Anna: Mąż otrzymał pracę

Obecnie odmawiam 14 nowennę pompejańską. Jest to nowenna nie do odparcia. Matka Boża wie co jest nam potrzebne. Ciągle chciałam napisać świadectwo i nie mogłam się zabrać. Jestem winna to Matce Bożę Pompejańskiej i dlatego piszę to świadectwo. Odmawiając siódmą nowennę modliłam się o pracę dla męża. W siódmym dniu nowenny pompejańskiej w części błagalnej mój mąż otrzymał pracę i nadal pracuje w tym zakładzie. Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane łaski.

Wioletta: Kocham Cię Matko Boża!

Modle się za moje dzieci .Matko dziekuje Tobie za wszystko i proszę miej w opiece moje dzieci. Kocham Cię Matko Boża .
Przeczytaj

Kaja: W momencie chwytania za różaniec czuje się niesamowitą moc

Czuję wewnętrzną potrzebę tej Modlitwy. Tej codziennej obecności Matko Bożej. Bo w momencie chwytania za różaniec czuje się niesamowitą moc czegoś czego nie potrafię wytłumaczyć. Ale wiem że to jest moc miłości i pomocy nam wszystkim, którzy się modlą.
Przeczytaj

Pawel: niemozliwe….

Prosze was o modlitwe za mnie, abym wytrwal w waznej dla mnie intencji. Modlcie sie i nie przejmujcie brakiem tego o co prosicie. Maryja wysluchuje kazdej modlitwy i da nam to co bedzie dla nas najlepsze i w najlepszym czasie.
Przeczytaj

Krzysztof: początek uzdrowienia

To jest moja 2 nowenna.1 zacząłem w czerwcu.Pracuje w Szwecji jako kierowca izmieniłem prace.Poprzedni pracodawca nie zapłacił mi ok 30 tys zł.żostaliśmy bez środków do życia.Budujemy dom mam 3 dzieci i te pieniądze były nam tak bardzo potrzebne.Narazie nowenna nie przyniosła pomocy ale mam nadzieje bo sprawa poszła do sądu.2...
Przeczytaj

Agata: udało mi się skończyć z pewnym nałogiem

Modlilam się o zdanie matury. Nikt we mnie nie wierzył, nawet rodzina. Zawsze byłam gorzej oceniana od rodzeństwa.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ewa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu i Maryi!