Joanna: Czuję, że Ona jest blisko

Chciałabym podziękować Matce Bożej za opiekę jaką otrzymałam w trudnym dla mnie czasie. Modliłam się Nowenną prosząc Maryję , aby po prostu przy mnie była. I tak też się stało. Czułam jej opiekę każdego dnia. Zwykłe codzienne a także i te trudne sprawy, których się obawiałam w jakiś nadzwyczajny sposób same się rozwiązywały , przebiegały spokojnie i bezproblemowo. Naprawdę czułam że ona jest blisko i nad wszystkim czuwa, gdy tylko poprosimy.Nawet zabieg , którego się obawiałam przeszedł bez żadnych problemów i „przypadkiem” wypadł w Święto Pompejańskie. Jeśli masz jakiś problem, ciężką sprawę zwróć się do Maryi, odmów Nowennę a zobaczysz że wszystko się ułoży, dostąpisz niesamowitego spokoju i opieki.Ta modlitwa bardzo wciąga a zarazem zmienia osobę która ją odmawia.Pozdrawiam wszystkich czytających, odmawiajcie Nowennę Pompejańską !

Lilianna: Praca która daje radość

Nowennę odmawiam nie piewszy raz. W sumie przestałam już je liczyć,bo jakie to ma znaczenie czy jest to 2 czy 10 nowenna. Intencje były różne,ale zazwyczaj dotyczyły miłości. Co prawda nie zostały spełnione,widocznie nie było to wolą Boga,nie było mi to dane. Natomiast mogę dać świadectwo na wysłuchanie 1 nowenny,mianowicie w sprawie pracy.
Przeczytaj

Marzena: Chłoniak całkowicie ustąpił z organizmu

Chciałabym dopełnić obietnic danych Matce Bożej, zapoczątkowanych podczas odmawiania nowenny pompejańskiej i złożyć świadectwo o otrzymanej łasce. Nowennę odmawiałam w intencji całkowitego uzdrowienia mojego brata, który zachorował na bardzo złośliwy i niezwykle agresywny nowotwór. Razem ze mną, tego samego dnia i w tej samej intencji zaczęła odmawiać nowennę narzeczona mojego brata, Joasia, chociaż wtedy obie...
Przeczytaj

Emilia: jestem osobą , która przez 10 lat cierpiała na depresje

Królowo Różańca Świętego dziękuje za przemianę mojego serca , zmianę mojego życia :)
Przeczytaj

Anna: Bardzo dużo łask

Mam nadzieję że nigdy nie zabraknie mi czasu aby się modlić
Przeczytaj

Katarzyna: Wiara w wielkość Nowenny Pompejańskiej

Pragnę z całego serca podziękować Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski i wszelką pomoc.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Grzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Joanno, to bardzo piękne świadectwo prawdziwej wiary. Chwała Bogu i Najświętszej Maryi Pannie. Pozdrawiam. Grzegorz