Paulina: To dzięki Tobie mam tyle siły

Dzien dobry. Chciałam podzielić się moim świadectwem. To Moja 2 nowenna. Modliłam się O to aby moja sytuacja rodzinna się poprawiła . Mama zmarła 3 miesiące temu tata miał duże długi bardzo źle to wszystko wyglądało-Brat mój nadużywa alkoholu nie pracuje wszystko zaczęło się walić . ja mam już swoją rodzine Ale cały czas się martwię O nich ponieważ została tam jeszcze moja nieletnią siostra. Zaczęłam modlitwę W tej intencji uzyskałam dużo łask od Matki Bożej brat przestał pić Ale nie na długo znowu zaczął Ale I tak cieszyłam się tymi 2 tygodniami co był trzeźwY tata powoli załatwia może uda mu się powoli wyjść Z długów . dzięki modlitwie uwierzyłam W swoje siły bo zawsze byłam strachliwa osoba dzisiaj mam więcej wiary w siebie nie załamuję się na starcie czuję że Ktoś czuwa nade mną wierzę że wszystko się ułoży że brat przestanie pić może to jeszcze nie ten czas . wszyscy którzy potrzebują pomocy módlcie się dodaje to siły człowiek czuje się bezpiecznie nie jest samotny W swoich problemach ma nadzieję -Za wszystko dziękuję ci Matko Boża to dzięki tobie mam teraz tyle siły W sobie chociaż nie raz miałam chwilę zwątpienia jestem tylko człowiekiem -To zaraz odzyskiwałam wiare.

Izabela: Przez Nowennę Pompejańską moje życie ma sens.

Swoją "przygodę" z Nowenną Pompejańską rozpoczęłam przez wejście na tę stronę. Byłam zagubiona,nie mogłam odnależć spokoju serca,czułam się osamotniona.Postanowiłam zagłębić się w Tajemnicach Różańca,zatopić swoje myśli w życie Jesusa i Jego (naszej) Matki Maryji. Odmawiam trzecią Nowennę i powiem,że nie potrafię już przestać. W pierwszej Nowennie Pompejańskiej prosiłam Maryję o uzdrowienie z choroby
Przeczytaj

Anna: modlitwa za syna

Obiecalam Krolowej Rozanca Swietego, ze bede odmawiala rozaniec pompejanski przez caly rok bez przerwy w intencji Mojego Syna. Od kwietnia 2013 do maja 2014 odmowilam siedem rozancow pompejanskich bez ani jednego dnia przerwy. Moj Syn byl na bardzo zlej drodze zyciowej, jako 17 latek palil marihuane, pil alkohol, nie wracal...
Przeczytaj

Anna: Ciąża i poprawa relacji małżeńskiej

Witam serdecznie, chcę podzielić się swoim świadectwem otrzymanych łask po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od wspaniałej koleżanki z pracy - Ani. Rozpoczynałam ją kilka razy, jednak przez kilka miesięcy nie udało mi się dokończyć żadnej z rozpoczętych nowenn.
Przeczytaj

Justyna: Zdrowie syna

Nowennę Pompejańską odmówiłam za zdrowie mojego syna. Urodził się w 33 tygodniu ciąży, jako wcześniak. Kiedy miał 6 miesięcy zaczęło pojawia się zagrożenie poszerzenia komór - wodogłowie. Dziś ma 3 latka i jest zdrowy. Bardzo długo zwlekałam z daniem świadectwa, przepraszam Przenajświętsza Panienko.
Przeczytaj

Karolina: Maryja pomogla mi w najtrudniejszych chwilach

Chcialabym podzielic sie z Wami moim swiadectwem. Nowenne pompejanska odmowilam zaledwie jedna, ale widze, ze rozaniec ma ogromna moc. Maryja pomogla mi w najgorszych chwilach, obecnie odmawiam nowenne za inna osobe, ale czuje ,ze Maryja przemienie mnie tez.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o