Monika: Praca

Za pośrednictwem niniejszej strony internetowej pragnę złożyć świadectwo licznych łask i pomocy jakich doświadczyłam po odprawieniu kilku już Nowenn Pompejańskich. Zaczynając od początku o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w 2015 roku, całkiem przypadkowo, bo z gazetki, która raz w miesiącu wydawana jest w mojej parafii. W gazetce tej zamieszczona została wprawdzie tylko krótka wzmianka na temat Nowenny. Jednak zaintrygowała mnie ona do tego stopnia, że postanowiłam poszukać na jej temat więcej informacji w Internecie. Po przejrzeniu kilku stron internetowych przez parę dni dość intensywnie zastanawiałam się nad rozpoczęciem odprawiania Nowenny Pompejańskiej. Nie zamierzam jednak ukrywać, że na początku wystraszyła mnie ilość dni przez które należy ją odmawiać. Niemniej jednak stwierdziłam, że dam radę i tak swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odprawiałam w okresie od 01.11.2015 roku do 24.12.2015 roku. Nie będę ukrywać, że na początku było troszkę ciężko. Ogarniał mnie smutek, zniechęcenie. Jednak z każdym kolejnym dniem Nowenny było coraz lepiej. Podczas odprawiania Nowenny Pompejańskiej zaczął ogarniać mnie spokój i takie pewnego rodzaju ukojenie. Zaczęłam też w końcu wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Praktycznie parę dni po skończeniu odmawiania tej Nowenny Pompejańskiej rozpoczęłam drugą Nowennę, którą odmawiałam od 31.12.2015 roku do 20.02.2018 roku. Zarówno pierwszą jak i drugą Nowennę Pompejańską odmówiłam w tej samej intencji, a mianowicie prosiłam Najświętszą Maryję o pomoc w znalezieniu pracy jako pomoc w przedszkolu. Moje prośby zostały wysłuchane i już od marca 2015 roku rozpoczęłam pracę na uczelni w Biurze Karier. Wprawdzie było to praca tylko na miesiąc, ale dzięki temu zaczęłam jeszcze głębiej wierzyć w to, że w końcu wszystko będzie dobrze. Zaraz po tej sytuacji złożyłam swe pierwsze świadectwo o otrzymanej łasce.

Od 26.03.2016 roku do 18.05.2016 roku odmawiałam swoją trzecią Nowennę Pompejańską w intencji pomyślnego odbycia stażu, który miałabym odbywać w wakacje. Chociaż bardzo zależało mi na pracy to jednak prawdę mówiąc miałam mieszane uczucia co do tego stażu. Spowodowane było to tym, iż nie do końca byłam przekonana co do miejsca, w którym ten staż miałby się odbywać. Jednak pomimo tego dalej trwałam na modlitwie, cały czas głęboko ufając, że Maryja wie co dla mnie jest najlepsze. Najświętsza Panna po raz kolejny okazała mi Swoją łaskę i ogromną dobroć gdyż od 01.09.2016 roku udało mi się rozpocząć staż dokładnie w tym miejscu, o którym marzyłam, a mianowicie w Domu Dziecka. Mój staż trwał do 30.11.2016 roku. Od października 2016 roku rozpoczęłam także i wierzę, że nie całkiem przypadkowo studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej. W trakcie tych studiów odbywałam obowiązkowe praktyki w przedszkolu. Podczas praktyk pomagałam nauczycielce w opiece nad dziećmi, a nawet sama prowadziłam niektóre zajęcia. Był to dla mnie wspaniały czas, podczas którego naprawdę wiele się nauczyłam. Chociaż i ten etap w moim życiu dobiegł już końca to ja właśnie uświadomiłam sobie, że Maryja tak kierowała moim życiem, że mogło dopełnić się to o co błagałam podczas odmawiania dwóch pierwszych Nowenn Pompejańskich. Jestem i do końca życia już będę wdzięczna Najświętszej Pannie za wszystkie otrzymane łaski. Od 26.06.2017 roku do 18.08.2017 roku odmawiałam swoją czwartą Nowennę Pompejańską w Bogu wiadomej intencji, która właśnie dopełniła się w całości. Jestem naprawdę szczęśliwa i już do końca życia będę wdzięczna Maryi za ogrom łask, których mogłam doświadczyć dzięki Jej dobroci i miłosierdziu. Obecnie jestem w trakcie odmawiania piątej Nowenny pompejańskiej również w Bogu wiadomej intencji. Nie zamierzam ukrywać, że sprawa ta jest dla mnie naprawdę niezmiernie ważna. Chociaż chwilami jest mi bardzo, bardzo ciężko to jednak patrząc na ogrom łask, których już doświadczyłam dzięki Nowennie Pompejańskiej staram się głęboko wierzyć, że i tym razem Maryja zechce okazać mi swoje miłosierdzie i obdarzy łaską, na której tak bardzo mi zależy.

