Kryha: W Panu jest moja nadzieja

Chciałam złozyć świadectwo odnosnie Nowenny Pompejańskiej, którą pierwszy raz odmawiałam w intencji swojego wnuka, który jako male dziecko miał duze problemy ze snem. Co chwila budził sie z płaczem. Bardzo było mi zal dziecka i jego matki a mojej córki, która trwała przy nim cierpliwie. Mimo pobytów w szpitalu i robionych tomografów, lekarze nie umieli znależć przyczyny. Obecnie wnuk ma prawie 4 lata, jego sen uległ poprawie. Mysle, ze jest to zasługa NMP, która wysłuchała mojej prośby. Nastepną NP odmawiałam za mojego syna, który zażywajac narkotyki niszczył swoje zdrowie i całą rodzine. Po ich spożyciu robił bardzo złe rzeczy a moje serce matki płakało z bólu, nie chciał się leczyć ani słyszeć o terapi. Na dzień dzisiejszy syn mówi, że juz z tym skończył, ale tak do końca nie wiem jaka jest prawda. Chodzi na siłownie, cwiczy i dobrze sie odżywia. Ja ciagle modlę sie za niego Koronka do Miłosierdzia Bożego. Kolejny dzień w którym zaczęłam modlic się NP to ten w którym usłyszałam, ze moja pół roczna wnusia ma raka krwi. Lekarka mówiła, ze tak złych wyników jeszcze nie widziała. Dziś ma juz prawie 2 latka, wyniki z analizy moze nie są rewelacyjne, ale nikt nie mówi juz o raku krwi i ja wiem czyja to jest zasługa. Chcę podziękować Najświętrzej Mateńce za tak wielkie łaski, które od Niej otrzymałam, Dziękuję Mateńko z całego serca.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
RadosławTina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Tina
Gość
Tina

Witam, słyszałam kiedyś o cudownym medaliku, który dziecko powinno nosić i wtedy będzie spokojnie spać, należy go oczywiście poświęcić. Z Panem Bogiem

Radosław
Gość
Radosław

Cudowny medalik można zamówić w Niepokalanowie i przyśla odrazu poświęcony

Radosław
Gość
Radosław

Wystarczy wpisać cudownymedalik.pl i tam można zadarmo zamówić i odrazy poświęcony

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…