Marzena: W intencji znalezienia męża

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się dwa lata temu miałam 42 urodziny. Postanowiłam odmówić nowennę w intencji znalezienia dobrego i kochającego męża. W tym czasie spotykałam się z kimś, kto tak naprawdę nie wykazywał żadnego zainteresowania moją osobą. W ciągu tych dwóch lat odmówiłam 3 lub 4 całe Nowenny Pompejańskie i wierzyłam, że w końcu poznam tego jedynego. W zeszłym roku podczas krótkiego urlopu poznałam mojego męża. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwą mężatką. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła cieszyć się również darem macierzyństwa. Obiecałam przy najbliższej okazji odwiedzę i podziękuję za dar jaki otrzymałam Matce Boskiej Pompejańskiej, Św. Ricie.
Dziękuję codziennie Panu Bogu za łaski, którymi mnie obdarza.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

25
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
15 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
19 Autorzy
AniaAraKasiaMKTERESA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ines
Gość
Ines

Gratuluję, świadectwo dające nadzieję, życzę Ci upragnionego daru macierzyństwa. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, we wczorajszej Ewangelii przykład św. Elżbiety matki św. Jana , która zaufała Bogu i Jego obietnicom a Bóg zatroszczył się o nią i o jej syna.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Smutne macierzyństwo ,to samotne macierzyństwo-co z tego,że dzieci urodzone np.przed 30-ką.
Marzena poznała męża w takim,a nie innym czasie i myślą o dzieciach.Normalne!

Moja koleżanka straciła rodziców jako 15 latka-mama miała 38 lat,ojciec 40.I takie jest życie. A co do chorób,nie ma reguły,zdarzają się lub nie.

Wielu łask,opieki bożej i tego dalszego zaufania w prowadzeniu bożym!

Krystyna
Gość
Krystyna

Ja urodzilam pierwsze dziecko w wieku 35 lat drugie 38 .Teraz mam 51 i dzieci juz nz szczescie podchowane .Moja znajoma poznala pozno meza i swoje pierwsze dziecko urodzila w wieku 41lat. Wszystko zalezy od ogolnego stanu zdrowia i psychicznego samopoczucia.ZYCZE WIEC OWOCNYCH STARAN O DZIECKO.Przypominam tez ze mama Maryi tez mloda nie byla!

enia
Gość
enia

U nas teraz kobiety rodzą przed 50-ką, ze względu na +500,poważnie.

Monika
Gość
Monika

Krysiu, mnie moja Mama też urodziła w wieku 35 lat i nic mi nie brakuje (obroniłam doktorat, mam 2 dyplomy, 2 kolejne „w drodze”)

Karli
Gość
Karli

wiek kobiet sie wydluza i 35 to nie jest jeszcze dobry wiek na porod ale 47 ? generlanie 37 lat to czas kiedy kobieta wchodzi w kolejna faze a ta faza to juz czas przed menopauza stad uwazam ze 36 lat to juz ostatni dzwonek reszta to wybaczcie ale eksperyment … ale wyjdzie albo nie wyjdzie.

Ara
Gość
Ara

37 lat czas przed menopauzą ? Co Ty piszesz dziewczyno. Chodzisz do gimnazjum zgadza się ?

Monika
Gość
Monika

No tak, święta Anna, święta Elżbieta, a jeszcze wcześniej – Sara żona Abrahama… dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystkiego najlepszego dla Marzeny na jej nowej drodze życia!

Gosia
Gość
Gosia

Super moje gratulacje ja też się modlę o ta łaskę mam 33 lata dałaś mi nadzieję że

też Ania
Gość
też Ania

Dużo dobra dla Was Autorko. Twoje świadectwo daje mi nadzieję. Dziękuję.

...
Gość
...

Gratuluję, i nie słuchaj ludzi, przez których złość przemawia. Najlepiej módl się dalej nowenną o zdrowe dziecko, a może dzieci. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

...
Gość
...

Jeśli ktoś na tym forum komuś źle życzy, pisze złe słowa, nie wierzy w łaski, które Maryja daje, mierzy ludzi swoją krótką miarą -niech będzie również gotowy przyjąć na siebie cierpienie, które zadaje tej osobie. Boże Ty się tym zajmij.

Basia
Gość
Basia

Ośmielam się prosic o modlitwę przed obliczem Matki Bożej Pompejańskiej i św. Rity, którą też proszę o wstawiennictwo w intencji CUDu poczęcia zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża. Mam 42 lata i moja nadzieja na zdrowe potomstwo powoli gaśnie, ale przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych! Bóg zapłać i Szczęść Boże. Błogosławieństwa Bożego życzę.

Monika
Gość
Monika

Basieńko obiecuję że się pomodlę.

TERESA
Gość
TERESA

Moja babcia urodziła córkę w wieku 48 lat.

MK
Gość
MK

Tereso,Twoja Babcia urodzila pierwsze Dziecko w tym wieku?Jesli tak, to niesamowite.Bog Jest Wielki!

Ania
Gość
Ania

Gratuluje , to swiadectwo nadziei dla innych w tym wieku

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…