Bogusia: Otrzymane łaski

Od dłuższego czasu mój mąż rzadziej sięga po alkohol, mało tego, mimo, że zawsze był wierzący i praktykujący, teraz częściej sięga po różaniec , więcej się modli, teraz w czasie adwentu codziennie razem chodzimy na roraty. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, czego Najświętsza Maryja dokonała.
Read More

Dominika: wysłuchana modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej

Długo zastanawiałam się czy złożyć tu swoje świadectwo, ale ostatnio rozpoczęłam kolejną nowennę pompejańską i zdecydowałam się to zrobić.Przeczytaj Dominika: wysłuchana modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej
Read More

Beata: Nie miewam lękow jak kiedyś

awierzylam bezgranicznie Krolowej Rozanca Swietego a Rozaniec to moja bron w walce ze zlem.
Read More

Marcelina: Pomoc dla rodziców

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się w intencji swoich rodziców. Uzdrowienia ich relacji w pracy. Prosiłam również o uzdrowienie ich sytuacji finansowej. Sprawa w intencji, której się modliłam nawarstwiała się latami i wydawała się nie do rozwiązania. W trakcie odmawiania Nowenny pojawił się większy spokój i nadzieja.
Read More

Teresa: Byłam już u spowiedzi chociaz kiedys bym sie nie odważyla

Zamowilam sobie ksiazke Rozaniec i Nowenna Pompejanska i rozaniec,i juz mam.Dziekuje Matce Bozej za wszystkie laski jakie otrzymuje i wiem jedno ,prosze o to w kazdej mojej modlitwie abym nigdy juz nie oddalila sie od Boga, pragne isc ta droga ktora ide teraz.
Read More

Couple-0392.jpg

Dodaj komentarz

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?