Jak szerzyć nowennę pompejańską w Apostolacie?

Zebraliśmy cykl artykułów z „Królowej Różańca Świętego” o tym, jak metodycznie rozpowszechniać różaniec i nowennę pompejańską w ramach Apostolatu Nowenny Pompejańskiej. Zobaczmy:

Wychodźmy z nowenną pompejańską w świat!

Apostolat Nowenny Pompejańskiej

Spotkania w Apostolacie Nowenny Pompejańskiej

Apostolat Nowenny Pompejańskiej w parafii

Apostolat Nowenny Pompejańskiej: Organizujmy się!

Apostolat Nowenny Pompejańskiej

Tyś Pani nas pokochała, Twoimi jesteśmy dziećmi!

Gorliwość w służbie Maryi

 

 

Anna: Królowo Różańca świętego – czynisz cuda

Witam wszystkich czcicieli Matki Bożej Pompejańskiej, która naprawdę swym wstawiennictwem do Pana naszego czyni cuda. Posłuchajcie mojego świadectwa. Trzy i pół roku temu zachorowałam na raka szyjki macicy. Miałam zabieg usunięcia macicy, jajników i węzłów chłonnych. wszystko było w porządku aż do tej pory. Po badaniu USG okazało się, że...
Przeczytaj

Małgosia: Miłość i pomoc

Na pewno nie są to moje ostatnie nowenny, kolejną mam zamiar rozpocząć po nowym roku.
Przeczytaj

Hanna: Matko Najświętsza za wszystko dziękuję

Szczęść Boże😊 O nowennie pompejanskiej dowiedziałam sie z Internetu.Trzy rozance myślałam ze nie dam rady.Prawie tydzień minął gdy wzięłam do ręki różaniec i od razu odmawialam wszystkie cztery części.
Przeczytaj

Gosia: Maryja czyni cuda

Chciałabym złożyć wielkie podziękowania Matce Bożej za łaski, które otrzymałam od Niej. Pierwszy raz o Nowennie dowiedziałam się od mojej siostry. Było to ponad 3,5 roku temu, byłam wtedy w drugiej ciąży. Pierwszy mój poród był bardzo koszmarny. Nadal wspominam to ze łzami w oczach, dlatego jak tylko dowiedziałam się...
Przeczytaj

Bartek: Brak pracy i frustracja

Pierwszy raz zacząłem odmawiać NP kilka lat temu. Po mimo dobrego wykształcenia i kilku lat doświadczenia zawodowego, znalazłem się w sytuacji że nie mogłem znaleźć pracy poprzez dłuższy czas i zaczęło mnie to wpędzać w depresję.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o