Dolores: Bóg kocha i hojnie rozdziela łaski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.To jest moje trzecie świadectwo NP. modlę się od listopada 2015 r patrząc z perspektywy tych lat widzę że PAN BÓG był ze mną zawsze tylko ja nie chciałam go wpuścić do swojego życia,wolałam żyć po swojemu byle jak a ON cierpliwie na mnie czekał nie zmuszał mnie do niczego i dalej mnie kochał tak jak to robi troskliwy rodzic. Dziękuję ci Ojcze za wszystkie dary które otrzymałam od CIEBIE za pośrednictwem mojej najukochańszej MATKI, która wszystkie prośby do CIEBIE zanosiła.Mój wnuk zniewolony komputerem zainteresował się piłką nożną były trudności z jego jedzeniem zaczął lepiej jeść i z apetytem,aż przyjemnie na to patrzeć.
Drugi wnuk miał trudności z pisaniem w zerówce proponowali żeby go odroczyć ale pisze dobrze czyta bardzo dobrze daje sobie radę może do końca nie potrafi się skupić ale myślę że w 2 klasie będzie lepiej bo jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny za niego.
W czasie odmawiania nowenny za moje córki o pracę dla nich w ten sam dzień otrzymały telefony odnośnie pracy i na rozmowę też były umówione tego samego dnia.Nadmieniam, że w różnych zakładach pracy Dzisiaj już jest prawie miesiąc jak obie pracują każda na dobrych warunkach i są zadowolone.
Moja najstarsza córka wyjechała za granicę,bez znajomości języka
Też dostała pracę w cudowny sposób kiedyś proponowali jej pracę ale nie skorzystała z tej oferty
Bo było na 2 godziny i daleki dojazd.Po paru miesiącach zadzwonili do niej i zaproponowali lepszą pracę i dobre warunki jest zadowolona i wszystko układa się dobrze zięć też zmienił pracę na lepszych warunkach a najstarsza wnuczka ich córka uczy się bardzo dobrze i ma możliwość uczyć się w klasie dla najlepszych uczniów,bariera językowa pokonana.
Dla mnie Bóg miał najlepszy prezent wszystko było związane z decyzją oddania mu wszystkich niedzieli i świąt przez wszystkie lata prowadzenia działalności gospodarczej pracowaliśmy w dni świąteczne po odmówieniu pierwszej nowenny oddałam Bogu te święta w zamian Ojciec pozwolił mi w cudowny sposób zamknąć sklep .posłał mi kupca który kupił ode mnie wyposażenie i cały towar zapłacił zaraz po wystawieniu faktur.Jak nie wierzyć w opiekę Pana Boga trzeba tylko prosić o otwarcie oczu, uszu,umysłu ,serca a panować nad językiem .Módlcie się różańcem bo w tej modlitwie jest siła i prowadzi do zbawienia.

Beata: Dostałam pracę bez żadnych koneksji!

Ufam, że Matka Boża czuwa i dla każdego ma swój plan, trzeba jej zaufać. Chwała Panu!
Przeczytaj

Joanna: Cierpliwie czekam

Witam jestem po odmowieniu dwóch nowenn.Nadal czekam cierpliwie wieżę ze sie stanie tak według woli Bozej. Nie poddaje sie w modlitwie codziennie odmawiam różaniec i Tajemnice szczescia.
Przeczytaj

Monika: Jestem w stanie błogosławionym

Witam wszystkich ,Szczęść Boże. Jestem z mężem juz prawie 4 lata po ślubie. 2 lata temu poroniłam,była to ogromna strata dla mnie i męża. W ubiegłym roku w marcu,razem z mężem postanowilismy odmawiac Nowenne Pompejanska w intencji potomstwa dla nas. Dzisiaj jestem w 5tyg.ciąży i moje dzieciątko ma przyjsc na swiat w październiku w miesiacu Maryi!
Przeczytaj

Tadeusz: Wyzwolenie z kajdan okultyzmu i czarnej magii

46 lat żyłem w kajdanach okultyzmu i czarnej magii. Spętany magią zawierałem związek małżeński – także sakramentalny. Do 2004 roku byłem nieświadomy tego, w jakiej rzeczywistości żyję. W 2004 roku odkryłem to, że moja żona zajmuje się okultyzmem i czarną magią. Przeczytaj Tadeusz: Wyzwolenie z kajdan okultyzmu i czarnej magii
Przeczytaj

Jarek: Pomoc w wyborze właściwej intencji

Świadectwo składam bo obiecałem to Najświętszej Panience. Moi drodzy. Od ponad dwóch lat odmawiałem nowennę praktycznie wciąż w jednej intencji, dotyczącej mojej osoby, moich spraw osobistych. Wciąż prosiłem Maryję o spełnienie moich ukrytych pragnień, na których spełnienie wciąż czekam. I przyszedł czas kiedy skończyła się kolejna nowenna i zrodziło się pytanie "co dalej?" "jaką wybrać tym razem intencję?"
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Patrycja Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Patrycja
Gość
Patrycja

Dziękuję za to świadectwo, było mi bardzo potrzebne i dodało mi wiary