Ewa: Trudne sprawy rodzinne

Pragnę gorąco i z serca podziękować publicznie M.B.Pompejańskiej za wszystkie wymodlone łaski, ale najpierw przeprosić za opieszałość w tym względzie. Nowennę odmawiałam 6 razy. Prosiłam o rozwiązanie wszystkich trudnych spraw w rodzinach moich dorosłych dzieci, nie precyzując o jakie problemy mi chodzi, bo przecież z wysokości nieba M.B. najlepiej widzi, co powinno być uzdrowione, jak i kiedy. I faktycznie nie od razu, ale po pewnym czasie zauważyłam, że zaczynają się układać pomyślnie różne sprawy: córka z zięciem i trójką dzieci znaleźli lepsze mieszkanie do wynajęcia, córka zmieniła pracę na taką, która jej bardziej odpowiada itd. Podobnie w rodzinie syna zaczęło się układać „po Bożemu”: małżeństwo, które przechodziło poważny kryzys wróciło do siebie, urodziło się trzecie dziecko i nadal tworzą kochającą się rodzinę, która chce razem żyć.
To na pewno jeszcze nie wszystkie błogosławieństwa, gdyż wiem, że M.B. towarzyszy nam w naszej codzienności i nieustannie oręduje za nami u swego Syna.
Panu Bogu niech będą dzięki i Matuchnie Pompejańskiej za wszystkie otrzymane łaski i błogosławieństwa.

Edyta: Źle było na każdym froncie

Matka Boża kocha każdego, choćby nie wiem jak zboczył z drogi zbawienia.
Przeczytaj

Emilia: Wysluchana modlitwa po smierci brata

Matka Boza odpowiedziała na moja prośbę z dokładnością co do dnia. Ostatniego dnia części błagalnej nowenny dostaliśmy potwierdzenie identyfikacji DNA, ze to rzeczywiście on zginął w tym wypadku, a ostatniego dnia części dziękczynnej ciało mojego brata zostało przywiezione do kraju.
Przeczytaj

Kamila: Wymarzona podróż

Wreszcie pisze to świadectwo, ponad rok po podróży do Australii, bardzo chciałam polecieć 8 lat czekałam, albo nie miałam czasu albo bardzo się bałam to zrobić, w końcu odmówiłam Nowenne w akcie desperacji i udało mi się to zrobić , razem z mężem polecieliśmy do Perth.
Przeczytaj

Marzena: Odwieczna tęsknota – Miłość

Przypadkiem dostałam się do szkolnego chóru a tam poznałam młodą dziewczynę studiującą pewien kierunek Akademii Muzycznej.
Przeczytaj

Anna: Różaniec jest częścią mojej codzienności

Od kilku lat jestem w kółku różańcowym, jednak odmawianie codziennie dziesiątki różańca często stanowiło problem. Wymówki były różne: brak czasu, zmęczenie, zapominanie. Wiele czytałam i słyszałam, że Różaniec to piękna modlitwa, że bardzo pożyteczna dla ludzi, że sama Matka Boża w objawieniach prosiła o odmawianie Różańca, że to ukochana modlitwa świętego Jana Pawła II.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
EwaElżbieta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Dziękuję. Jestem po sprawie podziałowej z mężem potrzebuje takiego świadectwa 14tego czerwca rozwodowa. Ufam że Maryja usłyszy moje wołanie i wysłuchać moich 15 nowenn. Niech Pani i rodzinie Pan Bóg błogosławi

Ewa
Gość
Ewa

Pani Ewo, dziękuję za to świadectwo. Bardzo budujące, również modliłam się NP w podobnej intencji i dzieją się rzeczy niesamowite! Szczęść Boże