Sylwia: Liczne łaski

Chciałam podzielić się króciutkim świadectwem. Odmawiam już któryś raz z rzędu Nowennę Pompejañską i chcę podziękować Matce Boskiej za liczne łaski i Jej opiekę. Jako przykład podam expresowe znalezienie pracy gdy przed zakończeniem umowy nie przedłużono mi kontraktu mimo że wcześniej nic nie sugerowało takiego obrotu sprawy. Po drugim spotkaniu miałam nową pracę bez żadnych problemów. Praca stosunkowo blisko domu wynagrodzenie takie jakie chciałam. Maryja też bardzo troszczy się o moją rodzinę. W zeszłym roku mój Tato miał poważną operację i na szczęście dochodzi do siebie. Polecam też oddanie się całkowite Maryi. W Warszawie takie spotkania są organizowane w pierwsze soboty miesiąca w Kościele Jezuitów. Pozdrawiam

Karolina: twierdziłam, że to nie dla mnie, bo nie wytrwam !

Na początku czerwca ok. godz 3ej nad ranem nasza 10 miesięczna wtedy córeczka miała prawie 41st gorączki. Natychmiast zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską, o której słyszałam wcześniej ale twierdziłam, że to nie dla mnie, bo nie wytrwam.
Przeczytaj

Anna: Wiele łask i wewnętrzny spokój

Gdyby nie możliwość oddania sie Marii nie przetrwałabym w trudnych chwilach mojego zycia! Modlitwa daje siłę aby znow zaczac cieszyc sie codziennością.
Przeczytaj

Paulina: Nareszcie razem

Na nowennę pompejańską natknęłam się w internecie, w czasie dla mnie trudnym. Mianowicie byłam świeżo upieczoną żoną, która nie mieszkała z mężem. Ja pracowałam w innej miejscowości, mąż w innej.
Przeczytaj

Wiola: Zrozumiałam że modlitwa ma sens

Zrozumiałam że modlitwa ma sens, daje radość i pogłębia wiarę. Warto się modlić różańcem i będę wszystkich zachęcać do tej modlitwy, tak jak obiecałam Matce Bożej!
Przeczytaj

Barbara: Byłam w kiepskim stanie psychicznym

Byłam w kiepskim stanie psychicznym i bardzo bałam się porodu tym bardziej że mąż w tym czasie wyjechał za granicę do pracy. Zaczęłam odmawiać nowennę w intencji szybkiego porodu i zostałam wysłuchana.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o