Paulina: Stabilizacja w domu

Właśnie skończyłam odmawiać 2 Nowennę. Zanim zaczęłam modlić się tą modlitwą miałam wiele wątpliwości. Byłam przekonana, że nie dam rady odmówić 3 różańców dziennie a do tego nie znałam tajemnic Różańca Świętego na pamięć mimo tego, że modliłam się różańcem od jakiegoś czasu. Bardzo mi zależało, żeby znać je na pamięć, by móc modlić się w drodze do pracy i w pracy. I tu wydaje się, że już otrzymałam pomoc z Nieba bo po jednorazowym przeczytaniu rozważań na drugi dzień z głowy zaczęłam odmawiać Nowennę, dosłownie z dnia na dzień.Moja pierwsza Nowenna była w intencji mojej rodziny, o dobre stosunki , żeby wszystko się układało tak jak trzeba.Jednak po 3 dniach usłyszałam w głowie jakby głos, że powinnam modlić się za siebie, bo jeśli ja się zmienię to i sytuacja w domu ulegnie poprawie. Przyznaję, że bywałam nadpobudliwa, nerwowa, wybuchowa, brakowało mi cierpliwości do dzieci. Teraz też mi się zdarza ale znacznie rzadziej. Zmieniłam się bo ogólnie jestem spokojniejsza a trzymając różaniec w ręku, już wtedy czułam się taka kochana przez Boga. Nigdy jeszcze nie doświadczyłam takiego uczucia bycia kochaną. Zrozumiałam też, że byłam wciągnięta w nałóg zakupów,chodzenia po sklepach. Tego już nie ma, minęło z dnia na dzień. Teraz kupuję z głową i to co trzeba i idę do sklepu kiedy muszę a nie co tydzień.Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza w Niebie za wyproszenie łask u Ojca Naszego. Zaraz po odmówieniu Nowenny otrzymałam jeszcze 1 łaskę.Jestem w ciąży.Jestem trochę rozczarowana bo nie planowałam 3 dziecka. Kłóciłam się z Bogiem w myślach, pytałam, dlaczego? przecież wiesz, że miałam inne plany. Ale myślę, że Nasz Ojciec wie lepiej co dla nas jest najlepsze. A Nowenna to nie studnia życzeń. Nie mogę mieć pretensji, bo powierzyłam swoje życie Jezusowi i Bogu a Oni działają. Skoro taka jest wola Boża, muszę to przyjąć.
Drugą Nowennę odmawiałam w intencji mego męża. Mam nadzieję, że Matka Boża zaopiekuje się Nim i uda się mu zrealizować swoje plany. Oczywiście jeśli są zgodne z wolą Bożą.
Módlcie się kochani, warto czuć miłość i bliskość Boga. Ja już nie wyobrażam dnia bez modlitwy.

 

=-=-=-=-=-=-=

Różaniec nas łączy! „Królową Różańca Św.” czeka na Ciebie. DołączKliknij

http://krs.rozaniec.info

Czasopismo kochających Maryję

Małgorzata: Jestem wdzięczna Bogu i Matce

Nowennę pompejańską odmawiałam wiele razy, nie pamiętam już 8 czy 9.Był to wyjątkowy, czas dla mnie. Moje prośby dotyczyły różnych spraw : zdania matury dla moich dzieci, o uzdrowienie mojego taty, córki, uwolnienie z nałogu gier komputerowych syna, o zdanie egzaminów na studiach syna, o uzdrowienie sytuacji w moim małżeństwie.
Przeczytaj

Elżbieta: Trzeba być wytrwałym w Nowennie Pompejańskiej

Pisałam w dwóch poprzednich o mojej przemianie duchowej,która trwa do dzisiaj,o mojej spowiedzi generalnej.Oprócz Nowenny Pompejańskiej odmawiałam wiele innych modlitw.
Przeczytaj

Beata: Podziękowanie dla Mateńki

Z głębi serca pragnę podziękować Naszej Mateńce za łaski , które otrzymała nasza rodzina za Jej pośrednictwem. Już od jakiegoś czasu modlę się Nowenną Pompejańską , prosiłam min. o wyjście z długów i to się dzieje ,o dobrą stałą pracę dla męża i ją otrzymał , prosiłam też , żeby...
Przeczytaj

Monika: Nowe życie z Jezusem

Witam! Mam na imię Monika. To jest moje pierwsze świadectwo nowenny pompejanskiej,chociaż skończyłam czwartą. Moja historia może wydawać się nie zrozumiała dla osób które nie przeszły coś podobnego a czego nikomu nie życzę.Otóż zaczęło się natretnymi myślami.Obecnie jestem mamą czwórki dzieci wtedy jeszcze trójki.
Przeczytaj

Andrzej: Ogromne zmiany w życiu

Borykam się od kilku lat z problemem utraty wiary w Boga. W głębi serca wiary chyba nigdy nie utraciłem ale powracające wątpliwości są czasem nie do zniesienia. Nie o tym jednak chciałem pisać lecz musiałem o tym wspomnieć ponieważ jest to dla mnie samego zaskakujące i niesamowite, że mimo tego zwróciłem się z prośbą do Maryi a Ona mnie wysłuchała i udziela mi tylu łask.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
eniaKasia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Ja modlę się o drugie dziecko już pięć lat , kłócę się z Bogiem i pytam dlaczego nie chce mi go dać , ty na odwrót – traktujesz tę ciążę jak wielki problem!, módl się lepiej żebyś umiała docenić to co masz bo nie zdajesz sobie sprawy jak wielką łaską cię Bóg obdarzył

enia
Gość
enia

Dzidziusia w brzuszku juz oddaj Bogu i dziekuj za nie. Bóg wie co robi.Powodzenia