Chcesz zwyciężyć? Weź do ręki różaniec!

W jednym z objawień Matka Boża wyjaśnia znaczenie różańca: „Z różańca powstaje wieża obronna i mur ochronny, z różańcem tworzysz niezdobytą przez złego twierdzę”. Św. Dominik wypędzając szatana z opętanego zapytał go:

„Którego świętego w Niebie boicie się najbardziej i kto ma największą nad wami władzę?

Szatan przez długi czas nie odpowiadał, aż wreszcie odrzekł:

– Najbardziej boimy się Matki Bożej. Ona ma największą władzę nad nami i Jej należy się na ziemi największa cześć, gdyż jedna Jej modlitwa znaczy więcej niż modlitwy wszystkich świętych. Jestem zmuszony wyznać, że z tych, którzy trwają w różańcu do Matki Bożej, żaden nie jest potępiony, bo i tym, którzy są w grzechu śmiertelnym Maryja pozyskuje przed ich śmiercią szczerą łaskę skruchy.”

Czy masz już swój ulubiony różaniec? Tutaj na pewno znajdziesz❗Także POMPEJAŃSKIE różańce z Sanktuarium w Pompejach i różańce na rękę❗Kliknij

http://rosemaria.pl/rozance-pompejanskie

Czy chcesz być zwycięzcą? Weź do ręki różaniec!

Różaniec pompejański z kamienia naturalnego - MALACHIT (w pudełku)

W magazynie SKU:malachit-zielony
42,00 zł

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DorotaMateusz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Ja jestem osobą świecką i odmawiam 10 różańca dziennie. Brat Elia włoski stygmatyk, który sfotografował twarz Jezusa powiedział, że wystarczy 10 minut dziennie się modlić. Ja tam jestem przeciętnym katolikiem, modliłem się kiedyś na mszy świętej do Jezusa o znak kim w życiu mam być to podczas przyjęcia komunii świętej właśnie na ławce leżał 10 różańca. Nie wiem co to miało znaczyć czy to przypadek jakiś, że ktoś zostawił, zwykła prośba o modlitwę czy mam pójść do zakonu w przyszłości. Nie wiem sam, Bóg mnie lepiej zna do czego się nadaję.

Dorota
Gość
Dorota

Myślę że jeszcze dużo musisz się modlić o rozeznanie.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie.

Mateusz
Gość
Mateusz

Dziękuje CI. Wyjeżdżam za granicę dlatego, że nie mam kursu i ani zawodu. Nie chcę całe życie narzekać na pracę i zmieniać ją jak rękawiczki. Co z tego, że brakują u nas rąk do pracy, jak każda praca nie daję mi satysfakcji z zarobków. A uciekanie do zakonu tylko dlatego, że nie mogę znaleźć pracy a tam będę mieć zapewnione jedzenie, mieszkanie, spokojne życie, to chyba nie jest powołanie. Do zakonu się nie idzie dla lepszego spokojnego życia, tylko z miłości do Boga. W prawdziwe jestem zakompleksionym człowiekiem z wiekiem może nabiorę pewności mimo wieku 25 lat dalej czuję się… Czytaj więcej »

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: