Katarzyna: Dziękuję za miłość

Pewnego grudniowego popołudnia mój chłopak po ośmiu latach związku oznajmił mi, że poznał dziewczynę, która go zaciekawiła na tyle mocno, że postanowił się ze mną definitywnie rozstać. Nie było to dla mnie łatwe tym bardziej, że kochałam Go bardzo, choć teraz wiem, że tak nie było. Cały ten związek to była jedno wielkie wyrachowanie z jego strony, zwodził mnie i oszukiwał, dawał mylne poczucie bezpieczeństwa a tak naprawdę nigdy nie traktował mnie poważnie. Tak czy inaczej w tamtej chwili rozleciał mi się cały mój dotychczasowy świat. Nie wiedziałam, czy będę umiała sobie z tym wszystkim poradzić, ale jednego byłam pewna nikogo już nie znajdę i nie pokocham. Całe moje podejście zmieniła wizyta duszpasterska księdza z mojej parafii. Na pytanie czy jestem zamężna odpowiedziałam, że nie i że niedawno zostałam porzucona i wygląda na to, że nikt mnie nie chce. Ksiądz popatrzył na mnie i powiedział módl się do Matki Bożej o męża za pomocą Nowenny Pompejańskiej. W tamtym czasie wiedziałam, że nie zrobię tego ponieważ nikogo już nie chce, ale wiadomo czas leczy rany i 6 lutego zaczęłam odmawiać Nowennę o dobrego męża. Modliłam się żarliwie przez 54 dni i czekałam na cud. 31 marca w Wielką Sobotę skończyłam Nowennę. A 4 kwietnia poznałam cudownego mężczyznę. Ja wiem, że to Matka Boża mi go zesłała. To jest człowiek jak na miarę dla mnie uszyty, taki o jakim zawsze marzyłam. I jestem taka za niego wdzięczna, nie wiem jeszcze czy to będzie mój mąż ale jest cudownie. Dlatego każdemu o tym mówię, każdemu Nowennę Pompejańska polecam. Różaniec został ze mną już na stałe, codziennie odmawiam i widzę jak wszytko mi się zaczyna układać…. Dziękuję Mateńko za wszystko….

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

12
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
TomaszeniaEwaGrzegorzRafał Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kinga
Gość
Kinga

Cudowne! Gratulacje Katarzyno i dużo dobrego dla Was obojga! 😉 Sama jutro zaczynam 9-dniowa nowennę do sw brata Alberta w tej samej intencji i nie wiem, czy się uda. Ale próbować trzeba! 😉

Xyz
Gość
Xyz

Współczunę tamtej kobiecie, dla której zostałaś porzucona. Pewnie przed nią wybieli się, że się między wami nie udawało itp.

A ten nowy… No cóż każdy jest cudowny na tak krótki okres czasu, jakby to świadectwo dotyczyło waszej znajomosci po kilku latach wtedy bym uwierzyła, że to Maryja wysłuchała modlitwy. Narazie jest zbyt wcześnie. Jeszcze wiele może się zdarzyć.

Hanka
Gość
Hanka

Mój kolega z pracy kilka miesięcy temu zostawił swoją dziewczynę, z którą był 5 albo 6 lat. Na moje pytanie dlaczego dał mi odpowiedź, że znał już na pamięć każdy kawałek jej ciała a poza seksem niewiele ich łączyło… Może i u Was było podobnie? W każdym razie jeśli chcesz zbudować z tym nowym panem coś trwałego nie popełnij błędu współżycia przedmałżeńskiego ale buduj z nim głębokie relację na innych polach ( wspólne zainteresowania, cele, dążenia ) bo wtedy gdy jest przyjaźń i głęboka więź między kobietą i mężczyzną to jest szansa, że związek się nie rozpadnie gdy wzajemna fascynacja… Czytaj więcej »

Xyz
Gość
Xyz

To wyobraź sobie gdyby po roku (tak jak większość tutaj ludzi ze swiadectw) pobrali się, to właśnie za te 5,6 lat tez by ją zostawił bo po ślubie poznałby każdy kawałek jej ciała. On jej od początku nie kochał. Po ślubie znalazłby sobie kochankę.

Fascynacja mija wtedy gdy oboje ludzie o nią nie dbają czy to związek zalegalizowany czy nie. A czemu nie dbaja? Bo są leniami! Na początku udają tylko takich cudownych, a później czy to baba czy chłop dziadzieją.

Hanka
Gość
Hanka

Trudno Ci nie przyznać racji 🙂

Xyz
Gość
Xyz

Fajnie, że się zgadzasz. Oby więcej takich kobiet myślących w kwestiach damsko-męskich.

Anna
Gość
Anna

Jestem w trakcie odmawiania swojej pierwszej nowenny z życiu. Dzisiaj 37 dzień, po tygodniu odmawiania modlitwy stałam sie znacznie spokojniejsza, czuje ze różaniec bardzo pozytywnie na mnie wpływa. Niezmiernie sie cieszę, ze dotarła do mnie informacja o nowennie.

Rafał
Gość
Rafał

Super 🙂
Też jestem w podobnej sytuacji po rozstaniu i czekam na to by być w takiej sytuacji jak TY 🙂

Grzegorz
Gość
Grzegorz

8 lat w nieczystosci i nawet może w konkubinacie i tyle łask od Matki Bożej.! Jestem ciekawy kto publikuje te komentarze.?

Ewa
Gość
Ewa

Grzegorzu, Katarzyna napisała o 8- letnim zwiazku. Myślę, że twój komentarz to znaczna nadinterpretacja jej słów ……

enia
Gość
enia

„człowiek jak na miarę dla mnie uszyty” …to się dopiero okaże.

Tomasz
Gość
Tomasz

Powodzenia Kasiu módl się

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -