ZAPROSZENIE! Pompejański dzień skupienia w święto Matki Boskiej Częstochowskiej

Serdecznie Cię zapraszam na Pompejański dzień skupienia 26 sierpnia 2018 roku w święto Matki Bożej Częstochowskiej!

Miejsce spotkania to parafia w miejscowości Święte k. Radymna. w województwie podkarpackim. Już kilkakrotnie pisaliśmy o niezwykłym, nieznanym wizerunku Matki Bożej Pompejańskiej w parafii w tej miejscowości. Choć nie do końca jest znana jego historia, to wiadomo, że ta kopia obrazu pompejańskiego znalazła się w tym kościele po II wojnie światowej. Odwiedziliśmy to miejsce, zobacz artykuł:

Małe Pompeje w Świętem

Spotkajmy się na dniu skupienia!

Nasza redakcja strony www.pompejanska.rosemaria.pl i „Królowej Różańca Świętego” wraz z ks. prob. Lesławem ­Kubickim zapraszają Cię tam na dzień ­skupienia w duchu pompejańskim. Niech to będzie wyjątkowy czas błogosławieństw i spotkania: nas wszystkich razem i nas z… Maryją!

A oto skrócony program: zaczynamy o godz. 11 Mszą świętą. Następnie planowane są spotkania i konferencja w temacie nowenny pompejańskiej oraz różańca wraz z możliwością zadawania pytań. Wysłuchamy świadectw – będzie można złożyć także swoje! Odmówimy różaniec (trzy części rozłożone w czasie) i wspólnie będziemy wielbić Jezusa i Maryję. Zakończenie ok. godz. 16. Między punktami programu ­będzie przerwa kawowa oraz obiadowa.

Wstęp jest bezpłatny. Swój udział należy jednak zgłosić w poniższym formularzu. Istnieje możliwość zamówienia ciepłego ­posiłku w przystępnej cenie.

W razie pytań, prosimy o kontakt.


Formularz rejestracyjny:


Miejsce spotkania:

Adres parafii: Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Świętem, Święte 44, 37-555 Sośnica. Dojazd autostradą A4.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o