Ala: Maryja znalazła najlepsze rozwiązanie

Dziękuję Najświętszej Maryi Pannie z Pompejów za wysłuchanie moich próśb. Pragnę podzielić się moim świadectwem.
Moja pierwsza nowenna była w intencji córka, która żyła w związku niesakramentalnym od kilku lat (mają wspólne dziecko). Mimo moich próśb aby wzięli ślub, pozostawało to bez zmian. Bardzo cierpiałam z tego powodu. Wracając z kościoła dostałam czasopismo „Królowa Różańca Świetego”, tak dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. Zaczęłam gorąco modlić się nowenną (szary utrudniał – często zrywał różaniec) ale ja się nie poddałam. Na koniec części dziękczynnej dowiedziałam się, że córka kazała wyprowadzić się z domu ojcu ich dziecka. Od tej pory razem nie mieszkają.
Drugie moje świadectwo: synowa miała trudności z zajściem w ciążę. Leczyła się dwa lata, lekarze nie dawali żadnej nadziei. W tej intencji odmówiłam nowennę, prośba została wysłuchana. Na koniec nowenny synowa przyszła do mnie i powiedziała że jest w ciąży. Powiedziałam jej że tylko dzięki modlitwie, a teraz razem z mężem modlą się i dziękują Matce Bożej. Urodziła się córeczka w 7 miesiącu. Jest zdrowa i dobrze się rozwija.
Trzecią nowennę odmówiłam w intencji o uzdrowienie mojej córki, u której stwierdzono stan przedrakowy. operacja się udała i szybko doszła do zdrowia. Dziękuję Ci Matko ukochana za łaski. Z różańcem się nie rozstaje. Dziękuję Ci że zawsze jesteś ze mną i prowadzisz do Swojego Syna.

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MariaAnnaMagdalenairenaDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Ośmielam się prosić o modlitwę w intencji poczęcia zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać i Szczęść Boże. Błogosławieństwa Bożego życzę wszystkim modlącym się Nowenną Pompejańską.

Dorota
Gość
Dorota

Basiu ja chętnie się pomodlę za was do św Józefa.

irena
Gość
irena

basiu ja od jutra zaczne odmawiac Koronke do Krwawych lez MB ,dorotko przylacz sie do mnie i kazdy kto tylko moze prosze przylaczcie sie

Magdalena
Gość
Magdalena

Proszę, pomódlcie się za mnie o znalezienie pracy, już nie mam siły szukać i modlić się.

irena
Gość
irena

oczywiscie madziu ze dolacze cie do mojej modlitwy ,jak pisalam do basi dzis zaczne Koronke do Krwawych Lez MB ,przylacz sie prosze do mnie ok 19,15 zaczynam zawsze ale jak nie moge to pare minut wczesniej albo pozniej ,enia mi napisala ze to moze tak byc

Anna
Gość
Anna

Modliłaś się, żeby ojciec dziecka Twojej córki od nich odszedł? To jest antyświadectwo, lepiej zastanów się porządnie nad swoją wiarą, bo mi tu smołą śmierdzi.

Maria
Gość
Maria

Alu cieszę się razem z Tobą. Piękne świadectwo. Dziękuję.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: