Zbyszek – LIST: Trudna droga

Swoją pierwszą nowennę zakończyłem niedawno. O to co w niej prosiłem jeszcze nie zostało spełnione, ale potwierdzam, że za sprawą modlitwy różańcowej zacząłem się zmieniać. To na razie niewielkie zmiany, ale to dopiero początek. Gorliwie się będę modlił i cierpliwie czekał, zwłaszcza, że spotkały mnie w czasie modlitwy różańcowej inne łaski. Jeśli nie umiecie rozpocząć nowenny, zacznijcie od jedynej dziesiątki. Nie śpieszcie się. Na wszystko przyjdzie pora. Jeśli nie macie konkretnych intencji weźcie pod uwagę moją w której modlę się za córkę, żeby ułożyła dobrze swoje życie bo dopiero je zaczyna a już tak wiele złego ja spotkało, niezamierzenie również przeze mnie. By na swojej drodze spotkała właściwe osoby i prawdziwą czystą miłość oraz odnalazła Jezusa i Maryję.

Agnieszka: To znacznie więcej niż nowenna

Już od dawna zamierzałam podzielić się swoim doświadczeniem z podejmowaniem prób odmawiania Nowenny, jednakże trochę obawiałam się swojego świadectwa z uwagi na to, że będzie ono odmienne od pozostałych. Ale gdzieś w głębi duszy czuję, że mój ,,przypadek" nie jest odosobniony, a ta odmienność jest piękna, sami oceńcie.
Przeczytaj

Genowefa: spowiedź syna

Dn 13 stycznia rozpoczęłam Nowennę Pompeańską w intencji mojego dorosłego syna ,który 3 lata nie był u spowiedzi, żadne rozmowy i prośby nie pomagały.Gdy skończyłam nowennę,za dwa dni syn zadzwonił że pragnie przystąpić do spowiedzi i 16 marca wyspowiadał się. Jestem szczęśliwa.Z całego serca dziękuję Matce Bożej Różańcowej z Pompei....
Przeczytaj

Beata: Pragnę głosić Cześć Twoją o Dziewico Różańca św. z Pompejów

Bo gdy Twojej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża.i i Wezwałam o wsparcie mojej rodziny jako całości i jako poszczególnych osób.Wsparcie bo od lat źle się działo wśród nas.Wsparcie o prostowanie naszych ścieżek , o wzajemną miłość , szacunek , radość bycia ze sobą nawzajem.
Przeczytaj

barbara: Codziennie dziękuję

Czytając świadectwa zamieszczone na tej stronie dochodze do wniosku ze również jestem winna Matce Bozej świadectwo. Pierwszą Nowennę odmawialam dwa lata temu w intencji pogodzenia się mojego meża z córką ,z którą nie rozmawiał od dłuższego czasu.Bolało mnie tymbardziej że do kłótni również się przyczyniłam. Kiedy córka przyjeżdała do domu...
Przeczytaj

Anna: Ufam

Dzięki Matce Bożej za uzdrowienie jej z choroby nowotworowej. Ufam, że Matka Boża będzie nadal nad nią czuwać.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Łucjaiwona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
iwona
Gość
iwona

Tez bedziemy sie modlic w WASZEJ intencji.
Pozdrawiam

Łucja
Gość
Łucja

Tak to w życiu bywa, że popełniamy błedy. Najważniejsze, aby je zaakceptować i próbować naprawić. Jeżeli wyrządziłeś córce krzywdę, to porozmawiaj z nią o tym. Przeproś ją i poproś o wybaczenie. Może to jest jej głównym problemem, z którym nie może się pogodzić i błądzi w życiu. Rany zadane dzieciom przez rodziców pozostawiają u nich piętno na całe życie. Modlitwa pomaga, ale musimy otworzyć się na drugiego człowieka i szanować go. Te nasze polskie 3 słowa: proszę, przepraszam i dziękuję czynią cuda w codziennym życiu. Jest wydana książeczka o.Roberta Degrandis SSJ pt.Modlitwa przebaczenia. Odmawia się ją przez 30 dni. Pomaga.… Czytaj więcej »