Anna: Jezus uwalnia z lęku

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Mam na imię Ania, 31 lat. Na nerwicę lękową cierpię już dość długo, starałam sie z tym walczyć sama ale dopiero gdy oddałam ten stan Bogu, Jezusowi i Duchowi sw. oraz Mateńce widzę jak bardzo się zmieniam. Bóg jest dobry i miłosierny. Jeśli ktoś z wiarą odda Mu swoje życie, podda sie Jego woli całkowicie to Bóg zacznie działać. Często nawracałam się i znów wracałam do grzesznego życia, aż przyszedł taki moment w moim życiu,że było ze mną bardzo zle, ciężko było normalnie funkcjonować. W kościele tak mnie paraliżował lęk, że bałam się podejść do Komunii św. Chciałam was przestrzec przed horoskopami, wróżkami i tarotem-to samo zło, ja byłam od tego uzależniona i żałuję że w ten sposób grzeszyłam odwracając się od Boga. Żałuję też tego że tak pózno oddałam się w ręce Boga bo wiem że moje życie inaczej by wyglądało. Proszę was także dziewczyny abyście żyły w czystości, brońcie swojego dziewictwa. Wiem jak ciężko jest żyć w lęku dlatego oddajcie Jezusowi swój lęk i proście aby go wam zabrał. Módlcie się do Ducha św. Ja założyłam na szyi cudowny medalik i polecam każdemu to zrobić. Czytajcie Pismo św. bo dzięki niemu lepiej wszystko zrozumiecie. Bardzo ważny jest codzienny różaniec i koronka do Bożego Miłosierdzia. Jest taka piękna modlitwa jak Nowenna Pompejańska , można wszystko uprosić przez ręce Maryi i ja to potwierdzam , Matka Boza pomogła mi! Jezus stopniowo uwalnia mnie z lęku , normalnie podchodzę do komuni św gdzie wcześniej było to niemożliwe! Dzięki Ci Boże. Wybaczcie sobie i innym i nie chowajcie w sobie urazy.
Wiem że Bóg całkiem zabierze ode mnie lęk ale muszę być cierpliwa i stanie się to w najmniej oczekiwanym momencie bo Jezus nie chce żebyśmy żyli w lęku. Bóg wie co robi. I pamiętajcie najlepszym lekarstwem na nerwice , depresje i lęk jest JEZUS CHRYSTUS.

Aleksandra: To już Moje IV świadectwo

Moi drodzy! Wiara w NP czyni cuda i jest to szczera prawda. Wciąż trwam w modlitwie. Chociaż nie chodze od dłuższego czasu do Kościoła to staram się codziennie modlic do Najswietszej Maryi Panny ową modlitwa, ktorej skutki sa niewiarygodne. Przez prawie rok czasu modlilam sie o milosc (po 4 latach bycia z chlopakiem, ktory zostawil mnie dla innej dziewczyny) i udalo sie.
Przeczytaj

E.: dzięki nowennie zrozumiałam wiele rzeczy

O Nowennie Pompejańskiej myślałam od kilku miesięcy, było coraz więcej spraw o których rozwiązanie, poukładanie chciałam prosić. 1 marca bieżącego roku rozpoczęłam swoją pierwszą nowennę w intencji spokojnej, dobrej i udanej obrony pracy magisterskiej. Wahałam się czy mówić 3 czy 4 częsci, postanowiłam odmawiać 4. Początki były trudne ale to...
Przeczytaj

Stenia: OTRZYMANE ŁASKI

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanych Łaskach za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Nowennę odmawiam już kolejny raz, gdy skończę modlić się w jednej intencji, zaczynam następną.
Przeczytaj

Julita: Pomoc Matki Bożej Pompejańskiej

Jestem matką trójki dzieci. Średni syn w tym roku zdawał egzamin maturalny. Bardzo bałam się o efekt tego egzaminu i gorąco prosiłam Maryję podczas nowenny pompejańskiej, by wzięła syna pod swoją opiekę, by szczęśliwie zdał te egzaminy. Przeczytaj Julita: Pomoc Matki Bożej Pompejańskiej
Przeczytaj

Michalina: Dzięki nowennie przebaczyłam mamie i odzyskałam zdrowie

Witam was kochani,mam 29lat od dziecka miałam złe relacje z mamą,jak mialam 5latek mama zostawila mnie u babci i wyjechala za granice do pracy,od kąd pamiętam ciągle była zapracowana,miala nas 4 i byla sama,wiec musiala ciezko walczyc.Od dziecka czulam sie sierotą,niechcianą,mama jak wpadala w rozpacz przeklinala nas,ze nas urodzila,ze mogla zostawic gdzies itd itd.....dorastałam z poczuciem bycia niechcianą.
Przeczytaj

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ulaAnnaKamaAnetaAga Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Piękne świadectwo! Chwała Panu!

Anna
Gość
Anna

Chwała Panu!

Aneta
Gość
Aneta

Ania ja zmagam się z podobnymi rzeczami. Wiem jak jest ciężko. Wszystko co piszesz jest prawdą. Ale trzeba zaufać Bogu i czekać cierpliwie. Trochę próbuję sobie pomóc i szukam po różnych forach ale wiem że wszystko w rękach naszego ojca.
Pozdrawiam serdecznie

Anna
Gość
Anna

Anetka pozdrawiam serdecznie i oddaj całkowicie swoje życie Panu. Życzę ci aby Dobry Bóg, Jezus Chrystus obdarzył cie błogosławieństwem i łaskami.

Aneta
Gość
Aneta

Dziękuję Aniu Tobie też z całego serca wszystkiego co najlepsze. Niech cię Maryja trzyma pod swoim plaszczem. Pomodlę się dzisiaj za Ciebie.

Kama
Gość
Kama

Miałam zdiagnozowana depresje mimo bardzo młodego wieku. Każdego dnia płakałam i martwiłam się o wszystko począwszy od tego co się wydarzyło skończywszy na tym, co według mnie się wydarzy. Po roku modlitw Nowenna Pompejanska pomimo innych intencji cieszę się życiem. Kocham żyć. Cienie innych ludzi i daje z siebie wszystko aby zobaczyć uśmiech drugiej osoby. Życie jest darem, tak jak każdy dzień. Dziękuje Ci Matko Niebieska za mądrość i siłę.

Anna
Gość
Anna

Kama rozumiem cie. Bardzo dobrze że się zmieniło twoje życie. Trzymaj sie i pamiętaj że nie jesteśmy same , jest z nami Bóg. Matka Boża jest super:)
Chwała Panu!

ula
Gość
ula
Anna
Gość
Anna