Agnieszka: Wszystko się zmienia

Witam serdecznie. Jest to już moją drugą nowenna. Piersza odmawiałam za swoje szczęście(pierwszy raz modliłam się o coś dla siebie) ,prosiłam Matkę Boską o miłość osoby ,która nie potrafi się zakochać, założyć rodziny, prosiłam o szczęście w tej właśnie intencji. Zdążyło się coś czego jeszcze nie rozumiem, całe moje życie przewróciło się do góry nogami, oczywiście jestem z tego przewrotu zadowolona ! Wszystko wokół mnie zmienia się radykalnie, jestem szczęśliwa, a przy okazji równie dwie moje cudowne córki są również szczęśliwe 🙂 Dziękuję Ci Kochana Mateczko 🙂 Chce jeszcze dodać ,że druga moja nowenna dobiega końca (zostało mi 5dni) modlę się w intencji zdania prawa jazdy po 6 latach . Jak do tej pory podczas odmawiania nowenny raz nie zdałam ale wierzę i ufam ,że tym razem mi się uda. Z Panem Bogiem i Matką Boża w sercu wszystko jest możliwe. Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🙂

=-=-=-=-=-=-=

Różaniec nas łączy! „Królową Różańca Św.” czeka na Ciebie. DołączKliknij

http://krs.rozaniec.info

Czasopismo kochających Maryję

Agata: By Królem w moim życiu był Bóg

Kiedyś nie dał mi spokoju tekst z obrazka o tym, że nie ma problemu którego nie można by rozwiązać Modlitwą Różańcową. Nowenna Pompejańska to szczególna łaska dla całego Kościoła żyjącego w zmaganiu ze złem. Nowennę odmawiam od 4 lat. Bardzo pomogła mi ona w życiu moim, mojej rodziny i przyjaciół. Bez tej szczególnej modlitwy, która pogłębia relację z Matką Bożą a przez Nią z Bogiem nie dałabym rady przetrwać tego trudnego czasu w moim życiu. Moje poprzednie świadectwo również to potwierdza. Ojciec Pio kazał w duchowym testamencie do wiernych przed śmiercią by dużo modlić się na Różańcu.
Przeczytaj

Anna: podziękowanie Matce Bozej

Pragnę Podziękować Matce Bożej Mojej Królowej różańca sie tego za opiekę i uleczenie mnie z bulimi.serdecznie zachęcam do odmawiania Nowenny Pomepejanskiej. Jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna Królowej Marij Źe ze mną jest i za wszystkie łaski które otrzymałam od Niej.
Przeczytaj

M.M.: Problemy w pracy

Zamieszczam tu świadectwo trzeciej Nowenny Pompejanskiej. Bliska osoba będąca przed emerytura miała nieustanne problemy w pracy zwiazane z niezyczliwymi wspolpracownikami, przy tym nie byla merytorycznie na tyle silna by zbudowac sobie silniejsza pozycję w zespole. Oddzielaly ja od reszty nie tylko wartosci chrzescijanskie ale tez prawie 20 lat wieku.
Przeczytaj

Natalia: Odmawiajcie nowennę pompejańską !

Maryja zawsze w 100% była posłuszna Bogu, dlatego też skutki nowenny zawsze są takie jak życzy sobie Pan Bóg. Ufajcie, On naprawdę wie co dla nas najlepsze, choć wiem z autopsji, jak bardzo czasem ciężko przyjąć Jego wolę i zaufać i poczekać, aż dokończy to co zaczął w naszym życiu.
Przeczytaj

Jarek: Nadzieja dla młodych

Witam :) W pierwszych słowach chciałem podziękować Bogu za waszą stronę, bo dzięki niej dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej. Jako młody chłopak nie za chętnie spędzam czas na modlitwie, jednak tutaj było inaczej. Jak prawie każdy młody człowiek zmagałem się z trądzikiem, niestety u mnie była to mocniejsza wersja tej...
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mateusz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Piękne świadectwo. Trzymam kciuki że tym razem uda się zdać egzamin na prawo jazdy.