Przyjechała do nas „Królowa Różańca Św.” A do Ciebie? ;) DOŁĄCZ do nas!

Kochani! Modlitwa różańcowa to modlitwa mająca cudowną moc, przez różaniec możesz wyprosić wiele łask dla siebie, rodziny, bliskich i przyjaciół. Najsilniejszą jego formą jest NOWENNA POMPEJAŃSKA. „Królowa Różańca Świętego” to nie tylko ciekawe artykuły, wywiady, piękne zdjęcia. To przede wszystkim świadectwa otrzymanych łask za przyczyną Pani Różańcowej z Pompejów przez odmówienie nowenny.

To także duchowa formacja, to wspólnota odmawiających. Chcemy dawać nadzieję tam gdzie jej nie ma, docierać tam gdzie potrzeba informacji o tym czym jest nowenna pompejańska. Radzimy, pomagamy, zrzeszamy, informujemy.

Łączymy wszystkich, którym bliska jest Matka Boża, tych którzy chcą Jej służyć i modlić się do Niej. Szerzymy kult cudownej Królowej Różańca z Pompejów. Dołącz do nas! Nowy numer już dostępny. Więcej stron: 56 za 3,99 zł.

Wejdź na stronę: Kliknij

http://krs.rozaniec.info/

Zapoznaj się z nowoczesnym różańcowym dwumiesięcznikiem. Różaniec nas łączy!

red. Marek Woś

 

Tatiana: cud narodzin

19 lipca zakończyłam odmawianie piątej w moim życiu Nowenny Pompejańskiej w intencji urodzenia zdrowego dziecka. Na początku ciąży, z uwagi na mój wiek, zlecono mi wykonanie badań prenatalnych
Przeczytaj

Magdalena: macierzyństwo

Był piękny, naturalny, dodający skrzydeł w otoczeniu życzliwych, kompetentnych osób. Doświadczyłam cudu i z całego serca dziękuję Matce Przenajświętszej za dar macierzyństwa.
Przeczytaj

Magdalena: Matka Najświętsza jest najlepszą Lekarką

Składam to świadectwo aby zachęcić wszystkich do modlitwy Nowenną Pompejańską, bo jest to modlitwa nie do odparcia! Ufajcie w pomoc Matki Najświętszej!
Przeczytaj

Kasia: Czas się pogodzić.

Kochani witam Was serdecznie. To moje kolejne świadectwo i moja 9 NP. Bardzo wam dziękuję że jesteście i wspieracie modlitwą.
Przeczytaj

Kamila: Dwie łaski

Nawet szatan wie jak wielki jest Bóg i jak cudowna jest Maryja. Panie Jezu dziękuję, że mnie wysłuchałeś. Maryjo dziękuję za wstawiennictwo w moich intencjach u Pana. Obiecałam Bogu, że będę dawać swoje świadectwo, które tylko potwierdza jak wielki jest PAN!
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o