Agnieszka: Wielbić Boga

Pragnę podzielić się z wami swoim krótkim świadectwem, jak matka Boża zasypuje mnie lawiną łask podczas odmawiania pompejańki.
Zacznę od tego, że na nowennę pompejańską trafiłam w internecie kilka lat temu, kiedy to będąc w nie ciekawej sytuacji szukałam modlitwy, która poruszy niebo. Odmawiałam ją, ale w pewnym momencie nastąpiło zniechęcenie, zmęczenie, wręcz „odrzucenie” od modlitwy – przerwałam ją. Nie dawno do niej wróciłam i wiecie co ona działa. Zaczęłam odmawiać ją w ważnej dla mnie intencji, nie ukrywam ciężko mi, wciąż walczę z rozproszeniami i podszeptem z tyłu głowy : „Agnieszka przestań już, to nie ma sensu Maryja i tak Cię nie słucha”,( myślę że dla wielu z was znane są te myśli). Odkąd pamiętam zawsze miałam problem z modlitwą – nie potrafiłam się modlić, tak od siebie, od serca moje modlitwy to były „klepanki” tradycyjnych modlitw typu ojcze nasz, czy zdrowaśka, a że od kilku lat należę do wspólnoty „odnowa w Duchu Św.” strasznie bolał mnie fakt, że nie potrafię uwielbiać Boga, jak czynią to inni często patrzyłam na nich i płakałam czując się w jakiś sposób gorsza, nie pasująca do tej grupy. Matka Boża to zmieniła, potrafię rozmawiać z nią i Jezusem, jak dziecko. Maryja uczy mnie jak wielbić Boga i sprawia mi to ogromną radość. Kolejną łaskę, jaką otrzymałam to pewność, że Jezus mnie kocha, szaleńczo kocha przez całe życie w to nie wierzyłam, odpychałam to od siebie, było to dla mnie nierealne, że ktoś może mnie kochać. Teraz wiem, że jestem dla Niego bardzo ważna z miłości do mnie umarł na krzyżu. Otwieram powoli swoje serducho na jego miłość, relacje z rodziną i znajomymi są dużo lepsze i jeszcze jedna bardzo ważna sprawa kilka dni temu odbyłam bardzo długą spowiedź, która oczyściła moją duszę z grzechów, które leżały tam od lat.
Odmawiam ją dalej i wiem, że Mamusia Niebieska uprosi dla mnie łaskę o którą ją proszę, bo jest dobra i nigdy nie pozostawia swoich dzieci w potrzebie.
Chwała Panu i Przenajświętszej Maryi Pannie

Nie przegap ciekawego świadectwa!

18
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
10 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
kingaDorotaJakubEwaMarta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jakub
Gość
Jakub

Uważam Agnieszko ze modlitwa różańcowa jest wystarczajaca spróbuj nie szukac doznan w odnowach nie wiadomo jaka to jest prawda czy to nie zludzenie szatanskie po co rezykowac wiadomo jedno pochodza od zielonoswiatkow. Świeci by uzdrawiac dostawali ten dar po wielu latach cierpien i modlitw calymi dniami a nie mowiac Pan Jezus Cie uzdrawia tu potraeba mocnego rozeznania a po co rezykowac ja ze swojego doswiadczenia nie polecam pochodzi to z odlamu herezje sa na takich spotkaniach gloszone jedne za druga Matka Boża niech Cie prowadzi a jak bedziesz sie modlic do niej to i Duch Święty bedzie przy tobie. Gdyby… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Agnieszko, dziękuję za takie świadectwo! Niech Cię Maryja ma w opiece i prowadzi do swojego Syna 🙂

AGNIESZKA
Gość
AGNIESZKA

Dziękuję
🙂
Mam nadzieję że komuś to pomoże
Pozdrawiam

Hanka
Gość
Hanka

Myślę, że w modlitwie przede wszystkim powinna być szczera. Przecież Bóg to nasz ojciec, brat, przyjaciel. Zna nas lepiej niż my sami się znamy. Sama bardzo lubię modlitwę uwielbienia i bardzo często chodzę na adoracje przed Najświętszym Sakramentem ale uważam, że „sztuczne uwielbianie” wtedy gdy boli serce i dusza ma coś w sobie z fałszu. Lepiej wtedy się szczerze popłakać czy nawet pokłócić z Bogiem w dobrym tego słowa znaczeniu. W Odnowie Ducha Św. byłam przez kilka lat i odeszłam – zbyt wiele tam protestantyzmu a za mało chociażby pobożności Maryjnej.

też Ania
Gość
też Ania

Haniu, ja też byłam w Odnowie. Dużo Odnowie zawdzięczam, ale z przyczyn kilku odeszłam – m.in. dużo protestanckiego podejścia do wielu spraw. Nie mogę powiedzieć, że wszystko było złe bo to byłoby kłamstwo, ale dłużej już w pewnych sprawach nie chciałam uczestniczyć.

Marta
Gość
Marta

Tez Aniu masz duzo racji. Tez mam podobne doswiadczenia

Hanka
Gość
Hanka

Też nie mogę powiedzieć, że mam tylko złe doświadczenia bo byłaby to nieprawda ale uważam, że to jednak Oaza i Duszpasterstwo Akademickie ukształtowały mnie jako człowieka wierzącego.
Odnowa na pewno nie jest dla osób o słabym charakterze, którymi można łatwo manipulować, i które boją się na głos wyrazić swoją opinię i wyrazić swój krytycyzm czy sprzeciw przeciwko tym czy innym działaniom czy zachowaniom .

też Ania
Gość
też Ania

Potwierdzam, przerobiłam to osobiście.

