Marzena: W intencji znalezienia męża

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się dwa lata temu miałam 42 urodziny. Postanowiłam odmówić nowennę w intencji znalezienia dobrego i kochającego męża. W tym czasie spotykałam się z kimś, kto tak naprawdę nie wykazywał żadnego zainteresowania moją osobą. W ciągu tych dwóch lat odmówiłam 3 lub 4 całe Nowenny Pompejańskie i wierzyłam, że w końcu poznam tego jedynego. W zeszłym roku podczas krótkiego urlopu poznałam mojego męża. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwą mężatką. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła cieszyć się również darem macierzyństwa. Obiecałam przy najbliższej okazji odwiedzę i podziękuję za dar jaki otrzymałam Matce Boskiej Pompejańskiej, Św. Ricie.
Dziękuję codziennie Panu Bogu za łaski, którymi mnie obdarza.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Módl się...

razem z nami!

24
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
15 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
18 Autorzy
AniaAraKasiaMKTERESA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ines
Gość
Ines

Gratuluję, świadectwo dające nadzieję, życzę Ci upragnionego daru macierzyństwa. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, we wczorajszej Ewangelii przykład św. Elżbiety matki św. Jana , która zaufała Bogu i Jego obietnicom a Bóg zatroszczył się o nią i o jej syna.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Smutne macierzyństwo ,to samotne macierzyństwo-co z tego,że dzieci urodzone np.przed 30-ką.
Marzena poznała męża w takim,a nie innym czasie i myślą o dzieciach.Normalne!

Moja koleżanka straciła rodziców jako 15 latka-mama miała 38 lat,ojciec 40.I takie jest życie. A co do chorób,nie ma reguły,zdarzają się lub nie.

Wielu łask,opieki bożej i tego dalszego zaufania w prowadzeniu bożym!

Krystyna
Gość
Krystyna

Ja urodzilam pierwsze dziecko w wieku 35 lat drugie 38 .Teraz mam 51 i dzieci juz nz szczescie podchowane .Moja znajoma poznala pozno meza i swoje pierwsze dziecko urodzila w wieku 41lat. Wszystko zalezy od ogolnego stanu zdrowia i psychicznego samopoczucia.ZYCZE WIEC OWOCNYCH STARAN O DZIECKO.Przypominam tez ze mama Maryi tez mloda nie byla!

enia
Gość
enia

U nas teraz kobiety rodzą przed 50-ką, ze względu na +500,poważnie.

Monika
Gość
Monika

Krysiu, mnie moja Mama też urodziła w wieku 35 lat i nic mi nie brakuje (obroniłam doktorat, mam 2 dyplomy, 2 kolejne „w drodze”)

Karli
Gość
Karli

wiek kobiet sie wydluza i 35 to nie jest jeszcze dobry wiek na porod ale 47 ? generlanie 37 lat to czas kiedy kobieta wchodzi w kolejna faze a ta faza to juz czas przed menopauza stad uwazam ze 36 lat to juz ostatni dzwonek reszta to wybaczcie ale eksperyment … ale wyjdzie albo nie wyjdzie.

Ara
Gość
Ara

37 lat czas przed menopauzą ? Co Ty piszesz dziewczyno. Chodzisz do gimnazjum zgadza się ?

Monika
Gość
Monika

No tak, święta Anna, święta Elżbieta, a jeszcze wcześniej – Sara żona Abrahama… dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystkiego najlepszego dla Marzeny na jej nowej drodze życia!

też Ania
Gość
też Ania

Dużo dobra dla Was Autorko. Twoje świadectwo daje mi nadzieję. Dziękuję.

...
Gość
...

Gratuluję, i nie słuchaj ludzi, przez których złość przemawia. Najlepiej módl się dalej nowenną o zdrowe dziecko, a może dzieci. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

...
Gość
...

Jeśli ktoś na tym forum komuś źle życzy, pisze złe słowa, nie wierzy w łaski, które Maryja daje, mierzy ludzi swoją krótką miarą -niech będzie również gotowy przyjąć na siebie cierpienie, które zadaje tej osobie. Boże Ty się tym zajmij.

Basia
Gość
Basia

Ośmielam się prosic o modlitwę przed obliczem Matki Bożej Pompejańskiej i św. Rity, którą też proszę o wstawiennictwo w intencji CUDu poczęcia zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża. Mam 42 lata i moja nadzieja na zdrowe potomstwo powoli gaśnie, ale przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych! Bóg zapłać i Szczęść Boże. Błogosławieństwa Bożego życzę.

Monika
Gość
Monika

Basieńko obiecuję że się pomodlę.

TERESA
Gość
TERESA

Moja babcia urodziła córkę w wieku 48 lat.

MK
Gość
MK

Tereso,Twoja Babcia urodzila pierwsze Dziecko w tym wieku?Jesli tak, to niesamowite.Bog Jest Wielki!

Ania
Gość
Ania

Gratuluje , to swiadectwo nadziei dla innych w tym wieku