Katarzyna: To dzięki modlitwie

Bardzo późno zaczynam pisać świadectwo. Po prawie pół roku. To już kolejne świadectwo. W trakcie odmawiania różańca 2 razy uniknęłam wypadku. Pomyślałam sobie, że to dzięki modlitwie. Jestem 100% pewna. Może to brzmi banalnie, ale wierzę, że to był cud. Nie pierwszy pewnie i nie ostatni. Nie wiem czy intencja będzie wysłuchana, ale wierzę, że modlitwa jest wysłuchana i jeśli będzie zgodna z wolą Bożą, Pan Bóg dopomoże. Chciałabym żeby wszyscy ludzie przede wszystkim wierzyli i modlili się. Ja nie pierwszy i nie ostatni raz odmawiałam NP. Oczywiście w trakcie było różnie, m.in. przerywał się różaniec, ale różne sytuacje świadczą o sile modlitwy. Zły robi wszystko żeby przerwać modlitwę, ale trzeba być silnym. Wierzę, że Pan Bóg i Matka Boża wysłuchają szczerej modlitwy. Zachęcam wszystkich gorąco do modlitwy i pogłębiania wiary.

=-=-=-=-=-=-=

Różaniec nas łączy! „Królową Różańca Św.” czeka na Ciebie. DołączKliknij

http://krs.rozaniec.info

Czasopismo kochających Maryję

Patrycja: Uzdrowienie z nowotworu

Teraz jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny i wiem że napewno nie będzie ostania. Dziękuję Ci Matenko za wszystko.
Przeczytaj

Marzena: łaska pokoju

Odmawiam Nowennę Pompejańską już klika lat. W ostatniej proszę Jezusa, by odmienił moje życie o 180 stopni. Już samo sformułowanie intencji w ten sposób jest cudem wyproszonym mi przez Maryję . Do tej pory bardzo bałam się powiedzieć Jezusowi: oddaję Ci wszystko , każdą dziedzinę mojego życia. Było tylko nieustanne proszenie :...
Przeczytaj

Agata: Praca

Pragnę podzielić się ....
Przeczytaj

Katarzyna: Co mam teraz robić? – Wierzyć córko!

Maryjo Mamo Moja - dziękuję, że dałaś mi NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ! Dwa miesiące temu dowiedziałam się o podejrzeniu nieuleczalnej choroby - stwardnienie rozsiane. To brzmi jak wyrok dla młodej mamy, szczęśliwej żony i człowieka, który myśli, że całe życie ma przed sobą i nic złego nie może mu się przytrafić - bo zawsze sobie dawałam radę ze wszystkim.
Przeczytaj

Joanna: uzdrowienie duchowe i wiele innych łask

Odmawiając pierwszą nowennę w intencji uzdrowienia fizycznego, już w trzecim dniu części dziękczynnej usłyszałam w sercu piękny, miękki, ciepły i kochający męski głos: „Nie bój się. Chcesz uzdrowienie duchowe?“ W tym samym momencie oczami duszy zobaczyłam obraz Pana Jezusa z napisem „Jezu ufam Tobie“ i wiedziałam że to głos Pana Jezusa Miłosiernego.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o