Zofia: Ufamy i dziękujemy

NAJUKOCHAŃSZA MATKO KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIETĘGO.
Chciałabym złożyć świadectwo. Odmówiłam siedem nowenn, w różnych intencjach. Matka nas wspomagała, dodawała wiary i otuchy w trudnych chwilach naszego życia. Większość zostało wysłuchanych, Matko, za to z całego serca przepełnionego wdzięcznością, dziękuję. Czasem trudno mi było wytrwać w dobrym odmawianiu, lecz wierzę mocno, że Ty Matko mnie rozumiałaś. Modliłam się o zdrowie dla córki i uleczona została z atopowego zapalenia skóry, trudności jakie napotkali w małżeństwie przy Twojej pomocy zostały pokonane. Syn zerwał z uzależnościami, te sprawy nie są jeszcze rozwiązane, wierzę, że Ty Matko nam nadal pomożesz, aby te trudne sprawy pozytywnie się zakończyły. Tak trudno przebaczyć córce, o to Cię Matko nadal proszę. Modliłam się o otrzymanie renty, ta sprawa jest w toku, bo mimo przydzielenia, zakład się odwołał i teraz czekamy na decyzję. Matko wesprzyj osoby zatwierdzające potrzebnymi łaskami. Przed młodym małżeństwem czeka decyzja o ślubie kościelnym, wierzę, że też Matko ich wesprzesz. Matko dziękuję Tobie za wszystkie łaski, jakimi mnie i moją rodzinę obdarzyłaś, jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, dziękujemy Twojemu Synowi, jesteśmy Wam wdzięczni. Wspieraj nas nadal, błagamy i ufamy bezgranicznie.

Justyna: W intencji mojej dwuletniej córeczki

Witam, chciałabym złożyć świadectwo mojej ostatniej nowenny odmawianej w intencji mojej dwuletniej córeczki o potrzebne łaski. Mała rozwija się świetnie, jest pełna energii i taka kochana. Jest naszym trzecim dzieckiem (takim dodatkowym darem) i wprowadza do naszej rodziny mnóstwo miłości.
Przeczytaj

Ewa: dziękuję

Jestem spokojniejsza i pelna nadziei
Przeczytaj

Władysław: Świadectwo Pomocy Matki Bożej Różańcowej z Pompejów .

Odmawiam chyba 9 tą Nowennę , a Łaski Otrzymane od Boga przez Maryję są Ogromne . Droga do Boga to nieustanna Modlitwa przeplatana życiem codziennym .Przeczytaj Władysław: Świadectwo Pomocy Matki Bożej Różańcowej z Pompejów .
Przeczytaj

Marcin: Łaska odmawiania modlitw

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica . Na początku chciałem podziękować wszystkim którzy czytają moje świadectwa i piszą komentarze. DZIĘKUJE.
Przeczytaj

Jadwiga: to wszystko zawdzięczam Matce Bożej

Nowennę Pompejańską odmawialwm chyba 5 razy w bardzo trudnej intencji o uzdrowienie z nieuleczalnej choroby mojego męża jak również mojej ukochanej jedynej córce ,która odziedziczyła po ojcu tą chorobę.Sprawa wydawała się beznadziejna i chyba nawet zwątpiłam. Czas dla mnie bardzo trudny mąż leżący w domu , który cały czas wymaga...
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o