Marcin: Imprezowe życie

Odmawiałem Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia brata i załatwienia pozytywnie jego spraw życiowych. Pod koniec został zatrzymany przez policję i miał zostać oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Odsunął się od Pana Boga i wiary.Prowadził beztroskie życie bez żadnych wartości. Imprezował i otaczał się podejrzanymi typkami.Po Nowennie pompejańskiej wszystko zaczęło się klarować. Jego życie powoli się zaczęło układać. W ciągu roku ożenił się i ma teraz 2 letniego synka. Chodzi co niedzielę do kościoła, zajął się pracą i trzeźwo myśli o świecie. Często nawet słucham jego rad, gdyż stał się rozsądnym człowiekiem.
Z całego serca dziękuję Matce Boskiej Pompejańskiej, to wyłącznie jej zasługa. Chwała Ci Maryjo!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
To świadectwo zostało opublikowane w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” nr 31, które można zamówić na stronie: www.rosemaria.pl

Anonimowa: Znaleźć MIłOŚC

Mimo że jestem po 40 tce moim największym marzeniem jest mieć dom, dzieci , rodzinę. Niestety trafiamy na facetów którzy są zakochani w pasjach i pieniądzach tylko nie w Rodzinie i dzieciach.
Przeczytaj

Ania: Ta modlitwa jest wspaniała

Zawierzajcie swoje życie Maryi i czytajcie dobrze wskazówki, które nam daje. Modlitwa ma wielką moc, ale połączona z czynami, daje jeszcze więcej.
Przeczytaj

B: Dziękuję, że mogłam odmówić Nowennę

Nowenne odmawialam z radością, to wcale nie jest ani trudne, ani bardzo obciążające. To wielka łaska!,
Przeczytaj

Szelongusia: Jesteśmy przeszczęśliwi!

"Cóż Ci dać mogę o Królowo pełna miłości! Moje całe życie poświęcam Tobie"... to już moja 4 nowenna do Mateczki... Jeśli macie chwile zwątpienia w życiu i mało wiary tak jak ja zacznijcie odmawiać nowennę! Ponad półtora roku czasu z mężem staraliśmy się o dzieciątko... co miesiąc rozczarowania- lekarz mówił...
Przeczytaj

Anna: Jak dobrze mieć w sercu Matkę Bożą

Nowennę Pompejańską odmawiam nieustannie od kilku lat i nigdy nie zostałam sama ze swoimi problemami. Kochana Matka Boża czuwa, opiekuje się i wstawia się za Nami. Nigdy w to nie wątpmy. Treść mojego świadectwa dotyczy uzdrowienia mojego taty, chociaż według opinii lekarza prowadzącego cokolowiek można było zrobić w zaistniałej sytuacji to tylko przygotować się na najgorsze.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Super!!! Dzięki za świadectwo. Chwała i dzięki Bogu.