Marta
Gość
Marta

Na dluzsza mete ta protestantyzacja omalo nie zniszczyla mojego malzenstwa i rodziny. Jak zaczeli mi prorokowac i dobre rady dawac.

też Ania
Gość
też Ania

Pisząc wprost właśnie dlatego odeszłam. Do naszej Wspólnoty przyszła osoba twierdząca, że ma dar proroctwa i ówczesna Liderka bezkrytycznie uwierzyła tej osobie. Słowa tej osoby były aksjomatem, z którym nie wolno było dyskutować. Odeszłam wraz z kilkoma osobami. Osoby odpowiedzialne w Wspólnocie z Liderką na czele nawet nie chciały nas słuchać.

Ewa
Gość
Ewa

Szczegolnie niebezpieczna jest wspolnota ,,Koinonia Jan Chrzciciel” nasz ksiadz egzorcysta powiedzial ze jest to rodzaj sekty w Kosciele Katolickim ktora bardzo sprytnie nagina prawo kanoniczne. Na internecie mozna znalesc swiadectwa osob ktore tam nalezaly. W telewizji byl tez nawet film dokumentalny

Jakub
Gość
Jakub

i czemu mamy takie zdanie bo nas Maryja nasza Królowa prowadzi ja tylko dodam ze to nie moze byc tak jak szatan gdzies działa ze wiadomo to od poczatku ze to sprawka zlego ducha. Demony upadłe anioły one maja wiedze wlaną sa po tysiac kroć madrzejsze od nas. Na poczatku wydaje sie ze to aniol swiatlosci mowi jak swiety ludzie sa zachwyceni potem gdy widzi ze zmanipulowal ludzi zaczyna zmieniac kropka za kropka slowo za slowem powoli pomalu az gloszone sa herezje potem gdy ktos sie zastanowi i zobaczy ze glosi ta osoba inna ewangelie to odpowiada ze to musi… Czytaj więcej »

Dorota
Gość
Dorota

Jakubie bardzo dziękuję za to że wczoraj napisałeś tu o mszy św zawierzenia w Częstochowie. Dzięki tobie dzisiaj mogłam przez internet w niej uczestniczyć. Bardzo dziękuję jeszcze raz, nie miałam pojęcia że są takie msze św.

Dorota
Gość
Dorota

Przepraszam pomyliłam cię drogi Jakubie z Piotrem z innego świadectwa. Ale to nic najważniejsze że mogłam być na Jasnej Górze.

kinga
Gość
kinga

Kochani, nie wprowadzajmy podzialów miedzy sobą typu ja się modlę do Maryi, a ja w odnowie, albo to jest złe, a tamto lepsze. Łączmy siły, jest jeden Bóg po trzykroć święty i Maryja Matka Jezusa zasluguje na szczególną czesc. To jest oczywiste i tego skarbu ktory daje nam Kosciół katolicki powinnismy strzec jak oka głowie. Nie rozumiem tylko negatywnych opinii na temat Odnowy w Duchu świętym. Rozumiem że ktoś mogł zostać zle potraktowany, bo wspolnote tworza ludzie i stad negatywne komentarze o Odnowie. To tak jak by ktos zostal zle potraktowany przez jednego kapłana i zaczał zle mówic o Kosciele.… Czytaj więcej »

Jakub
Gość
Jakub

źle mnie zrozumiałas Kingo, mi nie chodzi o podziały mi chodzi o to że nasz kościół jest jeden święty katolicki, a odnowa jest zaczerpnięta z zielonoświątków ktore są sektą i które prowadza demony, chodzi o zwiedzenie ewangwlia jest jedna i ta sama przez 2000 lat była niezmienna teraz usiłuje sie sprotestantyzowac Kościół katolicki a protestanci to odłam stworzony przez diabła Lutra w tym odłamnie prezentowana jest nowa ewangelia ktorą wciska sie nam jesnym z czynników protestantyzmu jest ruch charyzmatyczny dlatego moja obawa i przestroga by ludzie nie chodzili na to, poniewaz moze byc to zwiedzenie. Chce sie wprowadzic ekumenizm ktory… Czytaj więcej »

Jakub
Gość
Jakub

i jeszcze odnośnie tego to nie mozemy porównywac ludzi z odnowy do Kapłanów oni sa Święci wybrani przez Boga. A co jesli biskupi powiedza co juz sie dzieje ze np ludzie świeccy moga rozdawac ciało Chrystusa wtedy tez mamy być posluszni, albo powiedza idz do stołu Pańskiego bo jestes tak samo wazna jak kapłan w oczach Pana tez mamy byc posluszni, albo powiedza wkoncu by nie urazic braci w wierze protestanckich usunelismy konsekracje Najświetszego ciała Pana Jezusa tez mamy byc posluszni albo powiedza wkoncu i podwaza dziewictwo Najswietszej Maryji Panny to prawda musimy byc przeciez posluszni biskupi i tworza nowa… Czytaj więcej »

Jakub
Gość
Jakub

i podziały własnie tworzy stwoerdzenke łączmy sily to duch ekimenizmu obraza w oczach Chrystusa 22 Wielu powie Mi w owym dniu: „Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” 23 Wtedy oświadczę im: „Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!”