 

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
15 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
JadwigamirenaDanarenaAnn Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ann
Gość
Ann

Ładne świadectwo. I ogrom łask.
Szkoda, ze ja nie mogę napisać nic.
Jestem tylko biernym obserwatorem szczęście wszystkich wokół. Cieszcie się, bo nie każdy zostaje wysluchany.

rena
Gość
rena

Ja też nie mam wysłuchanych modlitw ,ale jak się tak zastanowiłam to inaczej patrzę na świat .Zaczęłam doceniać codzienność i cieszyć się że jetem zdrowa ,mam pracę,dom i nie oceniam już tak ludzi.Mam w sobie więcej wyrozumiałości i spokoju i może to jest ta łaska która mi była potrzebna.Życzę spełnienia swoich intencji i docenienia codzienności pozdrawiam.

Ann
Gość
Ann

Byłam kiedyś w oazie młodzieżowej i tam się wpiera takie głupoty jak ‚Bóg ma plan na twoje życie’.. Jak widzę to nie tylko ja nie mam planu, On tez nie.

irena
Gość
irena

ann to nie sa zadne glupoty,nie wiem jak wyglada twoje zycie ,moze jestes chora ,moze masz problemy finansowe albo jakies inne ,ale to wszystko moze kiedys minie ,nie zalamuj sie ,nie poddaj tak latwo ,samo nasze zycie to juz jest plan Bozy,jakie ono by nie bylo ,nikt nam nie obiecywal ze bedzie latwo ,popros Ducha Sw o pomoc ,zeby cie oswiecil co powinnas robic ,ja kazdego dnia rozpoczynam modlitwe od prosby o wstawiennictwo Ducha sw ,otworz sie na laski ,przekresl co bylo i zacznij myslec pozytywnie ,dziekuj Bogu za kazdy oddech ,za wszystko co masz tu na ziemi ,sprobuj dostrzec… Czytaj więcej »

Dana
Gość
Dana

Glupoty piszesz…..

Dana
Gość
Dana

,,Glupoty” to Ty piszesz Ann…..

Dana
Gość
Dana

Przepraszam

irena
Gość
irena

za co przepraszasz dana?

Dana
Gość
Dana

Irenko chcialam sprzeciwic sie temu ,co napisala Ann ,ze ,,wpiera sie glupoty je Bog ma dla nas plan”
Pewnie ze Bog ma dla nas NAJLEPSZY
plan!!!!
Dzis konczymy Koronke do Krwawych Lez MB
Öd jutra zaczynamy nowa?
W jakiej intencji Irenko?

irena
Gość
irena

jesli mozna kilka intencji odrazu to moze pomodlmy sie o uzdrowienie xyz,przeczytalam dzis swiadecto joanny i jej uzdroweinie z goza mozgu ,jesli masz inne propozycje albo pilniejsza intencje to tez dodajmy

Dana
Gość
Dana

Dobrze a wiec öd jutra przez kolejnych 9 dni za Xyz i Joasie

irena
Gość
irena

ok dana i dalej koronke jak do tej pory czy inna modlitwe?moze przeczyta pani maria i inni moze sie dolacza

Dana
Gość
Dana

Proponuje tak jak bylo ok .19.00 Koronkedo Krwawych Lez MB 🙂

irena
Gość
irena

dobrze to od jutra znowu sie modlimy ,dla mnie ta godz jest dobra bo wtedy mam troche czasu dla siebie

irena
Gość
irena

ja ze swojej strony doloze jeszcze moja bardzo dobra sasiadke zeby jej syn i synowa opamietali sie ,zeby przestali naduzywac alkoholu,szkoda bo mlodzi ludzie i maja dziecko ,ktore na to patrzy i chodzi z nimi na te „towarzyskie „spotkania

Jadwigam
Gość
Jadwigam

droga Ann.moze pora bedzie pozna a sposob nieoczekiwany ale odpowiedz napewno przyjdzie w czasie wyznaczonym od Boga. Nie trac nadziei.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?