Agnieszka: Miłość

Chciałabym przedstawić swoje świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiam już parę ładnych lat. Często odmawiałam ją w intencji odnalezienia miłości. Moje koleżanki układały sobie życie a u mnie wszystko stało w miejscu. Znoszenie samotności było coraz bardziej nie do zniesienia, a że mam w tej chwili 31 lat to już traciłam nadzieję, że w końcu coś się odmieni w tej kwestii. Aż tu nagle w tym roku poznałam przez internet mojego ukochanego:) Na początku nic nie wskazywało na to, że nasza relacja się aż tak rozwinie, że będziemy planować wspólną przyszłość. Mało tego, Jarek ma taką samę datę urodzenia ( wiadomo, bez roku 😉 co moja ukochana śp. Babcia. Dlatego też wierzę, że też ‚maczała w tym palce’ 😉 Nigdy nie byłam tak szczęśliwa. Kochani, nie ustawajcie w modlitwie bo wszystko może się odmienić w najmniej przez Was oczekiwanym momencie.
Chwała Ci Najświętsza Maryjo Panno! Z Bogiem!:)

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

20
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
16 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
14 Autorzy
PoliEufemiaAgnieszkaAgnieszkaAGA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jarosław
Gość
Jarosław

Chwała Panu piękne świadectwo.

też Ania
Gość
też Ania

Autorko świadectwa, dużo dobra dla Ciebie i Twojego Ukochanego. Niech Wasza relacja rozwinie się w najlepszym dla Was kierunku.

irena
Gość
irena

tez aniu ja ciagle nekam sw Rite w twojej sprawie ,bo tez chcialabym zebys spotkala wartosciowego mezczyzne ,bo na takiego zaslugujesz

też Ania
Gość
też Ania

Dziękuję Ireno za dobre słowo i za modlitwę.

Magdalena
Gość
Magdalena

Piekne swiadectwo. Milosc zwycieza wszystko. Wiara nadzieja i milosc. W Ameryce zostały przeprowadzone badania na 20 000 małżeństw na temat kto jest bajbardziej zadowolony z seksu w małżeństwie. Okazało sie że były to pary katolickie i hasydzkie (ortodoksyjni żydzi). Po przeprowadzeniu bardziej wnikliwych testów okazało się, że w tych grupach był największy odsetek małżeństw, które poraz pierwszy współżyły seksualnie ze sobą po ślubie. W toku kontynuacji tych badań, okazało sie, że istnieje pewna korelacja pomiędzy szcześliwością pożycia małżeńskiego a stanem dziewictwa osób, ktore decyduja sie na stanowienie pary małżeńskiej. Zjawisko to nazwano MECHANIZMEM PIERWSZEGO KONTAKTU. Polega ono na tym iż,… Czytaj więcej »

Ewela
Gość
Ewela

Skończ z tymi badaniami ! Bo to już się robi ironiczne.

Eufemia
Gość
Eufemia

A propo tych negatywnych komentarzy: sama czytając świadectwa, jakiekolwiek, zwracam uwagę na parę rzeczy: jeśli ktoś modli się o zdrowie, czy został całkowicie uzdrowiony, jesli ktoś modlił się o pracę, czy ta praca była dobra (np godziwie płatna) i wreszcie, gdy ktoś modlił się o miłość, czy jest ona prawdziwa, a to okazuje się dopiero po pewnym czasie. Widzicie, ja nie chcę tutaj nikogo obrażać, ani podważać czyjegoś świadectwa, ale czasem mam wrażenie, że piszą je ludzie na fali ogromnej emocji. Drgnęło cokolwiek i już świadectwo, a mnie to osobiście jednak drażni, bo wiem, boję się tego, że taka wiara… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?