co złe i iść właściwa droga . Miej nas w swojej opiece

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 2 razy.

Beata L

Krolowo Rozanca Swietego z Pompejow wez w opieke mego syna i spraw, aby jego kregoslup zostal uleczony. Maryjo...

Przysłana: 13-09-2019

Mateusz

PRZEPRASZAMY ZA OBRZĘ NMP POCIESZENIA LEŻASJKIEJ PRZEZ UPADŁĄ A MUSZYŃKĄ I UPADŁĄ NIE RODZINĘ MATEUSZ CEGLAK

Przysłana: 13-09-2019

Jadwiga Szlanda

PRZEPRASZAMY ZA OBRZĘ NMP POCIESZENIA LEŻĄSJKIEJ PRZEZ UPADŁĄ A MUSZYŃKĄI UPADŁĄ NIE RODZINĘ JADWIGA SZLANDA

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 2 razy.

Marcin

Maryjo Nieustającej Pomocy , pomóż mnie i mojej rodzinie . Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu dziękuje za uzdrowienie Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania , aby wytrwał w postanowieniach i odrzucił całkowicie narkotyki .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij. Dziękuje Jezu za zdanie egzaminu , dziękuje Matko Nieustającej Pomocy , Chwała Panu Najwyższemu . Proszę o bardzo dobrą pracę , abym mógł pomóc rodzinnie finansowo i sobie z mieszkaniem . Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa na uleczenie ran dusz naszych.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 2 razy.

Józef

Królowo Różańca Św. z Pompejów, nie gardź prośbą moją, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie, proszę Cię o łaskę rozwiązania bardzo trudnych dla mnie spraw osobistych, w Tobie moja nadzieja. Proszę wszystkich o modlitwę. Bóg zapłać.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Czciciel

Królowo Różańca Św z Pompejów, modląc się kolejną Nowenną Pompejańską, proszę Cię o pomoc w trudnościach, które mnie spotykają. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Aneta

Maryjo Królowo Rozanca Swietego pomoz mi Blagam Cie

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 2 razy.

Olek

Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Anonimowo

Maryjo dziękuje za pomoc jakiej mi udzielasz . Wciąż potrzebuje Twojej pomocy i powtarzam prośbę , bo zły znów atakuje . Maryjo, Jezusie proszę o ochronę i pomoc ...Archaniele Michale przybądź i pokonaj złego dzialania... Któż jak Bóg . Maryjo ochroń mnie ,D i K przed złem , spraw , aby nasza miłość okazała się silniejsza ponad wszystko inne.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 2 razy.

Joanna

Pani Pompejańska, dotknij serca Patryka i uzdrów go z myśli samobójczych i fascynacji śmiercią.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Adam

Zwracam się z prośbą o modlitwę do Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc w ciężkiej sprawie jaka mnie doświadczyła. Bardzo potrzebuję wsparcia modlitewnego, bo psychicznie już nie wytrzymuję. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

Przysłana: 13-09-2019

Mateo

Demonie odejdź od mojej żony i ode mnie odsun się od naszego zycia. Zrywam w imieniu Jezusa Chrystusa więzi zła na nas działa. Błogosławię żonie i córce na ten dzień.

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 2 razy.

Karolina

Proszę o łaskę uzdrowienia mojej chorej na nowotwór mamusi Kamili, której lekarze nie dają żadnych szans na przeżycie. Bóg zapłać.

Przysłana: 13-09-2019

Mateo

Demonie odejdź od mojej żony i ode mnie odsun się od naszego zycia. Zrywam w imieniu Jezusa Chrystusa więzi zła na nas działa. Błogosławię żonie i córce na ten dzień.

Przysłana: 13-09-2019

Mateo

Matko Boska wesprzyj moja żonę w imię ojca i Syna k ducha świętego zsylam na moja żonę błogosławieństwo męża i troszczą się o swoją żonę o przemianę jej ducha i serca. Matko Boska ratuj mnie chroń ode złego blogoslaw mojej córce Juliannie

Przysłana: 13-09-2019

Modlę się za Ciebie

Omodlona 1 raz.

Anonimowo

Za Przemysława o łaskę nawrócenia i zaangażowania w ratowanie małżeństwa.

Przysłana: 13-09-2019

Powered by Prayer Engine

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?