Anonim: Niebo pomogło

Nowenna dotyczyła nawrócenia się osoby która od 30 lat nie przyjmowała komunii i nie była na Mszy Św. Zmiana nastąpiła gwałtowna, tzn osoba po niedługim czasie przystąpiła do sakramentu pokuty stała się podatna na przekonywanie jej ku temu, a potem to już samo potoczyło się wszystko. Wyspowiadała się z tych 30 lat… Niebo pomogło! Dodam jeszcze że był to przypadek człowieka żyjącego daleko od kościoła, zrażonego do kościoła. A więc Kochani, na własne oczy ujrzałem transformację wewnętrzną człowieka, dzięki poświęconemu czasowi na Nowennę Pompejańską. Matka Boża, działa. Proszę zmieniajcie wasze życie na to wymarzone, módlcie się, WSZYSTKO O CO POPROSICIE STANIE SIĘ. Tylko pokochajcie Boga okazując to unikaniem grzechu, a jeżeli coś się jednak przytrafi…to na drugi dzień biegiem do spowiedzi i komunia, bo wtedy właśnie umożliwiacie działanie Bożej Łaski, nie można odmawiać Nowenny i pozostawać w grzechach, spowalnia się strasznie wtedy cały proces otrzymywania Bożej Łaski. Bierzcie przykład z Króla Dawida, Bóg wybaczył mu ciężkie grzechy, i obdarzył ostatecznie szczęsciem, bo Dawid uznał swoje błędy i przeprosił. Pozdrawiam Was moi bracia i siostry w wierze. Będzie dobrze!

=-=-=-=-=-=-=

Różaniec nas łączy! „Królową Różańca Św.” czeka na Ciebie. DołączKliknij

http://krs.rozaniec.info

Czasopismo kochających Maryję

Obrazki z nowenną pompejańską?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
alikAneta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Grzech nie uniemożliwia działania łaski Bożej, człowieku, Bóg jest większy niż grzech. Jeśli ktoś zgrzeszy oczywiście że idzie do sakramentu pokuty i przyjmuje eucharystię, ale nie ma też zakazu odmawiania NP jeśli się ma grzech ehh

alik
Gość
alik

Gdyby Boga cokolwiek ograniczało, a nie pochodziło od Niego to tak naprawdę raczej nie był by Bogiem. Grzech upośledza człowieka, a te wszystkie nakazy, zakazy, listy grzechów nie są dla Boga tylko dla ludzi, grzech niszczy człowieka, a Bóg jakby mówił to ciebie człowieku niszczy nie rób tego.